خبر

حذف کنکور سراسری لغو شد

تماس با ما
به این نوشته امتیاز دهید
دبیر ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور از این خبر که حذف کنکور سراسری لغو شد گفت.

به گزارش مجله آکو و به نقل از شهرآرا نیوز، منصور کبگانیان درباره احتمال حذف کنکور اظهار کرد: کلمه کنکور یعنی سنجش و پذیرش که در قالب این معنی حذف شده است.
وی افزود: سنجش در کنکور یعنی ۶۰ درصد از کنکور به آموزش و پرورش واگذار شده و ۴۰ درصد دیگر به داوطلب بر می‌گردد که در مدت زمان ۴ ساعت باید آزمون کنکور دهد.
کبگانیان تصریح کرد: قرار بر این شده است که کنکور سراسری دو بار در سال برگزار شود، بنابراین اگر به شکل قبلی کنکور که هیجان و نگرانی بود نگاه کنیم باید گفت که کنکور از میان برداشته شده است، ولی سنجش و پذیرش همچنان در کنکور وجود دارد.

در پی خبر حذف کنکور سراسری، دبیر ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور افزود: اگر سنجش و پذیرش در کنکور نباشد دیگر عدالتی هم نخواهد بود، بنابراین کنکور برداشته نشده است و نخواهد شد و با برگزاری دوبار در سال آن را ساماندهی خواهیم کرد.

تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم

در خبر حذف کنکور سراسری لغو شد سعی کردیم دید جامع و کاملی از این خبر را ارائه دهیم. اگر قبولی در کنکور و بهترین دانشگاه‌های کشور هدف شماست و می‌خواهید با ورود به دانشگاهی معتبر و انتخاب رشته‌ای مناسب آینده شغلی خود را به بهترین شکل بسازید، تیم مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی آکو به مدیریت مهندس حاج کرم در کنار شما خواهد بود. ما به شما کمک می‌کنیم تا در مهم‌ترین سال زندگی‌تان، بهترین خود را اجرا کنید و عالی‌ترین نتیجه را بگیرید. شما می‌توانید برای ارتباط با برترین مشاوران کشور با شماره 02633408944 ارتباط برقرار کنید. تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم اینجا حضور دارند تا پاسخگوی سؤالات شما باشند. همچنین می‌توانید سؤالات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا