200 تست گوارش مواد

تست زیست زیست گردش مواد یک مجموعه سوال ترکیبی می باشد که برای دانش آموزان کنکوری طراحی شده است. این نمونه سوالات تماماً توسط تیم مشاوره تحصیلی آکو طراحی شده اند. شما پس از این آزمون می توانید سطح خود را در این درس بسنجید. تیم مشاوره تحصیلی آکو همواره در حال اضافه کردن و تکمیل نمونه سوال های جدید در سایت آکو می‌باشد.

تعداد سوالات این آزمون 200 عدد است.

نمونه سوال

برای دانلود 200 تست زیست گردش مواد به انتهای صفحه مراجعه کنید.

نمونه سوال زیست شناسی

در این بخش 200 نمونه سوال زیست گردش مواد از درس زیست شناسی را برای شما طرح کرده ایم. تست زیست گردش مواد به شما کمک می‌کند شناختی نسبی نسبت به آمادگی خود در دروس پیدا کنید. هم چنین شما با شرکت در آزمون‌ها نقاط ضعف و قوت خود را می‌یابید و می‌توانید برای ساعات مطالعه خود برنامه ریزی بهتر و کامل‌تری داشته باشید.

نمونه سوالات پیشنهادی:

50 تست دامنه و برد توابع

بودجه بندی زیست شناسی در کنکور 1401

تعداد سوالات درس زیست شناسی در کنکور سراسری تجربی 50 عدد است. ضریب درس زیست شناسی در کنکور سراسری 4 می‌باشد. بودجه بندی سوالات زیست شناسی در کنکور تجربی تقریبا به صورت زیر است:

  • زیست شناسی دهم: 17 سوال
  • زیست شناسی یازدهم: 17 سوال
  • زیست شناسی دوازدهم: 16 سوال

تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم

تست زیست گردش مواد یک نمونه آزمون‌ انتخابی از درس زیست شناسی می‌باشد. اگر قبولی در کنکور و بهترین دانشگاه‌های کشور هدف شماست و می‌خواهید با ورود به دانشگاهی معتبر و انتخاب رشته‌ای مناسب آینده شغلی خود را به بهترین شکل بسازید، تیم مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی آکو به مدیریت مهندس حاج کرم در کنار شما خواهد بود. ما به شما کمک می‌کنیم تا در مهم‌ترین سال زندگی‌تان، بهترین خود را اجرا کنید و عالی‌ترین نتیجه را بگیرید. شما می‌توانید برای ارتباط با برترین مشاوران کشور با شماره 02633408944 ارتباط برقرار کنید. تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم اینجا حضور دارند تا پاسخگوی سوالات شما باشند. همچنین می‌توانید سوالات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

سوالی دارید؟ از ما بپرسید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

قالب استادیار وردپرس

دکمه بازگشت به بالا