ویدئوهاآموزش ویدئویی زیست

حل تست 142 کنکور تجربی 1401

تماس با مشاوره تحصیلی رایگان
به این نوشته امتیاز دهید

در این ویدیو به حل تست 142 کنکور تجربی 1401 می پردازیم. با حل تست 142 زیست شناسی به صورت تشریحی نکات مهم آن را بررسی می کنیم.

همانطور که می دانید تست هایی که به صورت جای خالی هستند در کنکور زیاد است. گاها با ترکیب فصل های مرتبط به هم سطح پیچیدگی تست ها بیش تر می شود.

با مطالعه بودجه بندی کنکور تجربی سال های گذشته می توانید قسمت های مهم را بیش تر مطالعه کنید. تعدادی از بودجه بندی فصل های مختلف و مهم در کنکور 1401 به این صورت است:

  • انتقال اطلاعات در نسل ها: 3 سوال
  • تنظیم عصبی: 3 سوال
  • حواس: 3 سوال
  • جذب و انتقال مواد درگیاهان: 2 سوال
  • رفتارهای جانوران: 2 سوال

اگر می خواهید در آزمون کنکور عملکرد خوبی داشته باشید لازم است تا با نوع طراحی تست های کنکور هم آشنا باشید. در تحلیل زیست کنکور تجربی 1401 به صورت دقیق آخرین نوع تست های کنکور 1401 را بررسی می کنیم.

_حواس: 3 سوال

چرا تحلیل تست 142 کنکور تجربی 1401 مهم است؟

زیرا با بررسی همه گزینه ها به صورت جزیی علت درست یا غلط بودن آن ها را توضیح می دهیم. این باعث می شود که نکات بیش تری برای شما یادآوری شود.

در هنگام مطالعه و دیدن ویدیوهای تشریحی نکات مهمی را که نمی دانستید یا معمولا یادتان می رود را حتما یادداشت کنید. یکی از روش هایی که رتبه های برتر کنکور در مطالعه خود استفاده می کنند همین یادداشت برداری نکات مهم است.

اگر به این مبحث علاقه مند هستید به شما پیشنهاد می کنیم که شکل ها و ویدیوهای مربوط به آن را حتما ببینید.

برای مطالعه شکل ها و تست های بیشتر در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی آکو جوین شوید.

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا