خبر

آغاز ثبت نام کنکور 1401

تماس با ما
به این نوشته امتیاز دهید

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت نام کنکور 1401 از یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ گفت.

آغاز ثبت نام کنکور 1401
آغاز ثبت نام کنکور 1401 2

به گزارش مجله آکو و به نقل از رجانیوز، فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور درباره زمان ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱ اظهار کرد: ثبت‌نام آزمون سراسری ۱۴۰۱ از یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ آغاز می‌شود و یکشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ به پایان می‌رسد.

وی افزود: بر اساس برنامه ریزی سازمان سنجش آموزش کشور، آزمون سراسری در ۵ گروه آزمایشی هنر، علوم ریاضی و فنی، علوم انسانی، علوم تجربی و زبان‌های خارجی از چهارشنبه ۸ تیر ۱۴۰۱ تا شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: زمان توزیع کارت آزمون سراسری و توضیحات تکمیلی در زمینه ثبت‌نام داوطلبان متعاقبا توسط سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد. گفتنی است آزمون سراسری ۱۴۰۱ پنجاه و دومین کنکور و دومین آزمونی است که در آن هر دو گروه داوطلبان نظام جدید و قدیم به صورت یکپارچه در آن شرکت می‌کنند.

تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم

در خبر آغاز ثبت نام کنکور 1401 سعی کردیم دید جامع و کاملی از این خبر را ارائه دهیم. اگر قبولی در کنکور و بهترین دانشگاه‌های کشور هدف شماست و می‌خواهید با ورود به دانشگاهی معتبر و انتخاب رشته‌ای مناسب آینده شغلی خود را به بهترین شکل بسازید، تیم مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی آکو به مدیریت مهندس حاج کرم در کنار شما خواهد بود. ما به شما کمک می‌کنیم تا در مهم‌ترین سال زندگی‌تان، بهترین خود را اجرا کنید و عالی‌ترین نتیجه را بگیرید. شما می‌توانید برای ارتباط با برترین مشاوران کشور با شماره 02633408944 ارتباط برقرار کنید. تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم اینجا حضور دارند تا پاسخگوی سؤالات شما باشند. همچنین می‌توانید سؤالات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا