خبر

کلید اولیه سوالات کنکور 1400

تماس با ما
به این نوشته امتیاز دهید

به گزارش مجله آکو و به نقل از خبرنگار ایرنا، داوطلبانی که در کنکور سراسری سال ۱۴۰۰ شرکت کردند از هم اکنون می توانند کلید اولیه سوالات کنکور 1400 را در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مشاهده نمایند. کلید اولیه سوالات کنکور در خارج از کشور نیز روز چهارشنبه ۱۶ تیرماه از طریق درگاه سازمان سنجش منتشر می شود.

دفترچه سوالات کنکور سراسری گروه‌های آزمایشی ریاضی، علوم انسانی، علوم تجربی، هنر و زبان های خارجی نیز در سایت آکو در قسمت مقالات قرار گرفته است. شما عزیزان می‌توانید برای دانلود دفترچه سوالات کنکور سراسری 1400 کلیک کنید.

نتیجه اولیه کنکور سراسری 1400 در دهۀ اول مرداد ماه اعلام می‌شود. و انتخاب رشته آزمون سراسری 1400 از دهۀ دوم مرداد ماه آغاز می‌شود.

تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم

اگر قبولی در کنکور و بهترین دانشگاه‌های کشور هدف شماست و می‌خواهید با ورود به دانشگاهی معتبر و انتخاب رشته‌ای مناسب آینده شغلی خود را به بهترین شکل بسازید، تیم مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی آکو به مدیریت مهندس حاج کرم در کنار شما خواهد بود. ما به شما کمک می‌کنیم تا در مهم‌ترین سال زندگی‌تان، بهترین خود را اجرا کنید و عالی‌ترین نتیجه را بگیرید. شما می‌توانید برای ارتباط با برترین مشاوران کشور با شماره 02633408944 ارتباط برقرار کنید. تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم اینجا حضور دارند تا پاسخگوی سوالات شما باشند. همچنین می‌توانید سوالات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

برای دریافت کلید اولیه سوالات کنکور 1400 کلیک کنید.

نمایش بیشتر

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا