بیوگرافی آریان حیدری

تماس با ما
4.5/5 - (14 امتیاز)

آریان حیدری فردی نام آشنا است که در زندگی و موفقیت بسیاری از جوانان نقش برجسته و مهمی داشته. آقای آریان حیدری یکی از بهترین استاد های ریاضی کنکور و دیفرانسیل است که با نحوه تدریس متفاوت و خلاقانه‌اش ریاضی را به درسی شیرین و قابل فهم تبدیل کرده. رزومه پر بار و رضایت دانش آموزان او گواه بر این ادعا است. اما آریان حیدری کیست؟ طبق بیوگرافی شناخته شده از آریان حیدری ، وی متولد سال 1364 در شهر تهران بوده که به تازگی ازدواج کرده است که تصاویر و اطلاعاتی از همسر وی موجود نیست. آقای آریان حیدری یک استقلالی دو آتیشه است که این را به راحتی در پست‌هایشان می‌توان متوجه شد. در ادامه برای آشنایی شما با بهترین استاد ریاضی اطلاعاتی در خصوص رزومه کاری و تحصیلی آریان حیدری ارائه خواهیم داد. با مرکز مشاوره تخصصی کنکور آکو همراه باشید.

عکس همسر آریان حیدری - بیوگرافی آریان حیدری بهترین استاد ریاضی کنکور

آقای آریان حیدری کیست

آقای حیدری دانش آموخته رشته مدیریت کسب و کارهای کوچک (MBA) در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه صنعتی شریف است. البته آریان حیدری یکی از بهترین استاد های ریاضی کنکور است. “بهترین دبیر های ریاضی کنکور ایران را بشناسید.” در ادامه قصد داریم رزومه و بیوگرافی درخشان کاری آریان حیدری را در قالب لیستی برای شما ارائه کنیم:

 • از جمله بهترین استاد های ریاضی کنکور و دبیرستان
 • 10 سال سابقه درخشان در تدریس
 • مدرس ریاضی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر
 • مدرس مدارس نمونه و درجه یک تهران
 • مدرس معتبرترین آموزشگاه‌های شهر تهران و سایر شهرستان‌ها
 • استاد پروازی به شهرستان‌های بزرگ از قبیل اصفهان، مشهد، تبریز، مشهد و شهرها جنوب کشور
 • مدرس برنامه‌های آموزش دروس ریاضیات در صدا و سیما
 • خالق تدریس ریاضی به روشی مبتکرانه و جدید
 • مشاوره تخصصی کنکور

  ریاضی جامع گاج نوشته آریان حیدری

روش تدریس بهترین استاد ریاضی آریان حیدری

محققان بر این باور هستند که نحوه تدریس در میزان یادگیری دانش آموز تاثیر می‌گذارد. تدریس خشک و سخت در قدیم باعث شده که ریاضی به درسی سخت و غیرقابل فهم تبدیل شود، ولی نحوه تدریس ریاضی آقای آریان حیدری بر اساس لحنی پرشور و با انرژی در کنار تکنیک‌های منحصر به فرد و استثنائی است که ریاضی را شیرین و دوست‌ داشتنی کرده.

به عنوان مثال آریان حیدری سوالات مباحث توابع ریاضی را با روش و نکته‌هایی خارق‌العاده و متفاوت به راحتی در کسری از ثانیه حل می‌کند. مهم‌ترین نکته در کنکور یادگیری تکنیکی ریاضی است که این نکته در تمامی تدریس‌های آقای حیدری دیده می‌شود. برای نمونه به جای این که زمان بسیاری برای توابع ترکیبی و معکوس در جلسه کنکور بگذارید با عدد گذاری به راحتی سوال حل می‌شود و جواب درست پیدا خواهد شد. نحوه تدریس آقای حیدری کاملا بی قاعده و مخصوص خودشان است. تدریس پرشور ایشان باعث می‌شود که دانش آموز بعد از ساعت‌ها کلاس ریاضی به هیچ وجه احساس خستگی و کسلی نکند. این یکی از بهترین ویژگی هایی است که بیوگرافی کاری آریان حیدری را درخشان کرده است.

آریان حیدری کیست ؟ بیوگرافی آریان حیدری بهترین استاد ریاضی کنکور - مشاوره تخصصی کنکور آکو

تخصص آقای آریان حیدری تدریس ریاضی به ویژه مباحث مشتق، مثلثات، توابع و حد و پیوستگی است. همچنین آقای حیدری برای تمامی فصل‌ها روش تستی بدون نیاز به حفظ کردن فرمول‌ها را ارائه داده. یکی از مشکلات اصلی دانش آموزان حفظ کردن فرمول‌های پیچیده و زیاد مثلثات و بدتر از آن به خاطر سپردن این فرمول‌ها در جلسه کنکور است که این مشکل با روش خارق‌العاده تدریس‌شان حل می‌شود. حالا که میدانیم آریان حیدری کیست بیایید درباره یک داستان جالب صحبت کنیم. با مرکز مشاوره تخصصی کنکور آکو همراه باشید.

یک داستان جالب در بیوگرافی آریان حیدری

جالبه بدانید که آقای آریان حیدری و آقای مهربان در تهران آموزشگاه تدریس ریاضی را تاسیس کرده بودند که روش تدریس فوق‌العاده و منحصر آقای حیدری باعث جذب تمامی دانش‌آموزان به سمت کلاس‌های ایشان شد. به طوری که بعد از مدتی کلاس‌های آقای مهربان خلوت شد و آموزشگاه اجازه ثبت نام در کلاس‌های آقای حیدری را به دانش‌آموزان جدید الورود نمی‌داد. یکی از ترفندهای خارق‌العاده آریان حیدری در تدریس مثلثات استفاده از روش 5 درجه و 0.08 است که حل سوالات مخوف ریاضی را به آسانی خوردن یک کیک تبدیل کرد.

مهم‌ترین ویژگی‌های تدریس آریان حیدری

از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های تدریس آقای حیدری به شرح زیر است:

 • تدریس پر انرژی و منحصر به فرد
 • استفاده از تکنیک‌های کاربردی و خاص در حل سوالات دروس ریاضی
 • پیش بینی تست‌های احتمالی کنکور
 • تدریس به صورت خصوصی، گروهی و در قالب مولتی مدیا
 • و در نهایت بیان مطالبی که در هیچ کلاس کنکوری نخواهید یافت

بیوگرافی زندگی کاری آریان حیدری

روش‌ها و تلاش‌های بی وقفه آریان حیدری باعث می‌شود که دانش آموزان از استرس سال کنکور رهایی پیدا کنند و تجربه‌ای متفاوت نسبت به هم سن و سال‌های خود داشته باشند. ریاضی درس مهم و کلیدی برای قبولی در رشته‌ها و دانشگاه‌های درجه یک کشور است. باور کنید که یک سوال ریاضی به اندازه چند سوال عمومی رتبه‌ها را جا به جا می‌کند، البته منظورمان از این حرف این نیست که دروس عمومی را بیخیال شوید، ولی بدانید که ریاضی ارزش بالایی در کنکور دارد و به راحتی نباید قید سوال‌ها و تست‌های آن را بزنید.

خیلی از دانش آموزان قبل از شرکت در کلاس‌ های ریاضی آریان حیدری به طور کل قید پاسخ دادن به تست‌های ریاضی را در کنکور زده بودند، ولی بعد از شرکت در کلاس‌ها پربار ایشون با کمال ناباوری تمامی سوالات را در کمترین زمان ممکن به صورت صحیح پاسخ دادند.

تصویر کودکی آریان حیدری بهترین استاد ریاضی کنکور

کارنامه های دانش آموزان آریان حیدری

کارنامه‌های قبولی دانش آموزان آقای حیدری نیز گواه بر تدریس فوق‌العاده و منحصر به فرد ایشان است که در ادامه نمونه‌هایی از کارنامه‌ها را آورده‌ایم.

(تمامی کارنامه‌ها توسط خود دانش‌آموزان برای آقای حیدری ارسال شده‌اند)

11 1 بیوگرافی آریان حیدری

تنها ایراد آقای آریان حیدری چیست

شاید تنها ایرادی که بتوان از آقای حیدری گرفت، تکمیل نشدن دروس در قالب مولتی مدیا است که البته چنین تاخیری کاملا قابل قبول است. این نکته را به خاطر داشته باشید که حجم کاری آقای حیدری به شدت بالا است و یافتن زمان خالی برای این کار کمی دشوار به نظر می‌رسد.

البته از قدیم گفته‌اند که هر که طاووس خواهد، جور هندوستان کشد. پس در صورتی که به دنبال ویدئوهای خارق‌العاده آقای حیدری هستید، کمی صبر پیشه کنید.

تیم آریان حیدری کیست ؟ مشاوره تخصصی تحصیلی و کنکور آکو

نظر مرکز مشاوره تخصصی کنکور آکو درباره آریان حیدری

بیایید جواب سوال آریان حیدری کیست را جمع بندی کنیم ! آریان حیدری از جمله بهترین استاد ها و مدرسان بی‌نظیر ریاضی در کشور است که به کمک روش‌های فوق‌العاده و منحصر به فرد آموزش و یادگیری ریاضی را آسان و شیرین کرده. در متن بالا برای آشنایی شما دوستان با این مدرس خارق‌العاده روش‌های تدریس و بیوگرافی آریان حیدری را آورده ایم و امیدواریم مطالب فوق مورد استفاده و پسند شما قرار گرفته باشد. اما نکته ای که در پایان این متن لازم میدانیم برای شما روشن کنیم، این است که:

انتخاب بهترین استاد ریاضی کنکور برای موفقیت مهم است اما کافی نیست. آنچه شما را در رسیدن به اهدافتان ثابت قدم میکند مشاوره و برنامه ریزی دقیق است! 

 

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

‫11 دیدگاه ها

 1. نابغه و خاص ترین و بهتریییین معلم ریاضی دنیا
  یک انسان خارق العاده با خلاقیت و تفکر عالی
  درعین سختگیری دلسوزترین
  “جوری برا خدا کار کن که روش نشه بت ن بگه”
  -آریان حیدری
  خداوند متعال یار و یاور و پشت و پناهشون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا