تست دامنه و برد تابع

به این نوشته امتیاز دهید

تست دامنه و برد تابع یک مجموعه سوال ترکیبی از پایه دهم، یازدهم و دوازدهم می باشد که برای دانش آموزان کنکوری طراحی شده است. این نمونه سوالات برای تکمیل یادگیری و بعد از مطالعه کامل دروس مناسب میباشد. البته که مبحث دامنه و برد توابع در کنکور ریاضی مفصل تر است اما برای داوطلبان کنکور تجربی نیز دانلود این تست داونه و برد تابع خالی از لطف و مزیت نیست.

تماماً توسط تیم مشاوره تحصیلی آکو طراحی شده اند. شما پس از این آزمون می توانید سطح خود را در این درس بسنجید. تیم مشاوره تحصیلی کنکور و آموزشگاه تخصصی کنکور آکو همواره در حال اضافه کردن و تکمیل نمونه سوال های جدید در سایت آکو می‌باشد.

تعداد سوالات این آزمون ۵۰ عدد است.

دانلود نمونه سوال تست دامنه و برد تابع ریاضی و تجربی

نام درسریاضیات
پایهدهم، یازدهم و دوازدهم
رشتهریاضی و تجربی
فصل تابع
مبحثنمونه سوال
نوع سوالاتتستی
حجم حدود ۲.۵ مگابایت
قیمت رایگان
تعداد صفحه۱۵ صفحه
نویسندهمرکز مشاوره آکو
نوع چاپرنگی چاپی
لینک دانلود دانلود جزوات کنکور دانلود نمونه سوالات تست دامنه و برد تابع
جزوه نکته به نکته زیست دوازدهم تجربی

نمونه سوال دامنه و برد تابع ریاضی

در این بخش نمونه سوال دامنه و برد توابع را برای شما عزیزان قرار داده‌ایم. شرکت در آزمون دامنه و برد تابع به شما کمک می‌کند شناختی نسبی درباره میزان آمادگی خود در مبحث برد و توابع ریاضی کنکورپیدا کنید. هم چنین شما با شرکت در آزمون‌ها نقاط ضعف و قوت خود را می‌یابید و می‌توانید برای ساعات مطالعه خود برنامه ریزی بهتر و کامل‌تری داشته باشید.

مبحث برد توابع و دامنه برای کنکور ریاضی اهمیت بیشتری دارد. چون بودجه بندی سوالات کنکور ریاضی نسبت به بودجه بندی سوالات کنکور تجربی از این مبحث سوال بیشتری داشته است.

تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم

تست دامنه و برد تابع یک نمونه آزمون‌ انتخابی از پایه دهم، یازدهم و دوازدهم می‌باشد. البته که دانلود نمونه سوالات تستی مبحث توابع آن هم اختصاصا تست دامنه و برد توابع نمیتواند ریاضیات کنکور شما را تضمین کند. برای بالا زدن ریاضی کنکور میبایست اولا روش خواندن کنکور ریاضی و فیزیک را بلد باشید و در مرحله دوم برای آن برنامه ریزی و هدفگذاری های بلند مدت و کوتاه مدت انجام دهید.

برای دریافت مشاوره تحصیلی کنکور با شماری ۰۲۶۳۳۴۰۸۹۴۴ تماس بگیرید و یا از طریق اینستاگرام مرکز مشاوره کنکور آکو با مادر تماس باشید.

مشخصات
اطلاعات
نام درس:
پایه :
رشته:
نوع سوالات:
تعداد سوالات :
مرجع سوالات:
طراح:
مشاوره تحصیلی کنکور

بانک جزوات رایگان!

جزوات آموزشی، درس به درس و جمع بندی بصورت رایگان دانلود کنید!

بانک نمونه سوالات رایگان!

نمونه سوالات تستی و تشریحی با منابع مختلف را بصورت مستقیم از سایت ما دانلود کنید.

سامانه آزمون!

سامانه آزمون با قابلیت خرید بانک سوالات و طراحی وساخت آزمون

دکمه بازگشت به بالا