تست عربی دهم کنکور کل کتاب

4/5 - (10 امتیاز)

تست عربی دهم کنکور برای کل کتاب طراحی شده است و یک مجموعه نمونه سوال عربی از پایه دهم می باشد. pdf تست عربی دهم که در این مقاله برای شما قرار گرفته است، شامل 400 تست عربی دهم کنکور است. نمونه سوالات عربی دهم تجربی به شما کمک میکند تا سطح خود را در عربی دهم به صورت کنکوری بسنجید. البته این تست ها تالیفی مرکز مشاوره کنکور آکو هستند و بی شک برای سنجش بهتر باید تست های عربی دهم کنکور سراسری را هم حتما بررسی و حل کنید.

نام درسعربی
پایهدهم
رشتهتجربی و ریاضی و انسانی
نوع سوالاتتستی
تعداد سوال400
حجمحدود 50 مگابایت
لینک دانلوددانلود نمونه سوالدانلود تست عربی دهم کنکوری
C110206

نمونه سوال عربی دهم

در این بخش تست عربی دهم نمونه سوالات عربی دهم را از کل کتاب برای شما عزیزان قرار داده‌ایم. شرکت در آزمون عربی دهم به شما کمک می‌کند شناختی نسبی نسبت به آمادگی خود در دروس پیدا کنید. هم چنین شما با شرکت در آزمون‌ها نقاط ضعف و قوت خود را می‌یابید و می‌توانید برای ساعات مطالعه خود برنامه ریزی بهتر و کامل‌تری داشته باشید.

بودجه بندی تست عربی دهم کنکور 1401

تعداد سوالات درس عربی در کنکور سراسری 25 عدد است. ضریب درس عربی در کنکور سراسری 2 می‌باشد. سوالات درس عربی از کتاب های عربی دهم، عربی یازدهم و عربی دوازدهم جمع آوری شده اند. بودجه بندی درس عربی در کنکور ریاضی و تجربی یکسان است. بودجه بندی سوالات عربی در کنکور تقریبا به صورت زیر است:

  • بخش مفاهیم و ترجمه: 10 سوال
  • بخش متن و درک مطلب: 3 سوال
  • بخش تحلیل صرفی: 3 سوال
  • بخش شکل: 1 سوال
  • بخش قواعد: 8 سوال

نمیتوان تعداد تست عربی پایه ای را در کنکور 1401 برای شما به تخصیص آورد چون بخش های مختلف قواعد، ترجمه و لغات عربی کنکور باهم در تست های کنکور مطرح میشود و بهترین حالت بررسی عربی کنکور به صورت مبحثی است.

تیم مشاوره تحصیلی کنکور مهندس حاج کرم

اگر مطمئنی که برای تست زنی عربی دهم کنکور آماده ای و دنبال نمونه سوال عربی دهم هستی، بهتره بعد از دانلود pdf تست عربی دهم ، با مرکز مشاوره کنکور سراسری آکو تماس بگیری و فقط توی یکی از آزمون های مشاوره ای ما شرکت کنی. اگر بتونی رتبه خوبی کسب کنی مطئنم تو یه رتبه برتری!

با ما از طریق اینستاگرام مرکز مشاوره کنکور سراسری آکو همراه باش.

طرح های مشاوره ا ی آنلاین
مشخصات
اطلاعات
نام درس:
پایه :
رشته:
نوع سوالات:
تعداد سوالات :
مرجع سوالات:
طراح:
تلگرام
فیسبوک
واتساپ
دکمه بازگشت به بالا

طرح های مشاوره ای آنلاین