خبر

زمان برگزاری کنکور 1402

اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص زمان برگزاری کنکور 1402

تماس با ما
به این نوشته امتیاز دهید

سازمان سنجش و آموزش کشور زمان برگزاری ازمون سراسری 1402 را اعلام نمود، دکتر حسن مروتی اعلام داشت که در سال آینده کنکور 1402 در دو نوبت برگزار خواهد شد، در ادامه این خبر با مرکز آکو در ارتباط باشید تا در جریان زمان برگزاری کنکور 1402 قرار گیرید.

ثبت نام در نوبت اول این آزمون از 8 آبان شروع می شود و تا 14 آبان ادامه دارد، این آزمون در هر 5 گروه آزمایشی اجرا خواهد شد، مرحله برگزاری این ازمون در اواخر دی ماه خواهد بود، صبح روز 29 دی 1401 گروه ازمایشی علوم تجربی و بعداز ظهر  همان روز آزمون گروه ازمایشی زبان های خارجه خواهد بود.

زمان برگزاری کنکور 1402

همچنین ثبت نام برای شرکت در دومین نوبت آزمون سراسری از 15 فروردین 1402 شروع و تا 21 فروردین ادامه خواهد داشت، و آزمون سراسری نوبت دوم در صبح 30 دی 1401 آزمون داوطلبان گروه های آزمایشی علوم انسانی و ریاضی فیزیک و در بعدازظهر همان روز داوطلبان گروه آزمایشی هنر در جلسه کنکور حاضر خواهند شد.

به گفته معاون امور آزمون های سازمان سنجش روز 14 تیر ماه در گروه های آزمایشی علوم انسانی و ریاضی فیزیک برگزار خواهد شد، همچنین داوطلبان گروه آزمایشی زبان های خارجه نیز در بعدازظهر همان روز در آزمون خود شرکت خواهند کرد.

آزمون داوطلبان علوم تجربی نیز در 15 تیر ماه 1402 و داوطلبان گروه آزمایشی هنر در بعدازظهر 15 تیر برگزار خواهد شد.

داوطلبان در نظر داشته باشند تاثیر معدل برای این نوبت آزمون ها 40 درصد قطعی خواهد بود و دروس عمومی حذف شده از کنکور از طریق سوابق تحصیلی بر روی رتبه اعمال می شود.

اینستاگرام مرکز مشاوره تخصصی اکو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

طرح های مشاوره ای آنلاین