تست زیست گردش مواد

تلگرام
فیسبوک
واتساپ
مشخصات
اطلاعات
نام درس:
زیست مبحث گوارش مواد در بدن
پایه :
دهم
رشته:
تجربی
نوع سوالات:
تستی
تعداد سوالات :
200
مرجع سوالات:
تیم مشاوره تحصیلی آکو
طراح:
تالیفی و سراسری
به این نوشته امتیاز دهید

تست زیست گردش مواد برای دانش آموزان رشته تجربی سال دهم میباشد و دانش آموزان میتوانند با حل این تست ها تسلط کافی را برای امتحانات نهایی و کنکور بدست آورند. تست زیست گردش مواد برای فصل 4 میباشد و شامل 3 گفتار است. گفتار ها به ترتیب شامل گردش مواد در بدن انسان، رگ ها، بخش یاخته ای خون است. دانش آموزان رشته تجربی میتوانند با دنبال کردن پیج اینستاگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو و کانال تلگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو تست ها و جزوات بیشتری را در اختیار خود قرار دهند.

دانلود تست زیست گردش مواد

تست زیست گردش مواد دارای 200 تست به همراه 2 پاسخنامه تشریحی و کلیدی میباشد و شما میتوانید بعد از حل تست ها به پاسخنامه تشریحی مراجعه کنید و بفهمید چقدر روی تست ها تسلط دارید و اگر تسلط کافی روی تست ها نداشتید میتوانید به پاسخنامه تشریحی مراجعه کنید و با مقایسه کردن توضیحات پاسخنامه تشریحی با پاسخ خود اشکال کار خود را پیدا کنید. تیم مشاوره تحصیلی آکو با مدیریت مهندس حاج کرم به شما کمک میکنند تا شما بتوانید تمام ایرادات درسی خود را برطرف کنیدو گام های مثبتی به سمت کنکور بردارید.

1 18

برای دریافت لینک تست زیست گردش مواد به جدول پایین صفحه مراجعه کنید.

زیست شناسی دهم فصل 4

در این قسمت از تست زیست گردش مواد تیم مشاوره تحصیلی آکو بودجه بندی زیست دهم را در اختیار شما دانش آموزان عزیز قرار داده است تا شما بتوانید با خوانش این توضیحات از اهمیت هر مبحث مطلع شوید و بفهمید برای هر مبحث چقدر لازم است زمان بگذارید.

بودجه بندی زیست در کنکور

زیست در کنکور شامل 7 فصل است که این فصل ها 17 سوال را در کنکور به خود اختصاص داده است همچنین زیست به طور کلی شامل 50 تست است. این 17 سوال در کنکور 34 درصد دارد و دانش آموزانی که میخوانند این 34 درصد را به خود اختصاص بدهند باید بتوانند تمام ایرادات درسی خود را برطرف کنند و گام اول برای برطرف کردن ایرادات درسی خود این است که بتوانید با حل تست زیست گردش مواد ایرادات خود را برطرف کنید.

فصل اول (زیست شناسی، دیروز، امروز و فردا)0 سوال
فصل دوم (گوارش و جذب مواد)3 سوال
فصل سوم (تبادلات گازی)2 سوال
فصل چهارم (گردش مواد در بدن)5 سوال
فصل پنجم (تنظیم اسمزی و دفع مواد زائد)2 سوال
فصل ششم (از یاخته تا گیاه)3 سوال
فصل هفتم (جذب و انتقال مواد در گیاهان 2 سوال
مجموع سوالات 17 سوال

همانطور که میبینید از فصل 4 مبحث گردش مواد در بدن 5 سوال می آید. هچنین همانطور که میبینید فصل 4 بیشتر سوالات در کنکور را ب خود اختصاص داده است و دانش آموزان باید بتوانند به این 5 سوال در کنکور پاسخ دهند. شما میتوانید با حل تست زیست گردش مواد تمام ایرادات خود را برطرف کنید.

تیم مشاوره تحصیلی آکو

تیم مشاوره تحصیلی آکو با مدیریت مهندس حاج کرم به شما عزیزان کمک میکنند تا در این درس و دروس دیگر تسلط کافی را پیدا کنید. شما میتوانید با تیم مشاوره تحصیلی آکو هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری مشاوره داشته باشید و با برنامه های تحصیلی که دریافت میکنید گام های مثبتی به سمت کنکور بردارید.

مشاوره انتخاب دانشگاه

به اشتراک بگذارید

سهیل حاج کرم

سهیل حاج کرم

برنامه ریزی و مشاور تحصیلی یک هنره! من سهیل حاج کرم همیشه و همه جام میگم و گفتم: که من یک مشاور تحصیلی ام نه یک مشاور جذب!!!

نمونه سوالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا