دو هفته مشاوره رایگان برای تمامی پایه ها!

ارسال مشخصات به 09025646234
زندگی نامه بزرگان کنکور

بیوگرافی دکتر محمد مرادی شیمی

محمد مرادی بهترین استاد شیمی کنکور

تماس با ما
4.7/5 - (153 امتیاز)

سلام به تمامی دانش آموزان عزیز، امیدوارم که ایام به کام باشد. اکثریت دانش اموزان کنکوری در دوره ای از تحصیل خود به دلیل ضعف در برخی دروس نیاز به شرکت در کلاس های اموزشی هستند . اما اینکه کدام کلاس را انتحاب کنند یکی از مهمترین دغدغه های انها است. یکی از مواردی که باید به ان توجه داشته باشند این است که کلاس ها و اساتید چگونه هستند؟ آنها را با یکدیگر باید مقایسه کنند و با در نظر گرفتن سوابق اساتید و بررسی دانش اموزان برتر سال های گذشته و نکاتی دیگر درست ترین انتخاب را داشته باشند. در این مقاله هدف مرکز مشاوره و برنامه ریزی تخصصی کنکور آکو کرج، معرفی بهترین استاد شیمی کنکور ایران است.

در این مقاله با نوشتن بیوگرافی دکتر محمد مرادی شیمی در حیطه درس شیرین و البته مهم شیمی همراه شماییم و به شما کمک می کنیم تا از این پراکندگی ها ذهنی نجات یابید. دکتر محمد مرادی مدرس شیمی کنکور را با ما بیشتر بشناسید و نقاط قوت و ضعف وی را در ترازوی سنجش بگذارید. گروه مشاوره کنکور اکو با معرفی بزرگان کنکور سعی در تسهیل انتخاب بهترین های کنکور برای داوطلبان دارد.

محمد مرادی بهترین استاد شیمی کنکور

بیوگرافی دکتر محمد مرادی شیمی

طبق بیوگرافی دکتر محمد مرادی شیمی ،استاد متولد 17 مین روز از اولین ماه تابستان سال 1361(17 تیرماه 1361 – 40 ساله) می باشد. دکتر محمد مرادی شیمی کنکور یک استاد کاملا با شخصیت و فرهیخته است. وی دارای شخصیتی آرام، منظم، واقع گرا است درست عین خصوصیات ماه تولدی اش. او که به عنوان بهترین استاد شیمی کنکور شناخته میشود، مدرک پزشکی خود را از دانشگاه تهران کسب کرده است و یکی از فارغ التحصیل های به نام این دانشگاه می باشد.

بیوگرافی دکتر محمد مرادی شیمی نشان میدهد که او بدون اطلاع اولیا به دلیل مخالفت با تدریس از اواسط دوران محصلی خود کار تدریس را آغاز کرده است، اما فعالیت حرفه ای ایشون از بعد از فارغ التحصیلی شروع شده است. محمد مرادی مدرس شیمی کنکور در بسیاری از آموزشگاه های معروف تدریس کرده و همچنان هم به این روند ادامه میدهد.

محمد مرادی یک استاد پروازی می باشد و در استان خوزستان از پر مخاطب ترین اساتید شیمی ازش یاد میکنند. او مدرس شیمی رتبه های برتر در کنکور سال های اخیر می باشد، سابقه خوبی در کارنامه ی کاری خود دارد. برای آشنایی بیشترو دقیق تر با دکتر مرادی عزیز،همراه مرکز مشاوره و برنامه ریزی تخصصی کنکور آکو باشید.

بیشتر بخوانید : بهترین اساتید ریاضی کنکور ایران

بیوگرافی دکتر محمد مرادی نشان میدهد که رتبه بندی او به عنوان بهترین استاد شیمی کنکور به شرح زیر است:

 • کیفیت کلی محتوا 10
 • تعامل با دانش آموز 10
 • تطابق با کنکور 9

بهترین استاد شیمی کنکور کیست

قبل از ادامه دادن بیوگرافی دکتر محمد مرادی شیمی کنکور بریم ببینیم که ویژگی های یه استاد خوب چیست؟ داشتن استاد در دوران کنکور چه کمکی می کند؟ استاد خوب استادی است که اول از همه به کاری که میکند علاقه داشته باشد. وقتی پای علاقه در میان باشد همه چیز معنای دیگری پیدا میکند، چون همین علاقه باعث میشود که در برابر سختی های این راه مقاومت کرده و به مسیر ادامه دهد.

علاوه بر این یک مدرس شیمی به عنوان بهترین استاد شیمی کنکور باید از دانش بالایی برخوردار باشد و بر تمامی مباحث تسلط کافی داشته باشد. انتقاد پذیری یکی از ویژگی های دکتر محمد مرادی شیمی کنکور انتقاد پذیری است. او با خوشرویی از نکاتی که عیب هایش را نشان داده و باعث اصلاح و پیشرفت روش تدریسش میشود استقبال کند. وجود همچین شخصیتی در دوران حیاتی کنکور میتواند تاثیر بسزایی برای دانش اموزان داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

معرفی بهمن بازرگان ناشر کتاب های مبتکران کنکور

کارنامه نتایج دکتر محمد مرادی مدرس شیمی کنکور

طبق صحبت های بهترین استاد شیمی کنکور ، همیشه خود خواهان این بوده که شاگردانی دانا تحویل جامعه دهد و تا به امروز در این زمینه موفق بوده و تعداد بسیار زیاد و غیر قابل شمارشی داوطلب برتر تحویل این جامعه داده است.(در رشته تجربی و چه در رشته ی ریاضی فیزیک). دکتر محمد مرادی شیمی کنکور علاوه بر مدرس رتبه های برتر کنکور 1400 از جمله رتبه 5 و رتبه 8 بودن، مدرس بالاترین درصد ها در سال 1400 نیز بوده که میتوان به درصد های 96 ، 84 اشاره کرد و با افتخار ایشون دارای تنها درصد 100 کنکور های سال های اخیر از جمله کنکور سال 1390 نیز بوده است.

دکتر محمد مرادی مدرس شیمی کنکور

خود دکتر مرادی طی مصاحباتی که با مجموعه های کنکوری داشته اند اینطور بیان کردند که از کنکور سال 93 به بعد شیمی رنگ و بوی دیگری در کنکورهای سراسری گرفت. شیمی قبل از سال 93 شیمی یه جورایی به عنوان درس فرعی به حساب می امد اما آنالیز سوال های شیمی کنکور نشان میدهد که طراحان کنکور با تعویض فرم سوال های خود به این درس جان تازه دادند.

همین باعث شد دیگر کمتر شاهد درصد های بالا در این درس باشیم، زیرا سختی درس شیمی کنکور به میزان شدیدی افزایش پیدا کرده و تنها کسانی که واقعا برای این درس زمان گذاشته و مطالعه خوبی داشتند قادر به حل تمامی سوالات می باشند. حالا چرا می گوییم تنها کسانی که مطالعه خوبی داشتند قادر به جواب تمامی سوالات هستند؟

در این سال های اخیر این موضوع ثابت شده که باید در حل سوالات ابتکار عمل داشته باشیم. طبیعیه که طراحان کاربلد درس شیمی از تله های زیادی در هنگام طراحی سوال استفاده میکنند. می گویید.

دکتر محمد مرادی مدرس شیمی کنکور

دکتر محمد مرادی شیمی کنکور راحت رو برات سختش میکنه! البته خیلی هم نمیتوان تقصیر ها را گردن مدرسین کنکور انداخت. شده شما صدبار روی بک مبحث زمان گذاشتین اما میبینین سر جلسه کنکور قادر به پاسخگویی نیستین چراکه این طراحان با ارائه یه سری اطلاعات و پارامتر های اضافی کاری میکنند که ذهن شما حالت پراکندگی بهش دست بده و دیگر توان حل سوال نداشته باشید،پس بهتره شما مطلب را خوب فراگرفته باشید و دچارسردگمی نشوید و گول نخورید!

در کل ، تمامی این موارد باعث شده درس شیمی درس سختی به شمار بیاید و نیاز باشد تا یک استادی در این راه همراه دانش اموز باشد و با راهنمایی هایش درستی یا نادرستی مسیر مطالعه ای او را بهش گوشزد کند. دکتر محمد مرادی مدرس شیمی کنکور یکی از این همراهان است که سابقه تدریس زیادی دارد و البته در این راه موفق هم بوده است.

بیوگرافی محمد مرادی شیمی کنکور

سابقه تدریس دکتر مرادی

دکتر محمد مرادی خود رشته ی تجربی را در دوران دبیرستان فراگرفته و فارغ التحصیل رشته پزشکی از دانشگاه تهران است. وی بهترین استاد شیمی کنکور ایران به حساب می اید. 17 سال زحمت و تلاش دکتر محمد مرادی شیمی کنکور به بار نشست و سابقه ای شیرین و طلایی ای برایش رقم زد. سابقه ای که باعث شد تا اسم درس شیمی می آید محمد مرادی هم پشت بندش یاد شود. بیوگرافی دکتر محمد مرادی شیمی نشان میدهد که وی در کار خود خبره ترین بوده و همچنان هم هست. او مدرس بسیاری از آموزشگاه های تاپ و برند کنکور ایران نیز هست از جمله :

 •  ماهان تهران
 •  بعثت کرج
 • بهارستان کرج
 • تخته سیاه
 • کلاسینو
 • آموزشگاه ها و مدارس استان های دیگر
 • مدارس فرزانگان

مزایای تدریس محمد مرادی شیمی کنکور از زبان دانش آموزان

خوب مشخصه که بعد از اتمام کنکور های سراسری خیلی از اموزشگاه ها ، شبکه های خبری به سراغ داوطلبان میروند و راجب اساتیدشون باهاشون یه گپی میزنند. در لابه ی صحبت های داوطلبین راجب درس شیمی و استاد محمد مرادی به نکته ای بسیار مهم میشه پی برد اینکه ایشون از اعماق وجود برای دانش اموزان خود وقت میگذارد. و با فن بیان قوی ای که دارد به سادگی هرچه تمام تر مباحث و منتقل میکند. در کلاس های ایشون همیشه شاداب و پر انرژی بودنشون به چشم همه می آید.

بسیار در برابر دانش آموزان خود صبور می باشد، و با طمئنینه به سوالات های مکرری که میپرسند پاسخ میدهند. علاوه بر استاد یه همراه و دوست خوبی برای تمامی دانش اموزان می باشدو سعی میکند تا در این مسیر پر از پیچ و خم به فرزندان این خاک و بوم کمک کند و حامیشون باشد.

دکتر مرادی این درس چالشی رو برای دانش اموزان تا حد زیادی ساده و قابل فهم کرده است در اصل همین باعث شده اکثریت دانش اموزان باعشق این درس را بخوانند و موفق بشوند. نکته ای جالب که هنگام جمع آوری اطلاعات برای به قلم آوردن این مقاله به چشم امد این بود که دکتر مرادی استادی است که نسبت به اساتید دیگر تا به امروز معایبی ازتدریش بیان نشده است. این ویژگی ها در کنار هم از ایشون یک استاد بی نظیر ساخته است.

البته یکی از بزرگترین معایب استاد محمد مرادی در شیمی کنکور ، عدم تطابق نمونه های حل شده در کلاس های کنکور با سوالات کنکور سراسری است.

معایب تدریس دکتر محمد مرادی

استاد محمد مرادی را شاید تا به الان به طور رسمی اکثریت دانش اموزان نقاط ضعفشون را بیان نکردند ولی امکان ندارد کسی بی عیب باشد و مسلما ایشون هم مانند دیگران دارای نقاط ضعفی می باشد به طور مثال تدریس گاهی یکنواخت ایشون در کلاس ها موجب این شده است که بچه ها گاهی در هنگام یادگیری شیب نزولی را به خود بگیرند. و اونطور که باید هر دانش اموزی در این درس نتواند نتیجه دلخواه را بگیرد بعضی از نکات کتاب هایی که انتشار کردند تکراری می باشد و میتواند مانند ان را در جزوات اساتید دیگر ببینند.

مشاوره و برنامه ریزی تخصصی کنکور

انتخاب بهترین استاد شیمی کنکور یکی از مهمترین قدم هایی است که برای شروع لازم است. البته انتخاب بهترین منابع شیمی کنکور نیز برای تقویت درس شیمی اهمیت دارد. در مرکز مشاوره و برنامه ریزی تخصصی کنکور آکو با معرفی بهترین اساتید کنکور سعی دارد به صورت رایگان اطلاعات کافی را در اختیار داوطلبان کنکور قرار دهد. این یعنی درد و دل یک مشاور واقعی کنکور!

مشاوره و برنامه ریزی کنکور 1402

امیدوارم که این مطالب براتون مفید بوده باشه و همانطور که ما از همراهی با شما لذت بردیم شما هم لذت کافی را برده باشید، در اینستاگرام همراه مرکز مشاوره تخصصی کنکور آکو باشید.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

 1. اوقات خوش آن بود که با دوست به سر شد،
  باقی همه بی حاصلی و بی خبری بود…
  از گرانبهاترین ثانیه های عمرمان در کلاس درس استاد طی شد… یاد باد آن روزگاران 😔💔

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

طرح های مشاوره ای آنلاین

حذفیات امتحانات نهایی 1403 مشاوره تحصیلی کنکور زبان از صفر تا صد