تاریخ برگزاری کنکور سراسری

تماس با ما
به این نوشته امتیاز دهید

تاریخ برگزاری کنکور سراسری

به گزارش مجله آکو و به نقل از خبر آنلاین  زمان برگزاری دو کنکور ارشد و سراسری 1400 به منظور کاهش هرگونه مخاطرات احتمالی تغییر کرد. سخنگو و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور گفت داوطلبان به تاریخ های اعلام شده و همچنین مندرجات اطلاهیه هایی که متعاقبا برای هر آزمون از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش  منتشر می گردد، توجه داشته باشند.

تاریخ های جدید برگزاری کنکور

در تصمیمات قبلی مقرر شده بود که کنکور سراسری در تاریخ های دهم و یازدهم تیرماه 1400 برگزار شود. اما درتصمیم جدید به جای برگزاری این آزمون در 2 روز، این آزمون در 4 روز چهارشنبه، پنج شنبه، جمعه و شنبه یعنی از 9 ام تا 16 تیرماه برگزار خواهد شد.

تاریخ‌های جدید برگزاری کارشناسی ارشد

فاطمه زرین آمیزی ادامه داد  همچنین مقرر بود آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۰ در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ ۶ و ۷ خرداد سال ۱۴۰۰ برگزار شود. بر اساس برنامه ریزی جدید این آزمون در روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه (۵ لغایت ۷ خرداد ۱۴۰۰) برگزار می‌شود.

زرین آمیزی اضافه کرد: داوطلبان کارشناسی ارشد باید از روز دوشنبه، ۳ خرداد ۱۴۰۰  با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی این سازمان برای تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای شرکت در آزمون اقدام کنند.

مشاوره تحصیلی آکو به عنوان یک از برترین مشاورین تحصیلی ایران و همچنین مستقر در استان البرز آمادگی ین را دارد، تا به صورت رایگان به تمامی مشکلات و سوالات شما پاسخ دهد. بدین منظور به صفحه ی تماس باما مراجعه نمایید.

مجتبی سادات رسول

کتاب های زیادی خوانده ایم، افراد بسیاری دیده ایم و با بزرگان بسیاری هم کلام شده ایم. راه درست را نشانتان خواهیم داد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا