سوالات امتحان نهایی جامعه شناسی 3 خرداد 1400

به این نوشته امتیاز دهید

در این صفحه می توانید سوالات امتحان نهایی جامعه شناسی دوازدهم خرداد 1400 را دانلود کنید و با حل آن برای امتحانات نهایی سال 1402 آمادگی لازم و کافی را بدست آورید. با دانلود امتحان نهایی خرداد 1400 سطح علمی خود را در درس علوم اجتماعی دوازدهم پیش از آزمون نهایی بسنجید. برای دانلود نمونه سوالات بیشتر به بخش نمونه سوالات تستی و تشریحی آکو مراجعه کنید.

سوالات و پاسخنامه هر امتحان نهایی 5 ساعت پس از اتمام و برگزاری و انتشار آن توسط مرکز سنجش آموزش و پرورش کشور منتشر می شود و سپس در این صفحه قرار می گیرد. فایل فوق به فرمت PDF می باشد. برای دانلود سوالات نهایی جامعه شناسی دوازدهم روی دکمه زیر کلیک کنید.

نام درسجامعه شناسی
پایهدوازدهم
نوع سوالاتتشریحی نهایی
سال 1400
لینک دانلوددانلود نمونه سوال دانلود نمونه سوالات نهایی جامعه شناسی 1400
C112222
جامعه شناسی دوازدهم انسانی

دانلود سوالات امتحان نهایی جامعه شناسی دوازدهم

سوالات امتحان نهایی جامعه شناسی خرداد 1400 یک نمونه آزمون‌ امتحان نهایی از خرداد 1400 می‌باشد که برای همه دانش آموزان پایه دوازدهم انسانی میتواند کمک کننده باشد. باتوجه به بودجه بندی سوالات کنکور انسانی 1401 درس جامعه شناسی میتواند بسیار در داشتن رتبه بهتر کنکور انسانی تاثیر گذار باشد.

همچنین تاثیر مستقیم و 40 درصدی معدل کتبی نهایی در رتبه کنکور میتواند داشتن یک نمره خوب در آزمون های نهایی را ضروری کند. پس با دانلود امتحان نهایی جامعه شناسی خرداد 1400 برای داشتن آینده ای بهتر تلاش کنید. من مهندس سهیل حاج کرم نیز به عنوان مشاوره کنکور انسانی 1402 همراهت هستم.

مشاوره کنکور انسانی 1402

شاید فکر کنید مشاوره کنکور انسانی 1402 هیچ ربطی به دانلود سوالات امتحان نهایی جامعه شناسی دوازدهم خرداد 1400 نداشته باشه و این موضوع برای فارغ التحصیلان تاحدودی درست است. اما برای دانش آموزان پایه دوازدهم که درست یک ماه مانده به کنکور با سدی به اسم امتحان نهایی روبرو میشود، اصلا همچین موضوعی صدق نمیکند و برای داشتن آمادگی کافی از نظر روحی، به دانلود سوالات نهایی جامعه شناسی دوازدهم نیاز است.

در کانال تلگرام مرکز مشاوره کنکور آکو در کرج عضو شو!

طرح های مشاوره ا ی آنلاین
مشخصات
اطلاعات
نام درس:
پایه :
رشته:
نوع سوالات:
تعداد سوالات :
مرجع سوالات:
طراح:
تلگرام
فیسبوک
واتساپ
دکمه بازگشت به بالا

طرح های مشاوره ای آنلاین