راهنمای ثبت نام در آزمون های آزمایشی سنجش

تماس با ما
به این نوشته امتیاز دهید

آزمون های آزمایشی سنجش در میان آزمون های آزمایشی قرار گرفته اند که تا حد زیادی می توانند و آمادگی دانش آموزان در امتحانات نهایی و کنکور کمک کنند. این آزمون ها برای تمامی دانش آموزان متوسطه دوم تقابل ثبت نام است و آنها می توانند در زمان های معلوم و با توجه به بودجه بندی آزمون ها در این آزمون های آزمایشی شرکت کرده و به سنجش دانش خود بپردازند.

همچنین در بهترین آزمون های آزمایشی هم می توانید با انواع آزمون های آزمایشی و کیفیت آن ها آشنا شوید. تمامی دانش آموزان می توانند با ورود به سایت ثبت نام به صورت کاملاً غیر حضوری به ثبت‌نام در این آزمون ها بپردازند در این مقاله قصد داریم آموزش نحوه ثبت نام در آزمون های آزمایشی سازمان سنجش را بیان کنیم.

برای دانلود آزمون های آزمایشی سازمان سنجش به صورت مستقیم و رایگان میتوانید از طریق لینک قرمز رنگ اقدام کنید.

از طرفی آزمون های جامع سازمان سنجش که هر ساله در اواخر سال تحصیلی و نزدیک به کنکور سراسری برگزار می شود یکی از بهترین گزینه ها است که دانش آموزان مقطع دوازدهم می توانند برای شرکت انتخاب کنند. چرا که جامعه آماری این آزمون ها بسیار بالا بوده و دانش آموزان می توانند خود را با دیگر رقبای خود مقایسه کنند. با مطالعه بودجه بندی آزمون های سنجش نیز می توانید قسمت های مهم و تست خیز را مطالعه کنید.

ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش

مراحل ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش

مرحله اول : در این به منظور ثبت نام پس از ورود به سایت ثبت نام آزمون های آزمایشی سازمان سنجش azmoon.sanjeshserv.ir باید در بالای صفحه از نوع آزمون ها ثبت نام آزمون را انتخاب کنید و وارد صفحه شوید.

1 2 راهنمای ثبت نام در آزمون های آزمایشی سنجش

مرحله دوم : در مرحله بعد نیاز است تا شماره تلفن همراه و اطلاعات اولیه خود را وارد کرده و ثبت نام را انجام دهید. پس از وارد کردن شماره تلفن همراه کدی برای ورود به سامانه ارسال میشود که نیاز است برای ورود آن را وارد کنید.

2 2 راهنمای ثبت نام در آزمون های آزمایشی سنجش

مرحله سوم: پس از وارد کردن این کد نیاز است و اطلاعات فردی همچون نام و نام خانوادگی و کد ملی را وارد کرده و بر روی ادامه کلیک کنید. از ورود به حساب کاربری خود نیاز است تا از قسمت منوی سمت راست و قسمت پروفایل اطلاعات تکمیلی خود را وارد کرده و اطلاعات را ذخیره کنید.

3 1 راهنمای ثبت نام در آزمون های آزمایشی سنجش

مرحله چهارم: پس از ذخیره سازی اطلاعات تکمیلی در منوی سمت راست بر روی آزمون ها کلیک کرده و پس از ورود به صفحه آزمون ها فیلتر مورد نظر خود را یعنی آزمون های آنلاین آزمون های غیرحضوری را انتخاب می کنید. پس از انتخاب آزمون مورد نظر باید با مراجعه به سبد خرید که در بالای صفحه سمت چپ وجود دارد و تایید پرداخت و پرداخت مبلغ آزمون با استفاده از یکی از کارتهای بانکی عضو شتاب که رمز دوم آن فعال است هزینه آزمون را پرداخت کرده و ثبت نام خود را تکمیل کنید.

4 1 راهنمای ثبت نام در آزمون های آزمایشی سنجش

می توانید با دانلود آزمون های سازمان سنجش به طور رایگان, از نمونه سوالات استفاده کنید. لازم به ذکر است که سازمان سنجش کشور با حذف دروس عمومی امتحانات نهایی آزمایشی را برگزار می کند.

رومینا ابوالحسنی

رومینا ابوالحسنی هستم عضو تیم تولید محتوای سایت آکو، امیدوار هستم که همیشه بتونم جواب سوالاتتون رو به بهترین شیوه ممکن بدم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
مشاوره تحصیلی آکو برای اطلاع از آخرین اخبار اعلانات رافعال کنید
رد
اجازه دادن به اعلان‌ها