خبر

سوال نماینده مجلس درباره مافیای کنکور

تماس با ما
به این نوشته امتیاز دهید

سوال نماینده مجلس درباره مافیای کنکور از وزیر علوم درباره عدم برخورد با مافیای کنکور. به گزارش مجله آکو و به نقل از تسنیم، محمود عباس‌زاده نماینده مشکین‌شهر در مجلس در گفت‌وگو بل خبرنگار پارلمانی، از طرح سوال خود از وزیر علوم درباره عدم برخورد با مافیای کنکور از سوی وی خبر داد. متن سوال وی از وزیر علوم به شرح زیر است:

هیئت‌رئیسه محترم

خواهشمند است در اجرای ماده 207  آیین نامه داخلی مجلس  سوال اینجانب از جناب آقای محمد علی زلفی گل وزیر محترم علوم تحقیقات و فناوری،  برای بررسی به کمیسیون تخصصی ذیربط ارجاع شود.

چرا با وجود افتضاح فروش و دلالی سوالات آزمون کنکور سراسری در مقیاس وسیع در سه ماه گذشته با مدیران مسئول و کسانی که ترک فعل داشته اند برخورد نشده است و برای جلوگیری از تکرار فاجعه چه تدابیری اندیشیده اید؟

برای برخورد با مافیای آزمون بین المللی انگلیسی که یک سر آن در خارج از کشور و یک سر دیگر در داخل است چه کار کرده اید و چه میکنید؟

شرح سوال:

فروش و دلالی سوالات کنکور سراسری مفتضح ترین شکل تبعیض است، به طوری که آثار منفی و مخرب و جبران ناپذیری دارد. فرزندان مردم ناامید و افسرده می شوند، نخبه ها مجبور به ترک کشور می‌شوند. در آینده عناصر کم هوش و تنبل که با خرید سوال به دانشگاه رفته اند در مصادره امور از جمله طبابت تکیه می زنند.

شما به عنوان وزیر علوم تحقیقات و فناوری که سازمان برگزاری کنکور تحت مدیریت شماست برای تغییر و تحول این سازمان در چهار ماه پس از تشکیل دولت جدید چه کار کرده‌اید و برای ملت ایران چه توضیحی دارید؟

تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم

در خبر سوال نماینده مجلس درباره مافیای کنکور سعی کردیم دید جامع و کاملی از این خبر را ارائه دهیم. اگر قبولی در کنکور و بهترین دانشگاه‌های کشور هدف شماست و می‌خواهید با ورود به دانشگاهی معتبر و انتخاب رشته‌ای مناسب آینده شغلی خود را به بهترین شکل بسازید، تیم مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی آکو به مدیریت مهندس حاج کرم در کنار شما خواهد بود. ما به شما کمک می‌کنیم تا در مهم‌ترین سال زندگی‌تان، بهترین خود را اجرا کنید و عالی‌ترین نتیجه را بگیرید. شما می‌توانید برای ارتباط با برترین مشاوران کشور با شماره 02633408944 ارتباط برقرار کنید. تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم اینجا حضور دارند تا پاسخگوی سؤالات شما باشند. همچنین می‌توانید سؤالات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا