خبر

پرسش مهر

پرسش مهر رئیس جمهور

تماس با ما
به این نوشته امتیاز دهید

مرحله داوری بیست‌‌ودومین فراخوان پرسش مهر رئیس جمهور به پایان رسیده است: در روزهای اخیر معاون پرورشی فرهنگی آموزش و پرورش از پرسش مهر سخن گفت، گویا در این روزها داوری برای پاسخ به پرسش مهر دانش آموزان به پایان رسیده است و اسامی نفرات برتر اعلام شده است، در ادامه با مرکز مشاوره تخصصی آکو همراه باشید تا با دانش آموزانی که بهترین پاسخ را به پرسش مهر داده بودند آشنا شوید.

در پرسش مهر امسال طی فراخوانی که به مدارس ابلاغ شده بود از دانش آموزان و معلمان این سوال پرسیده شده بود که

  • ایران قوی دارای چه ویژگی‌هایی است و نقش شما دانش آموزان و معلمان در شکل‌گیری ایران قوی چیست؟

پرسش مهر

پرسش مهر

به گفته اصغر باقرزاده سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش:

در اولین روز مهرماه سال جاری فراخوان بیست و دومین پرسش مهر رئیس جمهور اعلام و به مدارس ابلاغ شد دانش‌آموزان و معلمان در رشته‌های مختلف اثر هنری ، فرهنگی و….. خلق کردند و آثار خود را طی زمان مقرر به دبیرخانه این مسابقات در سطح نواحی و شهرستان‌ها ارسال نمودند، دانش آموزان و معلمان می توانستند به صورت های مختلف به پرسش مهر رئیس جمهور مثلا اگر در بخش فرهنگی فعالیت می کردند می توانستند به شکل شعر یا داستان کوتاه و…. به این پرسش پاسخ دهند و یا اگر در زمینه رسانه و فضای مجازی فعالیت می کردند می توانستند به صورت وب نوشت به این پرسش پاسخ دهند.

یا اگر در بخش هنری کار می کردند می توانستند به شکل تصویرسازی، پوستر و عکاسی طراحی، نقاشی، نقاشی آبرنگ، ‌نقاشی رنگ روغن و خوشنویسی(نستعلیق، شکسته‌نستعلیق)، نقاشی‌خط و کاریکاتور به پرسش مهر پاسخ دهند در پاسخ به این پرسش هیچ محدودیتی وجود نداشته و افراد به هر شکل که مایل بودند می توانستند آثار خود را در زمان مقرر ارسال کرده تا برای داوری آماده شوند.

پرسش مهر رئیس جمهور

در بیست‌‌ودومین فراخوان پرسش مهر رئیس جمهور بیش از دو میلیون و سیصد و هشتاد هزار نفر مشارکت کردند که از این تعداد بخشی پس از طی مرحله آموزشگاهی و بعد از برگزاری مراحل ارزیابی منطقه‌ای و استانی به دبیرخانه کشوری ارسال شد که تهداد آثار ارسال شده چیزی حدود 6 هزار اثر منتخب دانش آموزی بود.

سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: در سال جاری در بخش تعاملی با رئیس جمهور که درد دل‌های مردم را با زبانی ساده بیان کرده بودند ،سی و پنج هزار اثر برای دبیرخانه فرستاده شد.

در پایان این مسابقات برای بخش شهید لندی نیز 22 نفر مورد تایید قرار گرفتند. 67 نفر برای تعامل و صحبت با رئیس جمهور انتخاب شدند و در آخر 277 نفر دانش آموز انتخاب شدند.

جواب پرسش مهر

در بخش زیر اسامی افراد منتخب و برگزیده در بخش های مختلف را اعلام می کنیم:

اسامی افراد انتخاب شده پرسش مهر رئیس جمهور

اسامی افراد انتخاب شده در گفت و گو با رئیس جمهور

اینستاگرام مرکز مشاوره تخصصی آکو

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا