آزمون های سنجشدانلود آزمون های آزمایشی

دانلود آزمون 15 اردیبهشت 1402 سنجش

دومین آزمون جامع سنجش

تماس با ما
3.3/5 - (24 امتیاز)

با نزدیک شدن به کنکور تیر 1402 نیاز به شرکت در آزمون های آزمایشی به ویژه آزمون های جامع شبه کنکور بیش از پپیش احساس میشود. آزمون 15 اردیبهشت 1402 سنجش یکی از همین آزمون های جامع پر مخاطب است که داوطلبان برای ثبت نام دومین آزمون جامع سنجش تا 5 اردیبهشت ماه فرصت داشتند.

واقعا نمیتوان انکار کرد که یکی از پر طرفدار ترین و البته استاندارد ترین آزمون های جامع مخصوص دوران جمعبندی در سه ماه اخر مانده به کنکور، آزمون های جامع سازمان سنجش است که از فروردین تا خرداد ماه مجموعا در چهار مرحله برگزار میشود.

اولین مرحله آزمون های جامع سنجش، آزمون 25 فروردین 1402 سازمان سنجش بود که با موفقیت برگزار شد و شما عزیزان میتوانید از طریق لینک مربوطه سوالات و پاسخنامه های آن را دانلود کنید.

نکته جالب درباره آزمون های جامع سازمان سنجش این است که هیچیک از مجموعه های برگزار کننده آزمون های آزمایشی مثل آزمون های گاج یا آزمون های قلمچی در این تواریخ آزمون نداشته اند و احتمالا خودشان هم میدانند که به این زودی ها از نظر استاندارد سوالات و نزدیکی سطح و نوع تست ها به کنکور توانایی رقابت با آزمون های جامع سنجش را ندارند.

برای ثبت نام سومین دوره آزمون های جامع سنجش کلیک کنید.

دانلود آزمون 15 اردیبهشت 1402 سنجش

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

طرح های مشاوره ای آنلاین