دبیرستان دخترانه و غیرانتفاعی فرخنده

دبیرستان دخترانه و غیرانتفاعی فرخنده
مسیریابی
اطلاعات تماس
نظرات

درباره ی مدرسه

Asset 1

نام مدرسه

Asset 52

استان

البرز

Asset 51

شهر

کرج

Asset 61

مقطع تحصیلی

متوسطه دوم

Asset 58

امکانات ورزشی

دارد

Asset 38

نوع مدرسه

غیرانتفاعی

Asset 21

جنسیت

دخترانه

Asset 42

رشته ها

ریاضی, تجربی , انسانی

Asset 28

منطقه شهرداری

7

Asset 35

سیستم هوشمند

دارد

Asset 30

ناحیه آموزش و پرورش

3

Asset 45

کتابخانه

دارد

Asset 25

آزمایشگاه

دارد

نمازخانه

دارد

Asset 9

کلاس های فوق برنامه

دارد

اطلاعات تماس مدرسه

آدرس های مرکز

رجایی شهر ، بلوار انقلاب ، خیابان 11 غربی ، پلاک 29

شماره های تماس

34310890 026

آلبوم تصاویر

درباره ی این مرکز بیشتر بدانید

دبیرستان غیردولتی و آموزشگاه علمی فرهنگی دخترانه با مدیریت سرکار خانم فرخنده غنی برای دانش آموزان متوسطه دوم رشته های نظری میباشد. ساعت کاری مدرسه دخترانه و متوسطه دوم فرخنده از ساعت 7:30 تا 14 است در روز های پنجشنبه و جمعه این دبیرستان تعطیل است.

شما میتوانید با دنبال کردن پیج اینستاگرام مدرسه فرخنده از پست های انگیزشی این دبیرستان استفاده کنید و همچنین شما عزیزان میتوانید با کلیک کردن روی لینک بهترین مدارس متوسطه دوم البرز مدارس مقاله تمام مدارس را مطالعه کنید.

شعار همیشگی مدیریت و موسس دبیرستان دخترانه و غیرانتفاعی فرخنده این میباشد که ((ایجاد محیطی آرام برای دانش آموزان مستعد استان البرز و پشتیبانی آنها تا کنکور برای ساختن آینده ای فرخنده))

امکانات دبیرستان دخترانه فرخنده

از امکانات مدرسه دخترانه و متوسطه دوم فرخنده میتوان به کتابخانه، سالن ورزشی، سرویس مدرسه، تنیس روی میز و بدمینتون، بوفه، آزمایشگاه، حضور و غیاب الکترونیکی، زمین بسکتبال و فوتبال و دوربین مداربسته و تخته هوشمند اشاره کرد.

همچنین از امکانات آموزشی دبیرستان دخترانه و غیرانتفاعی فرخنده میتوان به مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی، ادتباط مستمر اولیا با مشاوران، برنامه ریزی توسط کادر مجرب، برگزاری آزمون های هماهنگ کشوری، حضور پتیان در کلاس، کلاس های آموزش تست زنی، دوره های تقویت توانمندی دانش آموزان، سیستم رد و بدل کردنتکالیف الکترونی، آزمون های مستمر هفتگی و ماهانه، ارائه طرح درس توسط دبیر، کلاس های آمادگی جهت شرکت در المپیاد، آموزش معلمان جهت ارتقاء عملکرد، آموزش مهارت های زندگی اشاره کرد.

علاوه بر امکانات آموزشی و خدمات محیطی میتوان به برگزاری اردوهای علمی و مطالعاتی، حضور در مسابقات ورزشی، برگزاری اردو های تفریحی و ورزشی، آموزش های ورزشی، حضور در مسابقات علمی، معاینات مستمر پزشکی، برگزاری جشن های ملی و مذهبی، حضور در مسابقات فرهنگی و هنری و… نیز اشاره کرد.

نظر مشاوره تحصیلی آکو

0%
امکانات
0%
مدیریت و پرسنل
0%
فوق برنامه
0%
کادر اساتید
دکمه بازگشت به بالا
مشاوره تحصیلی آکو برای اطلاع از آخرین اخبار اعلانات رافعال کنید
رد
اجازه دادن به اعلان‌ها