ویدئوهاآموزش ویدئویی زیست

حل تست 145 کنکور تجربی 1401

تماس با مشاوره تحصیلی رایگان
به این نوشته امتیاز دهید

در این ویدیو به حل تست 145 کنکور تجربی 1401 می پردازیم. با حل تست 145 زیست شناسی به صورت تشریحی نکات مهم را بررسی می کنیم.

همانطور که در ویدیوهای قبلی مشاهده کردید , سوال های به صورت جای خالی از پر تکرارترین سوال ها در کنکور تجربی 1401 بوده است.

تست 145 کنکور تجربی 1401 نسبتا سوال راحتی است که زمان کمی را از شما باید بگیرد. مهم است بدانید که برای حل سریع تست ها تنها اطلاعات و دانش شما کافی نخواهد بود.

علاوه بر این ها باید هر روز تست زده و با استفاده از تکنیک های تست زنی مهارت خودتان را تقویت کنید. آشنا بودن با این تکنیک ها سرعت شما را در حل مسایل زیاد می کند.

چرا تست 145 کنکور تجربی 1401 را حل می کنیم؟

تحلیل و بررسی تست های کنکور 1401 به شما کمک می کند تا با نحوه سوالات آشنا شوید. و نکات هر تست را فهمیده و شانس بهتری در آزمون خود داشته باشید.

تست 145 کنکور تجربی از بخش هورمون ها و غدد از زیست یازدهم می باشد. این بخش از کتاب یازدهم همواره اهمیت زیادی داشته است. برای آن که مطالعه مفیدی داشته و آزمون کنکور را با موفقیت پشت سر بگذارید تعداد سوالات هر بخش از زیست کنکور 1401 رامطالعه کنید.

خوب است بدانید که در کنکور 1401 از این بخش حدود 3 تست آمده است.

در تست زیست یازدهم می توانید با انواع تست های زیست یازدهم نیز آشنا شوید.

برای مشاهده تست های کنکوری مهم در کانال تلگرامی مشاوره تحصیلی آکو جوین شوید.

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا