تست جغرافیا 2 کل کتاب

3.8/5 - (5 امتیاز)

تست جغرافیا 2 کل کتاب دارای پاسخنامه تشریحی و کلیدی یباشد و شما میتوانید با حل این تست ها تسلط خود را نسبت به درس به چالش بکشید. در ادامه از تست جغرافیا 2 کل کتاب تیم مشاووره تحصیلی اکو در مورد اهمیت جغرافیا در کنکور و بودجه بندی جغرافیا در کنکور را با شما عزیزان در میان میگذاریم. شما میتوانید با دنبال کردن پیج اینستاگرام تیم مشاوره تحصیلی اکو و کانال تلگرام تیم مشاوره تحصیلی اکو تست ها و جزاوت بیشتری را در اختیار خود داشته باشید و با اتفاده از آنها گام های مثبتی به سمت کنکور خود بردارید.

دانلوود تست جغرافیا یازدهم کل کتاب

تست جغرافیا 2 کل کتاب دارای 300 سوال به همراه پاسخنامه تشریحی و کلیدی میباشد و شما میتوانید بعد از حل تست جغرافیا 2 کل کتاب به پاسخنامه کلیدی مراحعهه کنید و بفهمید چقدر روی درس تسلط دارید و همچنین اگر تسلط کافی روی تت ها نداشتید میتوانید با مراجعه کردن به پاسخنامه تشریحی و خوانش توضیحات آن تمام ایرادات خود را برطرف کنید. تیم مشاوره تحصیلی اکو این تست ها را در اختیار شما عزیزان قرار داده است تا شما با حل این تست ها بتوانید یک گام خیلی بزرگ و مفید برای کنکور خود بردارید. شما میتوانید با کلیک کردن روی لینک به پادکست های انگیزشی مهندس حاج کرم گوش دهید.

برای دریافت لینک تست جغرافیا 2 کل کتاب به جدول پایین صفحه مراجعه کنید.

جغرافیا یازدهم کل کتاب

در این قسمت در مورد بودجه بند(تعداد سوالات، مدت زمان سوالات جغرافیا در کنکور، منابع جغرافیا و…) و اهمیت جغرافیا در کنکور را با شما عزیزان صحبت میکنیم.

بوجه بندی تاریخ و جغرافیا در کنکور

  • تعداد سوالات تاریخ و جغرافیا در کنکور انسانی: 30 سوال
  • سوالات از شماره 186 الی 215
  • مدت زمان پاسخگویی به سوالات: 25 دقیقه
  • مدت زمان پاسخگویی به هر سوال: 48 ثانیه
  • منابع: تاریخ پایه دهم، یازدهم و دوازدهم – جغرافیا پایه دهم، یازدهم و دوازدهم
  • جغرافیا پایه یازدهم در کنکور سراسری یکی از مهم‌ترین بخش‌های بودجه بندی جغرافیا کنکور است. داوطلبانی که به دنبال درصد بالا برای این درس هستند باید ابتدا سوالات این پایه را بررسی کنند. جغرافیا پایه یازدهم در کنکور سراسری دارای 7 سوال هست و مهم‌ترین بخش در بودجه بندی محسوب می‌شود.

همانطور که میبینید از جغرافیا سال یازدهم 7 سوال می آید بنابراین باید تست های زیادی از این بخش بزنید تا تسلط کافی را روی درس پیدا کنید و تست جغرافیا 2 کل کتاب کمک بسیاری میتوانید به شما در این زمینه بکند و باعث میشود علاوه بر این که تسلط کاف را روی درس پیدا کنید سرعت عمل خود را هم بالا ببرید.

تیم مشاوره تحصیلی اکو

تیم مشاوره تحصیلی اکو با مدیریت مهندس حاج کرم به شما کمک میکنند تا در این درس و دروس دیگر تسلط کافی را پیدا کنید شما میتوانید هم به صورت حضوری و هم به صورت انلاین با تیم مشاوره تحصیلی اکو مشاوره داشته باشید و با برنامه هایی که به شما میدهند گام های مثبت و مفیدی به سمت کنکور خود بردارید. همانطور که میدانید سال کنکور بسیار سال مهم و آینده سازی برای دانش آموران میباشد و باید دانش آموزان بتوانید به خوبی آن را سپری کنند بنابراین تیم مشاوره تحصلی اکو میتواند کمک بسیار زیادی به دانش آموزان بکند.

مشخصات
اطلاعات
نام درس:
جغرافیا کل کتاب
پایه :
یازدهم
رشته:
انسانی
نوع سوالات:
تستی
تعداد سوالات :
300
مرجع سوالات:
تیم مشاوره تحصیلی اکو
طراح:
تالیفی و سراسری
مشاوره تحصیلی کنکور

بانک جزوات رایگان!

جزوات آموزشی، درس به درس و جمع بندی بصورت رایگان دانلود کنید!

بانک نمونه سوالات رایگان!

نمونه سوالات تستی و تشریحی با منابع مختلف را بصورت مستقیم از سایت ما دانلود کنید.

سامانه آزمون!

سامانه آزمون با قابلیت خرید بانک سوالات و طراحی وساخت آزمون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا