خبر

آزمون آیلتس

برگزاری آزمون آیلتس

تماس با ما
5/5 - (1 امتیاز)

مطابق جلسه ایی که اخیر با حضور معاون وزیرعلوم،تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان سنجش آموزش کشور به همراه مراکز و آفسایت های برگزاری آزمون آیلتس برگذار شد ، به موضوعات مختلفی اشاره شد که به شرح جلسه می پردازیم:

دکتر پورعباس رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: از زمان تاسیس این سازمان در کشور تمامی آزمون هایی که توسط سازمان سنجش و آموزش کشور برگزار می شود بر اساس عدالت و شفافیت است و همیشه این سازمان می کوشد با کمک و همکاری سایر ارگان ها و نهاد ها اقدام به برگزاری آزمون هایی با امنیت بالا کند و هدف اصلی این سازمان عدالت آموزشی می باشد و به همین دلیل است که بین داوطلبان روستایی و شهری و افرادی که دارای امکانات لازم هستند و یا افرادی که فاقد امکانات لازم می باشند تبعیض قائل نمی شوند، در ادامه با مرکز مشاوره تخصصی آکو همراه باشید تا در جریان خبر برگزاری آزمون آیلتس قرار گیرید.

برگزاری آزمون آیلتس

دکتر پورعباس اضافه کرد: سازمان سنجش دارای یک اعتبار جهانی است و این اعتبار باعث می شود ک ما دائما به فکر عدالت آموزشی باشیم و افرادی که این عدالت را خدشه دار می کنند با شدت برخورد لازم را انجام دهیم.

وی اضافه کرد: سازمان سنجش برای همه دستگاه ها و در کل برای سیستم آموزشی کشور و سیستمی که آزمون هایی برای ورود به دانشگاه ها و مراکز عالی آموزشی طراحی شده می کوشد که هیچگونه تبعیضی ین افراد قائل نشود و در راستا و هدف عدالت آموزشی تلاش کند، بنابراین ما می گوشیم تا عدالت آموزشی را در آزمون آیلتس هم رعایت کنیم ما دارای سوابقی در برگزاری آزمون های خارجی هستیم.

آزمون آیلتس

وی ادامه داد: سازمان سنجش و آموزش کشور به عنوان برگزار کننده آزمون، اولین آزمون تافل را بصورت الکترونیکی و بدون کاغذ در ایران برگزار کرد و لازم به ذکر است که ما می توانیم بر اساس قوانین و مقررات آموزشی و امنیتی آزمون آیلتس را هم در نهایت شفافیت برگزار کنیم.

مراکز برگزاری آزمون آیلتس

دکتر پور عباس در این باره گفت : متاسفانه در برخی از حوزه های برگذاری آزمون آیلتس گزارشات تخلفات داده شده است که ما از همه  حوزه های برگزاری آزمون آیلتس و در کل دیگر آزمون ها که در طول سال برگزار می شود خواهشمندیم که با ما تعاملات لازم را انجام دهند تا بتوانیم امنیت صد درصد این آزمون را تامین کنیم.

وی متذکر شد: البته این به این معنا نیست که ما هیچ کاری برای برطرف شدن تخلفات انجام نداده ایم طی چند ماه گذشته نظارت بر  فرایند برگزاری آزمون آیلتس را  افزایش داده ایم.

دکتر پورعباس گفت: هر سال قرار بر این شده است که در یک جشنواره ایی که از سوی سازمان سنجش برگزار می شود بهترین مراکز برگزار کننده آزمون زبان های خارجی معرفی شود و از آن حوزه برگزار کنند تجلیل شود این کار باعث برقراری ارتباط دو سویه سازمان سنجش با مراکز و آفسایت های برگزار کننده آزمون می شود زیرا این مراکز جزء بخش خصوصی هستند و این کار تعاملات ما با بخش خصوصی را افزایش می دهد.

دکتر پورعباس رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: دانشگاه ها در برگزاری آزمون آیلتس نقش پررنگی را داشته اند زیرا دارای سابقه علمی و آموزشی می باشند و از همه مهم تر دارای تجربه می باشند در بحث برگزاری آزمون ها و می توانند امنیت لازم را برقرار کنند.

مرکز مشاوره تخصصی آکو

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا