خبر

انتخاب رشته کنکور 1401

انتخاب رشته سراسری پس از تاسوعا و عاشورا شروع خواهد شد.

تماس با ما
به این نوشته امتیاز دهید

کارنامه اولیه آزمون سراسری 1401 در ساعات اولیه 12 / 5 / 1401 بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است، بسیاری از داوطلبان پس از دریافت کارنامه خود در پی کسب اطلاعات دقیق درباره انتخاب رشته می باشند، مرکز مشاوره آکو در این خبر از نحوه انتخاب رشته 1401 را می دهد.

انتخاب رشته کنکور 1401

تمامی داوطلبانی که علاقمند به تحصیل در دانشگاه هستند می توانند نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند، داوطلبانی که در رشته های با آزمون پذیرفته شدند می توانند نسبت به انتخاب رشته در رشته های با آزمونی که در دفترچه انتخاب رشته اقدام کنند.

دفترچه انتخاب رشته 1401 در روز جمعه 14 / 5 / 1401 منتشر می شود.

داوطلبانی که در آزمون سراسری ثبت نام کرده اند اما در روز کنکور خود غیبت داشته اند و سر جلسه حاضر نشده اند می توانند نسبت به انتخاب رشته در رشته های بدون آزمون اقدام نمایند.

داوطلبانی که در کل در آزمون سراسری سال 1401 ثبت نام نکرده اند در زمان انتخاب رشته می توانند ثبت نام نموده و اقدامات لازم را در خصوص انتخاب رشته به عمل آورند، البته این داوطلبان می توانند تنها رشته های بدون آزمون را که بر اساس سوابق تحصیلی می باشد انتخاب نمایند.

بر طبق اطلاعیه ای که سازمان سنجش منتشر نموده است انتخاب رشته سه شنبه 18 / 5 / 1401 شروع و تا روز یکشنبه 23 / 5 / 1401 ادامه دارد.

اطلاعیه اعلام نتایج و نحوه انتخاب رشته آزمون سراسری 1401 سازمان سنجش

اینستاگرام مرکز انتخاب رشته تخصصی آکو

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا