سوال تشریحی جامعه دوازدهم ترم 1

نمونه سوال تشریحی جامعه شناسی دوازدهم و کنکور ترم 1

نمونه سوال تشریحی جامعه شناسی دوازدهم ترم 1 یک مجموعه سوال ترکیبی می باشد که برای دانش آموزان کنکوری طراحی شده است. این نمونه سوالات جامعه شناسی کنکورتماماً توسط تیم مشاوره تحصیلی آکو طراحی شده اند. شما پس از این آزمون می توانید سطح خود را در این درس بسنجید. تیم مشاوره تحصیلی و کنکور آکو همواره در حال اضافه کردن و تکمیل نمونه سوال های جدید دروس عمومی و تخصصی تمامی رشته ها در سایت آکو می‌باشد.

تعداد سوالات در مجموعه نمونه سوال های جامعه شناسی ترم 1 دوازدهم ، 200 عدد است.

نمونه سوال

نمونه سوال های تشریحی جامعه شناسی دوازدهم ترم 1

برای دانلود 200 نمونه سوال تشریحی جامعه دوازدهم ترم 1 به انتهای صفحه مراجعه کنید.

نمونه سوال جامعه شناسی دوازدهم

در این بخش 200 نمونه سوال تشریحی جامعه شناسی کنکور پایه دوازهم ترم 1 از درس پایه دوازدهم را برای شما طرح کرده ایم. 200 تشریحی جامعه دوازهم ترم 1 به شما کمک می‌کند شناختی نسبی نسبت به آمادگی خود در دروس پیدا کنید. هم چنین شما با شرکت در آزمون‌ها نقاط ضعف و قوت خود را می‌یابید و می‌توانید برای ساعات مطالعه خود برنامه ریزی بهتر و کامل‌تری داشته باشید.

نمونه سوالات پیشنهادی:

دانلود تست تاریخ یازدهم

دانلود تست جامعه شناسی یازدهم

تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم

تشریحی جامعه دوازهم ترم 1 یک نمونه آزمون‌ انتخابی از سال دوازدهم انسانی می‌باشد. اگر قبولی در کنکور و بهترین دانشگاه‌های کشور هدف شماست و می‌خواهید با ورود به دانشگاهی معتبر و انتخاب رشته‌ای مناسب آینده شغلی خود را به بهترین شکل بسازید، تیم مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی آکو به مدیریت مهندس حاج کرم در کنار شما خواهد بود. ما به شما کمک می‌کنیم تا در مهم‌ترین سال زندگی‌تان، بهترین خود را اجرا کنید و عالی‌ترین نتیجه را بگیرید. شما می‌توانید برای ارتباط با برترین مشاوران کشور با شماره 02633408944 ارتباط برقرار کنید. تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم اینجا حضور دارند تا پاسخگوی سوالات شما باشند. همچنین می‌توانید سوالات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

سوالی دارید؟ از ما بپرسید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

قالب استادیار وردپرس

دکمه بازگشت به بالا