خبر

انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1401

انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد

تماس با ما
به این نوشته امتیاز دهید

آزمون کارشناسی ارشد سال 1401 در 28 و 29 و 30 اردیبهشت ماه برگزار شده است و نتایج اولیه آن یک ماه بعد یعنی در 29 خرداد ماه بر روی سایت سنجش قرار گرفته است، انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد برای داوطلبان مجاز از چهارشنبه 1 تیر ما شروع شده است، دفترچه انتخاب رشته کنکور ارشد در 31 خرداد ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است. مرکز مشاور تخصصی آکو در این خبر از انتخاب رشته کنکور ارشد سال 1401 می گوید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 1401

انتخاب رشته کنکور ارشد

انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1401

انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 1401 از 1 تیر شروع شده تا 4 تیر ادامه دارد، افرادی که مجاز به انتخاب رشته کنکور ارشد هستند می توانند کد رشته محل های انتخابی خود را در فرم انتخاب رشته خود وارد نمایند.

داوطلبان مجاز به انتخاب رشته کنکور ارشد ابتدا باید از صحیح بودن اطلاعات فردی خود اطمینان حاصل نمایند، اگر اطلاعات فرد صحیح بود که نیازی به تصحیح نیست اما اگر اطلاعات فرد صحیح نباشد حتما می بایست قبل از انتخاب رشته اطلاعات خود را تصحیح نمونه و تایید نماید.

اگر فردی در آزمون کارشناسی ارشد 1401 شرکت کرده و اکنون مجاز به انتخاب رشته کنکور ارشد شده است اما هنوز مدرک کارشناسی خود را دریافت ننموده است در صورتی که تا تاریخ 31 / 6 / 1401 مدرک کارشناسی خود را دریافت ننماید اگر انتخاب رشده کرده باشد قبولی وی باطل خواهد شد. بنابراین داوطلبان عزیز به اهمیت دریافت مدرک کارشناسی تا تاریخ ذکر شده ذقت به عمل آورند.

داوطلبان گرامی قبل از انتخاب کد رشته محل و وارد نمودن آن به دفترچه انتخاب رشته حتما دقت کافی در زمینه میزان شهریه – شهری که دانشگاه در آن قرار دارد – خوابگاه و … داشته باشند.

نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد 1401 نیز در شهریور ماه اعلام می شو.د و دانشجویانی که در این مرحله نیز پذیرفته شدند  باید به دانشگاه قبولی خود مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

اینستاگرام مرکز مشاوره تخصصی اکو

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا