دفترچه سوالات کنکور 98 داخل کشور

5/5 - (1 امتیاز)

هرساله بعد از برگزاری آزمون سراسری دفترچه سوالات کنکور بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد. داوطلبان کنکور 1401 می‌توانند با مطالعه دفترچه سوالات کنکور 98 با سطح سوالات آزمون سراسری آشنا شوند. کنکور سراسری 98 مثل هرسال در 5 گروه آزمایشی ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان برگزار شد. کنکور سال 1398 در روز های پنجشنبه و جمعه 13 و 14 تیر ماه 1398 برگزار شد.

بعد از اتمام کنکور سراسری 98 و البته در آستانه کنکور سراسری 1401، داوطلبان در جستجوی سوالات کنکور سراسری 98 و البته دفترچه سوالات کنکور 1400 و سوالات کنکور سراسری 1399 و درعین حال تطبیق بودجه بندی کنکور ها باهم برای آمادگی بیشتر برای سوالات کنکور سراسری 1401 می‌باشند.

بعد از تطبیق و آنالیز سوالات کنکور سراسری 98 داوطلبان می‌توانند به صورت حدودی سوالات احتمالی کنکور سراسری 1401 را پیش بینی کنند و برای آن آماده باشند.

دانلود دفترچه سوالات کنکور 98 داخل کشور

دانلود دفترچه سوالات کنکور سراسری 98 به شما کمک خواهد کرد تا در این دو هفته جمع بندی درستی داشته باشید و با آمادگی بیشتری در روز کنکور ظاهر شوید. برای دانلود سوالات کنکور سراسری 98 با وبسایت مرکز مشاوره تحصیلی کنکور آکو همراه باشید.

برای دانلود دفترچه سوالات کنکور ریاضی 98 داخل کشور بر روی لینک‌های مربوطه کلیک نمایید.

برای دانلود دفترچه سوالات کنکور تجربی 98 داخل کشور بر روی لینک‌های مربوطه کلیک نمایید.

برای دانلود دفترچه سوالات کنکور 98 داخل انسانی بر روی لینک‌های مربوطه کلیک نمایید.

برای دانلود دفترچه سوالات کنکور گروه آزمایشی هنر سال 98بر روی لینک‌های مربوطه کلیک نمایید.

برای دانلود دفترچه سوالات گروه آزمایشی زبان‌های خارجی سال 98بر روی لینک‌های مربوطه کلیک نمایید.

سوالات گروه آزمایشی زبان‌های خارجی
دفترچه سوالات کنکور سراسری زبان 98
کلید اولیه سوالات کنور زبان 98

آنالیز کنکور سراسری 1398

کنکور سراسری 1398 به طور کلی یک کنکور کم حاشیه بوده است. هرچند که شایعاتی درباره لو رفتن سوالات کنکور سراسری 98 وجود دارد اما احتمال این اتفاق باتوجه به شرایط سخت طراحی سوالات تقریبا غیرممکن است. با توجه به آنالیز دفترچه سوالات کنکور 98 در دروس عمومی نشان میدهد که در دو درس ادبیات و زبان سطح دشواری سوالات تغییر چشم گیری نداشته است. این درحالی است که داوطلبان برای دروس عربی و دین و زندگی با تغییرات تاکتیکی در نحوه طرح سوال روبرو بوده اند.

دانلود دفترچه سوالات کنکور 98 به شما امکان بررسی دروس اختصاصی را نیز میدهد. آنالیز دروس تخصصی کنکور سراسری 98 نشان میدهد که درس ریاضیات کنکور ریاضی دستخوش تغییرات بودجه بندی بود. که البته بودجه بندی سوالات کنکور ریاضی 1401 برای داوطلبان تقریبا مشخص است. دروس فیزیک و شیمی کنکور ریاضی تغییرات خاصی نداشته اند و سوالات کنکور ریاضی 98 در سزح متوسط بوده است.

سوالات زیست کنکور تجربی 98 نسبتا سخت تر و مفهومی تر بوده است. که البته در آنالیز کنکور تجربی سال 1400 نیز مفهومی و ادراکی بودن بیشتر سوالات نسبت به سالهای گذشته کاملا حس میشود. سوالات فیزیک در کنکور تجربی سال 1398 درحد انتظار بوده ولی طبق نظر سنجی، سوالات شیمی آسان تر از سالها دیگر ارزیابی شده است.

تیم مشاوره تحصیلی کنکور مهندس حاج کرم

مشخص است که به فکر موفقیت در کنکور هستی! رقبای تو الان دارن تو رویای پزشک و مهندس شدن سیر میکنن و روی پرداخت هزینه های هنگفت دانشگاه های بدون کنکور خارج از کشور حساب کردن. اما تو به دنبال سوالات کنکور سراسری 98 میگردی یعنی کنکور 1400 و 99 رو جوییدی و حالا رسیدی به 98 . پس من هم به عنوان مشاور کنکور وظیفه دارم کمکت کنم تا بهتر از یک روز قبل خودت باشی. از طریق شماره تلفن 09025646234 و یا اینستاگرام مرکز کنکور آکو با من سهیل حاج کرم همراه شو.

مشخصات
اطلاعات
نام درس:
پایه :
رشته:
نوع سوالات:
تعداد سوالات :
مرجع سوالات:
طراح:

آخرین نمونه سوالات

مشاوره تحصیلی کنکور

بانک جزوات رایگان!

جزوات آموزشی، درس به درس و جمع بندی بصورت رایگان دانلود کنید!

بانک نمونه سوالات رایگان!

نمونه سوالات تستی و تشریحی با منابع مختلف را بصورت مستقیم از سایت ما دانلود کنید.

سامانه آزمون!

سامانه آزمون با قابلیت خرید بانک سوالات و طراحی وساخت آزمون

دکمه بازگشت به بالا