خبر

90 درصد درخواست های آموزش و پرورش رای می آورد

تماس با ما
به این نوشته امتیاز دهید

مجله خبری آکو از این خبر می گوید که 90 درصد درخواست های آموزش و پرورش رای می آورد. به نقل از ایرنا نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس نگاه ویژه ای به آموزش و پرورش دارد و ۹۰ درصد موارد مرتبط با درخواست‌های این وزارتخانه در مجلس رای می آورد.

غلامحسین کرمی روز چهارشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان دشتی افزود: مجلس در رابطه طرح رتبه بندی معلمان توجه ویژه ای برای رفاه معلمان داشته است و امید است بعد از گذراندن مراحل قانونی هر چه زودتر اجرایی شود. وی به درخواست های به حق مردم فرهنگ دوست شهرستان دشتی در رابطه راه اندازی هر چه سریعتر دانشگاه فرهنگیان دشتی اشاره کرد و افزود: با توجه به داشتن مجوز این دانشگاه باید هر چه سریعتر این مهم انجام شود  تا بخشی از نیروهای مورد نیاز آموزش و پرورش استان بوشهر در این شهرستان عالم پرور و فرهنگی تربیت شود.

کرمی با اشاره  به تامین ۴۰ میلیارد ریال برای اجرای طرح نخبه پروری استان بوشهر گفت: با توجه به اینکه شهرستان دشتی نقش بسیار بزرگی در تربیت و پرورش نخبگان در سطح استان بوشهر دارد باید سهم این شهرستان از اجرای این طرح تخصیص یابد.

وی افزود: شهرستان های دشتی و تنگستان بیشترین درصد مدارس فرسوده و تخریبی در سطح استان بوشهر دارند و باید افزایش اعتبارات دولتی و جذب بیشتر و بهتر خیرین مدرسه ساز هر چه زودتر  مدارس فرسوده این دو شهرستان نوسازی و تجهیز شود. فرماندار دشتی نیز گفت: امسال ۵۰ میلیارد ریال برای تکمیل و تجهیز مدارس شهرستان دشتی اختصاص یافته است.

عبدالله نادری از پیگیری ویژه نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی برای افزایش اعتبارات ملی و استانی برای توسعه و نوسازی و مشکلات آموزش وپرورش قدردانی کرد . وی بر همکاری بیشتر  و بهتر شوراهای اسلامی شهر و روستا ، شهرداران، دهیاران، و کتابخانه عمومی درسطح شهرستان برای اجرای هر چه بهتر طرح نماد تاکید کرد. 

مدیر آموزش و پرورش  دشتی گفت: در زمان حاضر  ۹۵ کلاس فرسوده و تخریبی در این شهرستان وجود دارد .

عبدالمهدی شریف نژاد افزود: در چند سال گذشته توجه ویژه ای به ساخت  و نوسازی مدارس روستایی در دشتی شده است و از ۹۵ کلاس فرسوده در دشتی ۸۰ کلاس آن در شهر خورموج مرکز شهرستان دشتی قرار  دارد. وی  افزود: این شهرستان در زمینه کسب رتبه های برتر و المپیاد های ملی  و بین المللی از  سه شهرستان برتر استان بوشهر است.

در بحث 90 درصد درخواست های آموزش و پرورش رای می آورد شریف نژاد گفت: شهرستان دشتی در زمینه رتبه های برتر کنکور سراسری و رشته های برتر دانشگاهها ارتقای بسیار خوبی پیدا کرده است. وی افزود: یکی از درخواست های به حق معلمان دشتی برطرف شدن مشکل زمین مسکونی در شهرک فرهنگیان خورموج است که علی رغم پیگیری های بسیار زیاد توسط مسئولان دشتی و قول های  داده شده هنوز این مشکل  به صورت قطعی برطرف نشده است.

وی به اجرای طرح نماد در سطح شهرستان دشتی اشاره کرد و افزود: ۱۲ هزار دانش آموز در این شهرستان تحت پوشش طرح نماد قرار دارند و دانش آموزان در معرض خطر آسیب های اجتماعی شناسایی و مشاوره‌های لازم ارائه خواهد شد.

تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم

در خبر 90 درصد درخواست های آموزش و پرورش رای می آورد سعی کردیم دید جامع و کاملی از این خبر را ارائه دهیم. اگر قبولی در کنکور و بهترین دانشگاه‌های کشور هدف شماست و می‌خواهید با ورود به دانشگاهی معتبر و انتخاب رشته‌ای مناسب آینده شغلی خود را به بهترین شکل بسازید، تیم مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی آکو به مدیریت مهندس حاج کرم در کنار شما خواهد بود. ما به شما کمک می‌کنیم تا در مهم‌ترین سال زندگی‌تان، بهترین خود را اجرا کنید و عالی‌ترین نتیجه را بگیرید. شما می‌توانید برای ارتباط با برترین مشاوران کشور با شماره 02633408944 ارتباط برقرار کنید. تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم اینجا حضور دارند تا پاسخگوی سؤالات شما باشند. همچنین می‌توانید سؤالات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا