تست گسسته دوازدهم گراف

تلگرام
فیسبوک
واتساپ
مشخصات
اطلاعات
نام درس:
پایه :
رشته:
نوع سوالات:
تعداد سوالات :
مرجع سوالات:
طراح:
به این نوشته امتیاز دهید

تست گسسته دوازدهم گراف سوال ترکیبی می باشد که برای دانش آموزان کنکوری طراحی شده است. این نمونه سوالات تماماً توسط تیم مشاوره تحصیلی آکو طراحی شده اند. شما پس از این آزمون می توانید سطح خود را در این درس بسنجید. تیم مشاوره تحصیلی آکو همواره در حال اضافه کردن و تکمیل نمونه سوال های جدید در سایت آکو می‌باشد. شما میتوانید با دنبال کردن پیج اینستاگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو و کانال تلگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو تست ها و جزوات بیشتری را در اختیار خود قرار دهید.

تعداد سوالات این آزمون 150 عدد است.

نمونه سوال ریاضی

در این بخش 150 تست گسسته دوازدهم گراف از درس هندسه را برای شما طرح کرده ایم. تست گسسته دوازدهم گراف به شما کمک می‌کند شناختی نسبی نسبت به آمادگی خود در دروس پیدا کنید. تست گسسته دوازدهم گراف دارای 2 پاسخنامه تشریحی و کلیدی میباشد و دانش آموزان میتوانند بعد از حل تست گسسته دوازدهم گراف به پاسخنامه ها مراجعه کنند و ایرادات خود را برطرف کنند.

2

برای دانلود 150 تست گسسته دوازدهم گراف به انتهای صفحه مراجعه کنید.

تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم

تست گسسته دوازدهم گراف یک نمونه آزمون‌ انتخابی از درس هندسه می‌باشد. اگر قبولی در کنکور و بهترین دانشگاه‌های کشور هدف شماست و می‌خواهید با ورود به دانشگاهی معتبر و انتخاب رشته‌ای مناسب آینده شغلی خود را به بهترین شکل بسازید، تیم مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی آکو به مدیریت مهندس حاج کرم در کنار شما خواهد بود. ما به شما کمک می‌کنیم تا در مهم‌ترین سال زندگی‌تان، بهترین خود را اجرا کنید و عالی‌ترین نتیجه را بگیرید.

به اشتراک بگذارید

سهیل حاج کرم

سهیل حاج کرم

برنامه ریزی و مشاور تحصیلی یک هنره! من سهیل حاج کرم همیشه و همه جام میگم و گفتم: که من یک مشاور تحصیلی ام نه یک مشاور جذب!!!

نمونه سوالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا