سبد خرید 0
جهت مشاوره با بهترین مشاورین کنکور کشور با شماره های 33408944-026 تماس بگیرید و یا عدد 1 را به شماره 09025646234 ارسال نمایید. تا در اولین فرصت با شما تماس گرفته شود
برای دانلود رایگان دفترچه سوال و پاسخ آزمون 19 آذر قلمچی پایه های دوازدهم و یازدهم و دهم همه رشته ها با مرکز مشاوره آکو همراه باشید.

آنچه می خوانید

آزمون های قلمچی یا همان کانون فرهنگی آموزش یک هفته در میان و با هدف افزایش امادگی داوطلبان برای کنکور برگزار میشود. این آزمون ها روزهای جمعه و از ساعت 8 صبح شروع میشود. در آزمون های قلمچی بودجه بندی مشخصی برای دانش آموزان مشخص شده است که به صورت برنامه ریزی شده آنها را برای خواندن همه دروس اماده میکند. این آزمون ها درست مثل کنکور دارای دفترچه های عمومی و اختصاصی دارند که داوطلبان برای پاسخگویی به هرکدام از انها وقت مشخصی دریافت میکنند. سطح سوالات آزمون های قلمچی نسبتا بالا بوده اما داشتن سوال های خارج از کتاب درسی کمی دانش آموزان کنکوری را با مشکل مواجه میکند. درباره آزمون های آزمایشی در لینک داده شده بیشتر بخوانید و برای دانلود آزمون 19 آذر قلمچی همه پایه ها و همه رشته ها تا پایان همراه مرکز مشاوره آکو باشید.

 62 بازدید کل,  1 بازدید امروز

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://akoedu.ir/?p=27690

بزرگترین اردوی نوروزی

ثبت نام با 30 درصد تخفیف در سایت

ثبت نام از سراسر کشور