مشاور من

بهترین موسسه مشاوره تخصصی کنکور

مشاوره رایگان دو هفته ای کنکور

تماس با مشاوره تحصیلی رایگان
به این نوشته امتیاز دهید

این روزها مشاوره تخصصی کنکور به جای مرکز پرورش و ارتقاء استعداد ها، به مرکز دریافت پول و تجارت های میلیاردی تبدیل شده اند. تحقیقات میدانی در بهترین موسسه های مشاوره کنکور نشان داده است ، که بیشتر از برنامه ریزی و ارائه راهکارهای پیشرفت و موفقیت در کنکور ، به فکر اثبات نیاز داوطلب به صرف هزینه های اضافی برای قبولی در کنکور هستند. اما در ادامه با توضیحات کامل به شما ثابت میکنیم که مرکز مشاوره تخصصی کنکور آکو در کرج به عنوان بهترین موسسه مشاوره تخصصی کنکور با یک جلسه رایگان  و قیمت ارزان مشاوره ، همه چیز را به نفع دانش آموز و شرایط اقتصادی خانواده او میخواهد.

مشاوره تحصیلی در کرج

بهترین موسسه مشاوره تخصصی کنکور در کرج

چرا ادعا داریم که مرکز مشاوره کنکور آکو در کرج ، بهترین موسسه مشاوره تخصصی کنکور است؟ چون اولا بنیاد موسسه مشاوره کنکور آکو ، توسط سه مشاور برتر کنکور در کرج انجام شده است و تمام هدف این مجموعه ارتقاء هرچه بیشتر کیفیت مشاوره های تخصصی کنکور در موسسه است.

این درست برعکس سایر مجموعه هایی است که با هدف برگزاری کلاس های کنکور و دریافت هزینه های هنگفت آموزشگاه های کنکور، تاسیس شده اند. آموزشگاه های کنکور معمولا تمام توان و تلاش خود را برای کلاس های درسی کنکور و پکیج های آموزشی میگذارند، و یک یا دو مشاور متفرقه در آموزشگاه به عنوان مشاوره تخصصی حضور دارند. آیا یک مشاور میتواند برای همه دانش آموزان و همه رشته های نظری وهنر و فنی موثر واقع شود؟

خیر ، هر عقل سلیمی میگوید که باید برای هر رشته کنکور یک مشاوره تخصصی حضور داشته باشد. به همین دلیل است که انتخاب بهترین موسسه مشاوره کنکور را به شما پیشنهاد میدهیم. یک جلسه مشاوره کنکور رایگان هدیه مرکز آکو به شما عزیزان است.

مرکز مشاوره کنکور آکو در کرج

مرکز مشاوره تخصصی کنکور آکو در کرج با داشتن دوره های تخصصی مشاوره حضوری و آنلاین کنکور توانسته است تبدیل شود به بهترین موسسه مشاوره کنکور در کرج. اما کدام ویژگی های موسسه مشاوره تخصصی کنکور آکو این مرکز را به بهترین گزینه تبدیل کرده است؟

 • تجربه بیش از 10 سال مشاوره تخصصی کنکور
 • امکان برگزاری جلسات به صورت حضوری و آنلاین و تلفنی
 • قیمت مشاوره تخصصی کنکور بر اساس نرخ مصوب
 • برنامه ریزی و مشاوره ساعات درسی باتوجه به روحیات و شرایط زندگی شخصی دانش آموز
 • ارتباط نزدیک و همیشگی مشاور با داوطلب مثل یک دوست دانا در دوران کنکور

اما این همه آن چیزی نیست که مشاوره های تخصصی کنکور آکو را به بهترین موسسه مشاوره تخصصی کنکور تبدیل کرده است.

بهترین مشاوره تحصیلی و کنکور در کرج

مشاوره رایگان دوهفته ای در بهترین موسسه مشاوره کنکور

این یک پکیج ویژه برای دانش آموزان پیگیر است! دانش آموزانی که از سال دهم و یازدهم به دنبال درس خواندن برای کنکور هستند، یا حتی داوطلبانی که دوازدهم را با انگیزه شروع کرده اند ، اما حالا به دنبال برنامه ریزی دقیق تری برای ادامه دادن هستند. شمایی که امروز با یک جستجوی ساده در گوگل به وبسایت تخصصی موسسه مشاوره کنکور آکو در کرج راهنمایی شده اید هم جرو داوطلبان خوش شانس ما خواهید بود.

در جلسه مشاوره رایگان کنکور ، یک ساعت کامل میتوانید با مشاور متخصص گروه آزمایشی خود صحبت کنید. درباره چالش هایی که تا به امروز با آن روبرو بوده اید و راهکار های آن مشاوره شوید.

قیمت مشاوره تخصصی کنکور در موسسه آکو کرج

خب بدون شک نمیتوان تا ابد مشاوره تخصصی کنکورتان را از مرکز های ارائه دهنده جلسه رایگان مشاوره بگیرید. بلخره شما باید یک متخصص انتخاب کنید و برای درس خواندن در سال کنکور به کمک او برنامه ریزی کنید. پس در نهایت بدون شک قیمت مشاوره تخصصی کنکور در هر موسسه ای قابل تامل خواهد بود.

هرچند نمیتوان به طور کامل و ثابت قیمت و هزینه مشاوره های تخصصی کنکور را در مرکز آکو کرج بیان کرد اما میتوان بهترین کیفیت برنامه ریزی و مشاوره را با کمترین هزینه  یک جلسه رایگان در موسسه کنکور آکو تضمین کرد.

ویژگی های بهترین مشاور کنکور

همانطور که گفتیم مهمترین ویژگی بهترین موسسه مشاوره تخصصی کنکور ، تجربه و کار بلدی مشاوران آن است. اما خب مشاوران باید چه ویژگی داشته باشند که بتوان آنها را خوب و باتجربه و کاربلد دانست؟ این ویژگی ها به طور کلی و خلاصه در 7 مورد نام برده میشوند.

مشاوره تخصصی کنکور تجربی رایگان

هرچند همیشه گفته ایم و بازهم میگوییم ، هیچ  بهترین و بدترینی در انتخاب مشاور و کلاس کنکور معنی ندارد. خوب یا بد بودن هر مشاور و یا استاد کنکور به ویژگی های رفتاری و شرایط زنگی شخصی دانش آموز بستگی دارد.

 • تسلط کامل به دروس و منابع مورد سوال هر رشته ( به ویژه کنکور رشته های تخصصی هنر و کنکور زبان اختصاصی و کنکور  تخصصی فنی و حرفه ای)
 • برقراری ارتباط دوستانه و نه معلم شاگردی با دانش آموز
 • آگاهی کامل برای تقسیم بندی اهداف بر اساس کوتاه مدت و بلند مدت در طول سال کنکور
 • افزایش امید و انگیزه در دانش آموز
 • بررسی پیوسته و دقیق میزان پیشرفت داوطلب در بازه های زمانی مرتب و مقایسه آنها
 • شناخت و تقویت نقاط قوت دانش آموز در درس خواندن و کمرنگ کردن نقاط ضعف
 • کاهش استرس و اضطراب و ایجاد اعتماد بنفس
 • آموزش روش های تنظیم خواب و تغذیه برای کنکوری ها
 • بلد بودن و آموزش تکنیک های کنکوری و روش های تست زنی سریع به دانش آموز

مشاور های مرکز مشاوره تخصصی کنکور آکو

مشاورین اصلی این مجموعه مهندس سهیل حاج کرم به عنوان بنیان گذار و مهندس مجتبی سادات رسول به عنوان مشاور ارشد مجموعه به همراه یک تیم حرفه ای سی نفره از مشاورین برجسته و رتبه های برتر کنکور هستند.

این مشاوران باتجربه که هرکدام به صورت تخصصی برای رشته های نظری و هنر و زبان و فنی حرفه ای فعالیت میکنند، با داشتن تمامی ویژگی های یک مشاور متخصص کنکور و حتی چند پله بالاتر از موارد گفته شده ، از صفر تا صد در کنار داوطلبان کنکور هستند.

 

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
فهرست