تست زیست 1 فصل 1

4.8/5 - (19 امتیاز)

تست زیست 1 فصل 1 برای دانش آموزان رشته تجربی میباشد و شما میتوانید با حل این تست ها تسلط خود را نسبت به درس به چالش بکشید. این تست ها به شما کمک میکنند تا شما بتوانید هم در امتحانن نهایی و هم در کنکور از پس سوالات بر بیایید. شما میتوانید با دنبال کردن پیج اینستاگرام تیم مشاوره تحصیلی اکو و کانال تلگرام تیم مشاوره تحصیلی اکو تست ها و جزوات بیشتری را در اختیار خود داشته باشید.

دانلود تست زیست دهم فصل 1

تست زیست 1 فصل 1 دارای 500 سوال به همراه پاسخنامه تشریحی و کلیدی میباشد و شما میتوانید بعد از حل این تست ها به پاسخنامه کلیدی مراجعه کرده و بفهمید چقدر روی درس تسلط دارید همچنین میتوانید اگر تسلط کافی روی سوالات ندارید با مراجعه کردن به پاسخنامه تشریحی و خوانش توضیحات آن تمام ایرادات خود را برطرف کنید. تیم مشاوره تحصیلی اکو این تست ها ا در اختیار شما عزیزان قرار داده است تا شما بتوانید با حل این تست ها گام های مثبتی به سمت کنکور خود بردارید.

1 4

برای دریافت لینک تست زیست 1 فصل 1 به جدول پایین صفحه مراجعه کنید.

زیست دهم فصل 1

در این قسمت توضیحاتی مربوط به نکات زیست 1 فصل 1 را به شما عزیزان میدهیم. همچنین بودجه بندی زیست دهم در کنکور را نیز در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم.

بودجه بندی زیست شناسی دهم

  • فصل اول (زیست شناسی، دیروز، امروز و فردا): این فصل در کنکور سراسری سوالی نداشته است.
  • فصل دوم (گوارش و جذب مواد): فصل دوم زیست شناسی در کنکور سراسری 3 سوال دارد. این 3 سوال به صورت مستقل از فصل گوارش و جذب موارد طراحی شده است. این فصل در کنکور سراسری 2 سوال به صورت ترکیبی با سایر فصل‌های دیگر دارد.
  • فصل سوم (تبادلات گازی): دانش‌آموزان و داوطلبان رشته تجربی باید به 2 سوال این فصل با دقت زیادی پاسخ دهند. این فصل 2 سوال کاملا مستقل در کنکور سراسری دارد. فصل سوم با سایر فصل‌های زیست شناسی 2 سوال ترکیبی دارد.
  • فصل چهارم (گردش مواد در بدن): بودجه بندی زیست کنکور برای این فصل شامل 5 سوال است. فصل گردش مواد در بدن در کنکور سراسری 4 سوال به صورت ترکیبی با سایر پایه‌های زیست شناسی نیز دارد.
  • فصل پنجم (تنظیم اسمزی و دفع مواد زائد): بودجه بندی زیست کنکور برای فصل پنجم زیست پایه دهم شامل 2 سوال است. این فصل با سایر فصل‌ها 2 سوال به صورت ترکیبی نیز دارد.
  • فصل ششم (از یاخته تا گیاه): فصل ششم پایه دهم زیست شناسی در کنکور سراسری 3 سوال دارد. این 3 سوال به صورت مستقل برای این فصل طراحی شده است.
  • فصل هفتم (جذب و انتقال مواد در گیاهان): این فصل شامل 2 سوال در کنکور سراسری است. این فصل در کنکور سراسری سوال ترکیبی ندارد و به صورت مستقل می‌آید.

تیم مشاوره تحصیلی اکو

تیم مشاوره تحصیلی اکو به شما کمک میکنند تا شما در این درس و دروس دیگر تسلط کافی را پیدا کنید. شما میتووانید با تیم مشاوره تحصیلی اکو هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین مشاوره داشته باشید و با برنامه هایی که به شما میدهند تمام ایرادات خود را برطرف کنید. هدف اصلی تیم مشاوره تحصیلی اکو این است که شما عزیزان به بالاترین درجات در زمینه کنکور برسید.

طرح های مشاوره ا ی آنلاین
مشخصات
اطلاعات
نام درس:
زیست فصل 1
پایه :
دهم
رشته:
تجربی
نوع سوالات:
تستی
تعداد سوالات :
500
مرجع سوالات:
تیم مشاوره تحصیلی اکو
طراح:
تالیفی و سراسری
تلگرام
فیسبوک
واتساپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

طرح های مشاوره ای آنلاین