دو هفته مشاوره رایگان برای تمامی پایه ها!

ارسال مشخصات به 09025646234

تست زیست تنفس

به این نوشته امتیاز دهید

تست زیست تنفس برای دانش آموزان فصل رشته تجربی فصل سوم سال دهم میباشد. تست زیست تنفس به دانش آموزان رشته تجربی کمک میکند تا بتوانند با حل این تست آشنایی لازم را برای سوالات امتحانات نهایی و تست های کنکور بدست آورند و بتوانند تمام ایرادات خود را برطرف کنند. دانش آموزان میتانند با دنبال کردن پیج اینستاگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو و کانال تلگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو تست و و جزوات بیشتری را در اختیار خود قرار دهید علاوه بر آن تیم مشاوره تحصیلی آکو در کانال تلگرام و پیج اینستاگرام خود ویدیو ها و پادکست های انگیزشی قرار میدهد.

دانلود تست زیست دهم تنفس

تست زیست دهم تنفس دارای 100 تست به همراه پاسخنامه تشریحی و کلیدی میباشد و دانش آموزان تجربی میتوانند بعد از حل تست به پاسخنامه کلیدی مراجعه کنند و بفهمید چقدر روی تست ها تسلط داشتند و همچنین اگر تسلط کافی روی تست ها نداشتند میتوانند با مراجعه کردن به پاسخنامه تشریحی و خوانش توضیحات آن تمام ایرادات درسی خود را برطرف کنند. پاسخنامه تشریحی از توضیحات کاملی است که به دانش آموزان کمک میکند تا ایرادات درسی خود را برطرف کنند.

تنفس زیست دهم

در این قسمت بودجه بندی زیست دهم در کنکور را در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم و شما میتوانید با خوانش این توضیحات اطلاعات خود را مربوط به کنکور بالا ببرید و بفهمید برای هر مبحث چقدر لازم است زمان بگذارید تا به نتایج مورد نظر برسید. اگر دانش آموزان میخواند تسلط خود را روی فصل 3 بالا ببرند میتوانند با حل تست زیست تنفس این کار را انجام بدهند.

بودجه بندی زیست دهم در کنکور

بودجه بندی زیست دهم دارای 7 فصل است. دانش آموزان رشته تجربی باید در کنکور 50 تست از درس زیست دارند که 17 تست را زیست دهم به خود اختصاص داده است. این 17 تست دارای 34 درصد میباشد همچنین دانش آ»وزان باید تلاش کنند تا به 34 درصد برسند زیرا این درصد به دانش آموزان رشته تجربی کمک بسیار زیادی میکند تا بتوانند در دانشگاه های متعبر ایران قبول شوند. تست زیست تنفس به دانش آموزان رشته تجربی کمک بسیار زیادی میکند تا درصد قبولی خود را در رشته های پزشکی بالا ببرند.

در جدول زیر تعداد سوالات از هر مبحث را در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم.

فصل اول (زیست شناسی،امروز و فردا)0 سوال
فصل دوم (گوارش و جذب مواد)3 سوال
فصل سوم (تبادلات گازی)2 سوال
فصل چهارم (گردش مواد در بدن)5 سوال
فصل پنجم (تنظیم اسمزی و دفع مواد زائد)2 سوال
فصل ششم (از یاخته تا گیاه)3 سوال
فصل هفتم (جذب و انتقال مواد در گیاهان)2 سوال
مجموع سوالات17 سوال

همانطور که میبینید از فصل سوم در کنکور 2 سوال می آید و دانش آموزن باید بتوانند به این 2 سوال پاسخ دهند تا بتوانند درصد خود را بالا ببرند.

تیم مشاوره تحصیلی آکو

تیم مشاوره تحصیلی آکو با مدیریت مهندس حاج کرم به شما کمک میکنند تا بتوانید در دروس خود ایرادات درسیتان را برطرف کنید. شما میتوانید با مشاوران آکو هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری مشاوره داشته باشید و با برنامه های تحصیلی که دریافت میکنید ایرادات خود را بطرف کنید. هدف اصلی تیم مشاوره تحصیلی آکو این است که دانش آموزان بتوانند سال کنکور خود را که یکی از سرنوشت ساز ترین سال های زندگی دانش آمورزان است را به خوبی سپری کنند.

مشاوره انتخاب دانشگاه
طرح های مشاوره ا ی آنلاین
مشخصات
اطلاعات
نام درس:
زیست
پایه :
دهم
رشته:
تجربی
نوع سوالات:
تستی
تعداد سوالات :
100
مرجع سوالات:
تیم مشاوره تحصیلی آکو
طراح:
تالیفی و سراسری
تلگرام
فیسبوک
واتساپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

طرح های مشاوره ای آنلاین

حذفیات امتحانات نهایی 1403 مشاوره تحصیلی کنکور زبان از صفر تا صد