خبر

تجمع برخی داوطلبان کنکور مقابل وزارت علوم

تماس با ما تماس با مشاوره تحصیلی رایگان
به این نوشته امتیاز دهید

گروهی از داوطلبانی که در آزمون سراسری 1401 شرکت نموده بودند مشکوک به تقلب بودند و سازمان سنجش برای رفع شبهه از آزمون این داوطلبان آزمون دیگری برای آن ها برگزار نمود، در ادامه این خبر با مرکز مشاوره آکو همراه باشید.

تجمع برخی داوطلبان کنکور

حدود 1000 نفر توسط سازمان سنجش شبه دار اعلام شدند زیرا معدل کتبی نهایی ان ها با رتبه ای که کسب نموده اند تطابق نداشت، ازمون این داوطلبان بدون اینکه از قبل خبر داشته باشند که در چه زمانی برگزار می شوند برگزار شد، سطح سوالات نیز بسیار بالا و در حد المپیاد بوده است.

از این 1000 نفر حدود 700 نفر در این آزمون شرکت نمودند، اما این ماجرا به اینجا ختم نشد و 500 نفر از این 700 نفر دوباره باید در آزمون دیگری شرکت نمایند، همین موضوع باعث ناراحتی داوطلبان شده است و باعث شد که آن ها در روز 29 ابان 1401 در مقابل وزارت علوم تجمع کنند.

داوطلبان معترض می گویند که سطح سوالات بسیار بالاست و سازمان سنجش سوالات و پاسخنامه آن ها را منتشر ننموده است و معتقد است که کنکور محرمانه است در صورتی که درباره کنکور اصلی این موضوع وجود ندارد.

از طرفی سازمان سنجش اعلام داشته است که داوطلبانی که در آزمون رفع شبه شرکت می کنند اگر نیمی از نموره ازمون قبلی خود را کسبی نمایند می توانند در دانشگاه ثبت نام نمایند.

اینستاگرام مرکز مشاوره آکو کرج

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا