خبر

فرناز حسن زاده رتبه یک تجربی ۱۴۰۱

دختری از یکی از استان های محروم رتبه یک کنکور تجربی را از آن خود کرد.

تماس با ما تماس با ما آکو
به این نوشته امتیاز دهید

دختری از کهگیلویه و بویراحمد چگونه توانست رتبه یک آزمون سراسری را از آن خود کند ؟ فرناز حسن زاده دختری یاسوجی می باشد که بدون هیچ سهمیه ای رتبه یک گروه آزمایشی علوم تجربی را از آن خود کرده است، در ادامه این خبر با مرکز مشاوره آکو همراه باشید تا با فرناز حسن زاده رتبه یک تجربی بیشتر اشنا شوید.

فرناز حسن زاده رتبه یک تجربی

فرناز حسن زاده متولد سال ۱۳۸۲ از خانواده ای نسبتا تحصیل کرده می باشد، این داوطلب هیچ سهمیه ای برای کسب این رتبه نداشت و روزانه ۹ تا ۱۲ ساعت مطالعه داشت، ساعت مطالعه بالا و در راستان آن حفظ کیفیت مطالعه یکی از دلایل موفقیت این داوطلب بوده است.

به گفته این دانش آموز که از یک منطقه محروم موفق به کسب رتبه ای برتر شده است هیچ معلم خصوصی نداشته است و تنها یک دوره تست در موسسه ماز و ۲ سال در کلاس فیزیک شرکت نموده است.

این دانش آموز یاسوجی به تمام افرادی که در این مناطق محروم در حال تحصیل می باشند نشان داد که خواستن توانستن است و با پشتکار جدی می توان در این راه موفق شد، مدیریت کردن استرس و نگرانی یکی دیگر از راه های موفقیت می باشد.

درصد های فرناز حسن زاده رتبه یک آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ در گروه ازمایشی علوم تجربی

نام درس

درصد
ادبیات فارسی

۹۴.۷

عربی

۱۰۰

معارف

۱۰۰

زبان

۸۹.۴
زمین شناسی

۹۳.۴

ریاضیات

۹۵.۶
زیست شناسی

۸۶.۷

فیزیک

۹۵.۶
شیمی

۸۵.۸

درصدهای این داوطلب درصدهای بسیار قابل توجهی می باشد که برای به دست آوردن ان ها باید تلاش بالا و هدفمندی دقیقی نیز داشت، این دختر یاسوجی در آخر برای تمامی داوطلبان ازمون سراسری آرزوی موفقیت دارد.

اینستاگرام مرکز انتخاب رشته آکو

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا