تست فیزیک یازدهم انرژی پتانسیل

تلگرام
فیسبوک
واتساپ
مشخصات
اطلاعات
نام درس:
فیزیک
پایه :
یازدهم
رشته:
ریاضی و تجربی
نوع سوالات:
تستی
تعداد سوالات :
150
مرجع سوالات:
تیم مشاوره تحصیلی اکو
طراح:
تالیفی و سراسری
به این نوشته امتیاز دهید

تست فیزیک یازدهم انرژی پتانسیل برای دانش آموزان رشته ریاضی و تجربی میباشد و دانش آموزان میتوانند بعد از حل تست فیزیک یازدهم انرژی پتانسیل بفهمند چقدر روی تست ها تسلط دارند. شما میتوانید با تیم مشاوره تحصیلی آکو هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری مشاوره داشته باشید و با برنامه های تحصیلی که دریافت میکنید در دانشگاه های برتر ایران و در بهترین رشته ها تحصیل داشته باشید.

تعداد سوالات این آزمون 150 عدد است.

نمونه سوال فیزیک

شما میتوانید با دنبال کردن پیج اینستاگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو و کانال تلگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو تست ها و جزوات بیشتری را در اختیار خود قرار دهید. این تست ها دارای 2 پاسخنامه تشریحی و کلیدی میباشد و دانش آموزان میتوانند بعد از حل تست ها به پاسخنامه کلیدی مراجعه کنید و بفهمید پقدر روی تست ها تسلط دارید و اگر تسلط کافی روی تست ها ندارید میتوانید بامراجعه کردن به پاسخنامه تشریحی و خوانش توضیحات آن تمام ایرادات خود را برطرف کنند.

یازدهم 12

برای دانلود 150 تست فیزیک یازدهم فصل 1 انرژی پتانسیل به انتهای صفحه مراجعه کنید.

تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم

تست فیزیک یازدهم انرژی پتانسیل یک نمونه آزمون‌ انتخابی از درس فیزیک می‌باشد. اگر قبولی در کنکور و بهترین دانشگاه‌های کشور هدف شماست و می‌خواهید با ورود به دانشگاهی معتبر و انتخاب رشته‌ای مناسب آینده شغلی خود را به بهترین شکل بسازید، تیم مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی آکو به مدیریت مهندس حاج کرم در کنار شما خواهد بود. ما به شما کمک می‌کنیم تا در مهم‌ترین سال زندگی‌تان، بهترین خود را اجرا کنید و عالی‌ترین نتیجه را بگیرید.

مشاوره انتخاب دانشگاه

به اشتراک بگذارید

سهیل حاج کرم

سهیل حاج کرم

برنامه ریزی و مشاور تحصیلی یک هنره! من سهیل حاج کرم همیشه و همه جام میگم و گفتم: که من یک مشاور تحصیلی ام نه یک مشاور جذب!!!

نمونه سوالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا