خبر

ثبت نام 49 هزار نفر در رشته های بدون کنکور

تماس با ما
به این نوشته امتیاز دهید

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام 49 هزار نفر در رشته های بدون کنکور گفت. سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: برای ظرفیت‌های خالی مانده رشته‌محل‌های مرحله پذیرش با سوابق تحصیلی سراسری سال ۱۴۰۰ تاکنون بیش از ۴۹ هزار نفر ثبت‌نام کردند.

فاطمه زرین‌آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفتگو با خبرنگار دانشگاه بیان کرد: براساس مصوبات بیست و هفتمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو مقرر شد برای ظرفیت‌های خالی مانده رشته‌محل‌هایی که در مرحله پذیرش با سوابق تحصیلی سراسری سال ۱۴۰۰ تکمیل نشده، پذیرش براساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) برای نوبت بهمن ماه صورت گیرد.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت مهلت ثبت‌نام برای این مرحله با توجه به اعلام کدرشته‌های جدید فرصت ثبت نام و انتخاب رشته تا روز چهارشنبه ۲۴ آذرماه ۱۴۰۰ تمدید شده است. وی افزود: رشته محل‌های جدید به همراه دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو با سوابق تحصیلی سراسری سال ۱۴۰۰ از طریق سایت سازمان سنجش قابل دسترس خواهد بود.

زرین‌آمیزی آمار ثبت‌نامی‌های پذیرش بدون کنکور سراسری دانشگاه‌ها را تاکنون ۴۹۷۷۱ دانست و اظهار داشت: متقاضیانی که پیش از این ثبت نام کرده‌اند نیز می‌توانند با توجه به رشته محل‌های جدید تا چهارشنبه ۲۴ آذرماه ۱۴۰۰ نسبت به ویرایش فرم ثبت نام و انتخاب رشته خود اقدام کنند.

تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم

در خبر ثبت نام 49 هزار نفر در رشته های بدون کنکور سعی کردیم دید جامع و کاملی از این خبر را ارائه دهیم. اگر قبولی در کنکور و بهترین دانشگاه‌های کشور هدف شماست و می‌خواهید با ورود به دانشگاهی معتبر و انتخاب رشته‌ای مناسب آینده شغلی خود را به بهترین شکل بسازید، تیم مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی آکو به مدیریت مهندس حاج کرم در کنار شما خواهد بود. ما به شما کمک می‌کنیم تا در مهم‌ترین سال زندگی‌تان، بهترین خود را اجرا کنید و عالی‌ترین نتیجه را بگیرید. شما می‌توانید برای ارتباط با برترین مشاوران کشور با شماره 02633408944 ارتباط برقرار کنید. تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم اینجا حضور دارند تا پاسخگوی سؤالات شما باشند. همچنین می‌توانید سؤالات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا