تست زیست 1 فصل 2

به این نوشته امتیاز دهید

تست زیست 1 فصل 2 برای دانش آموزان رشته تجربی میباشد و شما میتوانید با حل این تست ها تسلط خود را نسبت به درس به چالش بکشید همچنین این تست ها به شما کمک میکند تا شما آشنایی لازم را با تست های کنکور داشته باشید. شما میتوانید با دنبال کردن پیج اینستاگرام تیم مشاوره تحصیلی اکو و کانال تلگرام تیم مشاوره تحصیلی اکو تست ها و جزوات بیشتری را در اختیار خود داشته باشید همچنین تیم مشاوره اکو در اینستاگرام و تلگرام خود پادکست ها، فیلم های انگیزشی و همرگونه اخباری مربوط به کنکور را با شما عزیزان به اشتراک میگذارد.

دانلود تست زیست دهم فصل 2

تست زیست 1 فص 2 دارای 500 سوال به همراه پاسخنامه تشریحی وو کلیدی میباشد و شما میتوانید بیعد از حل تست زیست 1 فصل 2 با مراجعه کردن به پاسخنامه کلیدی بفهمید چقدر روی سوالات تسلط داشتید همچنین اگر تسلط کافی روی تست ها نداشتید میتوانید به پاسخنامه تشریحی مراجعه کرده و با خوانش توضیحات آن تمامم ایرادات خود را برطرف کنید. تیم مشاوره تحصیلی اکو این تست ها را در اختیار شما عزیزان قرار داده است تا شما بتوانید با حل این تست ها تمام ایرادات خود را برطرف کنیدو آمادگی لازم ر برای کنکور بدست اورید.

برای دریافت لینک تست زیست 1 فصل 2 به جدول پایین صفحه مراجعه کنید.

زیست دهم فصل 2

در این قسمت توضیحاتی مربوط به زیست 1 فصل 2 را به شما عزیزان میدهیم و همچنین نکات مهم آن را در اختیار شما عزیزان میگذاریم شما میتوانید با خوانش این نکات امادگی لازم را در تست ها بدست آورید.

بودجه بندی زیست دهم در کنکور

  • فصل اول (زیست شناسی، دیروز، امروز و فردا): این فصل در کنکور سراسری سوالی نداشته است.
  • فصل دوم (گوارش و جذب مواد): فصل دوم زیست شناسی در کنکور سراسری 3 سوال دارد. این 3 سوال به صورت مستقل از فصل گوارش و جذب موارد طراحی شده است. این فصل در کنکور سراسری 2 سوال به صورت ترکیبی با سایر فصل‌های دیگر دارد.
  • فصل سوم (تبادلات گازی): دانش‌آموزان و داوطلبان رشته تجربی باید به 2 سوال این فصل با دقت زیادی پاسخ دهند. این فصل 2 سوال کاملا مستقل در کنکور سراسری دارد. فصل سوم با سایر فصل‌های زیست شناسی 2 سوال ترکیبی دارد.
  • فصل چهارم (گردش مواد در بدن): بودجه بندی زیست کنکور برای این فصل شامل 5 سوال است. فصل گردش مواد در بدن در کنکور سراسری 4 سوال به صورت ترکیبی با سایر پایه‌های زیست شناسی نیز دارد.
  • فصل پنجم (تنظیم اسمزی و دفع مواد زائد): بودجه بندی زیست کنکور برای فصل پنجم زیست پایه دهم شامل 2 سوال است. این فصل با سایر فصل‌ها 2 سوال به صورت ترکیبی نیز دارد.
  • فصل ششم (از یاخته تا گیاه): فصل ششم پایه دهم زیست شناسی در کنکور سراسری 3 سوال دارد. این 3 سوال به صورت مستقل برای این فصل طراحی شده است.
  • فصل هفتم (جذب و انتقال مواد در گیاهان): این فصل شامل 2 سوال در کنکور سراسری است. این فصل در کنکور سراسری سوال ترکیبی ندارد و به صورت مستقل می‌آید.

تیم مشاوره تحصیلی اکو

تیم مشاوره تحصیلی اکو به شما کمک میکنند تا شما بتوانید در این درس و دروس دیگر تسلط کافی را پیدا کنید. شما میتوانید با تیم مشاوره تحصیلی اکو هم یه صورت حضوری و هم به صورت آنلاین مشاوره داشت باشید و با برنامه های درسی که دریافت میکنید سال کنکور خود را به خوبی سپری کنید همچنین برنامه های درسی که تیم مشاوره تحصیلی اکو در اختیار شما عزیزان قرار میدهند باعث میشد شما گام به گام تسلط خود را نسبت به درس ها بیشتر کنید.

مشخصات
اطلاعات
نام درس:
زیست فصل 2
پایه :
دهم
رشته:
تجربی
نوع سوالات:
تستی
تعداد سوالات :
500
مرجع سوالات:
تیم مشاوره تحصیلی اکو
طراح:
تالیفی و سراسری
مشاوره تحصیلی کنکور

بانک جزوات رایگان!

جزوات آموزشی، درس به درس و جمع بندی بصورت رایگان دانلود کنید!

بانک نمونه سوالات رایگان!

نمونه سوالات تستی و تشریحی با منابع مختلف را بصورت مستقیم از سایت ما دانلود کنید.

سامانه آزمون!

سامانه آزمون با قابلیت خرید بانک سوالات و طراحی وساخت آزمون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا