پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت برنامه ی 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

حل تست 171 کنکور تجربی 1401

طرح های مشاوره ا ی آنلاین
به این نوشته امتیاز دهید

در این ویدیو به حل تست 171 کنکور تجربی 1401 می پردازیم. با بررسی نکات تست 171 زیست شناسی به صورت تشریحی مفاهیم مهم آن را مرور می کنیم.

همه آنچه که برای حل این تست نیاز دارید , دقت کامل به صورت سوال و گزینه ها می باشد.

توجه داشته باشید که در کنکور تجربی 1401 مدت زمان پاسخ گویی به سوالات زیست شناسی 36 دقیقه بوده. یعنی حدود 42 ثانیه زمان برای پاسخ به هر سوال وجود داشته است.

زمان یکی از مهم ترین عوامل استرس در کنکور می تواند باشد. حتی اگر خیلی خوب خودتان را برای کنکور آماده کرده باشید هم ممکن است استرس عملکرد شما را در آزمون کم کند.

یکی از روش های کاهش استرس تغذیه مناسب است. سعی کنید تا حد ممکن غذاهای سنگین یا فست فودی مصرف نکنید.

بجای آن از مواد سالم و مغذی ای مانند میوه ها , سبزیجات و مغزیجات استفاده کنید. مقاله کاهش استرس با تغذیه را بخوانید تا با تاثیراتی که مواد غذایی بر انسان می گذارد بیش تر آشنا شوید.

چرا حل تست 171 کنکور تجربی 1401 مهم است؟

حل تست 171 زیست و دیگر تست های کنکور به شما کمک می کند تا با سبک سوالات کنکوری آشنا شوید. این نکته را بدانید که طراحان سوال های کنکوری تا یک حدی می توانند در طرح سوالات تفاوت ایجاد کنند.

و معمولا ایده های آن ها تکرار می شود.پس حل تست های سال های گذشته حائز اهمیت است.

در عین آن که تست های کنکوری گذشته را حل می کنید به بودجه بندی هایشان هم توجه کنید. بودجه بندی ها راهنماهای خوبی هستند تا قسمت های مهم و تست خیز را پیدا کنید.

برای مثال بودجه بندی زیست شناسی در سال 1400 به این صورت بوده:

  • تعداد سوالات 50 تا
  • و از پایه دهم: 16 سوال , پایه یازدهم: 18 سوال و پایه دوازدهم: 16 سوال

در بودجه بندی کنکور تجربی می توانید تعداد سوالات و بخش های مهم هر درس را کامل ببینید.

اگر به صورت دقیق تر بودجه بندی و تست های سال های گذشته را می خواهید ببینید در کانال تلگرامی مشاوره تحصیلی آکو جوین شوید.

تلگرام
فیسبوک
واتساپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا