تست ادبیات دهم درس 17 ترکیبی

به این نوشته امتیاز دهید

تست ادبیات دهم درس 17 برای دانش آموزان رشته ریاضی و تجربی و انسانی است. این تست ها به شما کمک میکند تا شما هم در کنکور هم در امتحان نهایی نمره بالایی بگیرید. تعداد سوالات این آزمون 50 عدد تست می باشد همچنین سوالات دارای پاسخنامه تشریحی و کلیدی می باشد. برای سوالات بیشتر میتوانید پیج اینستاگرام تیم مشاوره تحصیلی اکو و کانال تلگرام تیم مشاوره اکو را دنبال کنید.

دانلود تست ادبیات دهم درس 17

تست ادبیات دهم درس 17 ترکیبی به شما کمک میکند تا خود را به چالش بکشید و بفهید چقدر رو درس تسلط دارید، ما در ادامه در مورد نکات مهم تست ادبیات دهم درس 17 ترکیبی صحبت میکنیم و همچنین در مورد بودجه بندی ادبیات در کنکور انسانی صحبت میکنیم. این تست ها برای رشته تجربی و ریاضی در امتحان نهایی از اهمیت زیادی برخوردار است و در رشته اننسانی برای کنکور بسیار مهم است.

دهم 7

برای دریافت لینک تست ادبیات دهم درس 17 ترکیبی به جدول پایین صفحه مراجعه کنید.

ادبیات دهم درس 17 ترکیبی

همانطور که میدانید درس ادبیات تا سال 1401 جز دروسی بود که هر سه رشته باید در کنکور از پس آن بر می آمدند و درصد بالایی از آن بگیرند ولی از سال 1402 کنکور فقط از دروس تخصصی است و به همین دلیل این درس فقط برای دانش آموزان انسانی است که در کنور می آید. در این قسمت در مورد بودجه بندی ادبیات در کنکور سراسری صحبت میکنیم و همچنین نکات مهمی مربوط به تست ادبیات دهم درس 17 ترکیبی بیان میکنیم.

بودجه بندی ادبیات در کنکور

تعداد سوالات درس ادبیات در کنکور سراسری 25 عدد است همچنین ضریب درس ادبیات در کنکور سراسری 4 می‌باشد. سوالات درس ادبیات از کتاب های ادبیات دهم، ادبیات یازدهم و ادبیات دوازدهم جمع آوری شده اند. بودجه بندی درس ادبیات در کنکور تمامی رشته یکسان است. بودجه بندی سوالات ادبیات در کنکور تقریبا به صورت زیر است:

  • واژگان و املا: 6 سوال
  • زبان فارسی: 5سوال
  • تاریخ ادبیات: 1 سوال
  • آرایه های ادبی: 4 سوال
  • قرابت معنایی: 9 سوال

تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم

تیم مشاوره تحصیلی اکو با مدیریت مهندس حاج کرم اینجا کنار شماست تا به شما کمک کند در این درس تسلط کافی را پیدا کنید. شما میتوانید هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری با مشاوران ما در ارتباط باشید و با برنامه هایی که دریافت میکنید گام به گام برای رسیدن به دانشگاه های برتر نزدیک تر شوید. همچنین شما اگر قصد مهاجرت دارید میتوانید با مشاوران ما در ارتباط باشید برای اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت روی لینک کلیک کنید.

طرح های مشاوره ا ی آنلاین
مشخصات
اطلاعات
نام درس:
پایه :
رشته:
نوع سوالات:
تعداد سوالات :
مرجع سوالات:
طراح:
تلگرام
فیسبوک
واتساپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

طرح های مشاوره ای آنلاین