۱۵۰ تست دینی ۳ درس ۷

۵/۵ - (۱ امتیاز)

۱۵۰ تست دینی دوازدهم درس ۷ مخصوص داوطلبان رشته ریاضی و تجربی برای کنکور سراسری ۱۴۰۲ در وبسایت تخصصی مشاوراکو بعد از خوانش کامل کتاب میتوانید با حل این تست ها خودتان را به چالش بکشید و متوجه بشوید که ایا تسلط کافی روی درس دارید یا خیر زیرا این تست ها باعث دوره مجدد شما میشود موضوع این درس در مورد کلمه بازگشت است .

دانلود ۱۵۰ تست دینی دوازدهم درس ۷ برای داوطلبان

نام درسدین و زندگی
پایهدوازدهم
رشتهریاضی – تجربی
نوع سوالاتتستی
تعداد سوال۱۵۰
حجمحدود ۴ مگابایت
لینک دانلوددانلود رایگان تست دینی دوازهم درس هفتم

دانلود نمونه سوال درس ۷ دینی دوازهم دارای ۱۵۰ تا تست دینی و پاسخ نامه تشریحی میباشد و توضیحات صحیح این درس را برای شما دارد شما برای یاد اوری تست ها میتوانید هر وقت که نیاز به دوره داشتید به توضیحات مراجعه کنید . دیگر لازم نیست دوباره کتاب را بخوانید شما میتواند برای دانلود بیشتر از این نوع سوالات به کانال تلگرام اکو و یا پیج اینستا گرام مشاوره اکو مراجعه کنید تا در دروس دیگر هم خود را به چالش بکشید.

توضیحاتی از دینی دوازدهم درس ۷

در این بخش در مورد توبه که بازگشت به سوی خدا است صحبت میکند. برای توبه پشیمانی کافی است این سخن را امام باقر نیز میفرمایند .

از مراحل تکمیلی توبه:

۱- از عدم گناه =انجام گناه برابر است با شکستن توبه در نتیجه برای انجام ندادن گناه باید از انجام گناهان حتی اگربه انجام ان علاقه دارید دوری کنید تا وسوسه نشوید انها را انجام دهید .

۲-جبران حقوق الهی=تلاش برای این که حقوقی که ضایع شده است جبران شود خداوند نسبت به بندگانش بسیار مهربان است به همین دلیل اگر ببیند کسی دارد برای جبران گناهانش تلاش میکند او را میبخشد.

۳ – جبران حقوق مردم = جبران ستم هایی که به مردم کرده +ادای حقوق مردم +رضایت صاحب حق که البته اگر به انها دسترسی ندارد به نیابت انها صدقه دهد ودعای خیر طلب امرزد. باید این را هم در نظر داشت که حقوق معنوی مهم تر از حقوق مادی است.

حقوق معنوی میتوان به شکستن قلب والدین و ریختن ابروو با گسترش فساد با توضیع کتاب یا شبکه های اجتماعی اشاره کرد که هر یک از انها گناه بسیار بزرگی هست و از انجام انها باید پرهیز کرد .

توبه ی اجتماعی:

مانند رشوه گرفتن – بی توجهی به عفاف پاک دامنی – طلم کردن و ظالم پذیری – رشوه گیری و اطاعت به غیر خدا که مهم تری راه جلوگیری امر به معروف و نهی از منکر است و اگر مردم در انجام این وظایف کوتاهی کنند گناهان اجنماعی قوی تر و محکم تر میشود و در تمام سطوح جامعه نفوذ میکند.

(بهترین زمان برای توبه جوانی است به دلیل این که امکان توبه بیشتر است مهم تر از ان انجام ان اسان تر است و جبرانن گناهانی که انجام دادین نیز اسان تر است.)

مشاوره تحصیلی کنکور آکو

۱۵۰ تا تست دینی ۳ درس ۷ برای امادگی در امتحان نهایی است همچنین تیم مشاوره اکو با مدریت اقای حاج کرم در موسسه پرسا به شما کمک میکند تا امادگی کامل را در این درس و دروس دیگر پیدا کنید همچنین کمک میکنند تا با مدریت زمان بهتر در دانشگاه های معتبر ایران رشته مورد علاقه خود را قبول شوید .مهم تر از هر چیزی باعث میشوند علاقه و هدف خود را پیدا کنید شما می‌توانید برای ارتباط با مشاوران اکو با شماره ۰۲۶۳۳۴۰۸۹۴۴ ارتباط برقرار کنید. تیم مشاوره تحصیلی مهندس جناب اقای حاج کرم اینجا حضور دارند تا پاسخگوی سوالات شما باشند. همچنین می‌توانید سوالات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید .

مشخصات
اطلاعات
نام درس:
پایه :
رشته:
نوع سوالات:
تعداد سوالات :
مرجع سوالات:
طراح:
مشاوره تحصیلی کنکور

بانک جزوات رایگان!

جزوات آموزشی، درس به درس و جمع بندی بصورت رایگان دانلود کنید!

بانک نمونه سوالات رایگان!

نمونه سوالات تستی و تشریحی با منابع مختلف را بصورت مستقیم از سایت ما دانلود کنید.

سامانه آزمون!

سامانه آزمون با قابلیت خرید بانک سوالات و طراحی وساخت آزمون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا