سوال تشریحی جامعه دوازدهم ترم ۱

به این نوشته امتیاز دهید

نمونه سوال تشریحی جامعه شناسی دوازدهم ترم ۱ یک مجموعه سوال ترکیبی می باشد که برای دانش آموزان کنکوری طراحی شده است. این نمونه سوالات جامعه شناسی کنکورتماماً توسط تیم مشاوره تحصیلی آکو طراحی شده اند. شما پس از این آزمون می توانید سطح خود را در این درس بسنجید. تیم مشاوره تحصیلی و کنکور آکو همواره در حال اضافه کردن و تکمیل نمونه سوال های جدید دروس عمومی و تخصصی تمامی رشته ها در سایت آکو می‌باشد.

تعداد سوالات در مجموعه نمونه سوال های جامعه شناسی ترم ۱ دوازدهم ، ۲۰۰ عدد است.

نمونه سوال های تشریحی جامعه شناسی دوازدهم ترم ۱

برای دانلود ۲۰۰ نمونه سوال تشریحی جامعه دوازدهم ترم ۱ به انتهای صفحه مراجعه کنید.

نمونه سوال جامعه شناسی دوازدهم

در این بخش ۲۰۰ نمونه سوال تشریحی جامعه شناسی کنکور پایه دوازهم ترم ۱ از درس پایه دوازدهم را برای شما طرح کرده ایم. ۲۰۰ تشریحی جامعه دوازهم ترم ۱ به شما کمک می‌کند شناختی نسبی نسبت به آمادگی خود در دروس پیدا کنید. هم چنین شما با شرکت در آزمون‌ها نقاط ضعف و قوت خود را می‌یابید و می‌توانید برای ساعات مطالعه خود برنامه ریزی بهتر و کامل‌تری داشته باشید.

نمونه سوالات پیشنهادی:

دانلود تست تاریخ یازدهم

دانلود تست جامعه شناسی یازدهم

تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم

تشریحی جامعه دوازهم ترم ۱ یک نمونه آزمون‌ انتخابی از سال دوازدهم انسانی می‌باشد. اگر قبولی در کنکور و بهترین دانشگاه‌های کشور هدف شماست و می‌خواهید با ورود به دانشگاهی معتبر و انتخاب رشته‌ای مناسب آینده شغلی خود را به بهترین شکل بسازید، تیم مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی آکو به مدیریت مهندس حاج کرم در کنار شما خواهد بود. ما به شما کمک می‌کنیم تا در مهم‌ترین سال زندگی‌تان، بهترین خود را اجرا کنید و عالی‌ترین نتیجه را بگیرید. شما می‌توانید برای ارتباط با برترین مشاوران کشور با شماره ۰۲۶۳۳۴۰۸۹۴۴ ارتباط برقرار کنید. تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم اینجا حضور دارند تا پاسخگوی سوالات شما باشند. همچنین می‌توانید سوالات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

مشخصات
اطلاعات
نام درس:
پایه :
رشته:
نوع سوالات:
تعداد سوالات :
مرجع سوالات:
طراح:
مشاوره تحصیلی کنکور

بانک جزوات رایگان!

جزوات آموزشی، درس به درس و جمع بندی بصورت رایگان دانلود کنید!

بانک نمونه سوالات رایگان!

نمونه سوالات تستی و تشریحی با منابع مختلف را بصورت مستقیم از سایت ما دانلود کنید.

سامانه آزمون!

سامانه آزمون با قابلیت خرید بانک سوالات و طراحی وساخت آزمون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا