سوالات امتحان نهایی زبان انگلیسی 3 معارف خرداد 99

تلگرام
فیسبوک
واتساپ
مشخصات
اطلاعات
نام درس:
پایه :
رشته:
نوع سوالات:
تعداد سوالات :
مرجع سوالات:
طراح:
5/5 - (1 امتیاز)

در این صفحه می توانید سوالات امتحان نهایی زبان انگلیسی معارف خرداد 99 را دانلود کنید و با حل آن برای امتحانات نهایی سال 1401 آمادگی لازم و کافی را بدست آورید. شما پس از دانلود سوالات امتحان نهایی زبان 99 رشته معارف می توانید سطح خود را در این درس بسنجید.

تیم مشاوره تحصیلی کنکور آکو علاوه بر برگزاری کلاس های کنکور آنلاین همواره در حال اضافه کردن و تکمیل نمونه سوال های جدید در سایت آکو می‌باشد. امتحان نهایی زبان رشته معارف نیز یکی از این نمونه سوالات است که برای داوطلبان قرار داده ایم.

سوالات امتحان نهایی زبان انگلیسی معارف

سوالات و پاسخنامه هر امتحان نهایی 5 ساعت پس از اتمام و برگزاری و انتشار آن توسط مرکز سنجش آموزش و پرورش کشور منتشر می شود و سپس در این صفحه قرار می گیرد. فایل فوق به فرمت PDF می باشد. برای دانلود روی دکمه دانلود مستقیم کنید.

سوالات امتحان نهایی زبان رشته معارف سال 99 شامل:

  • نمونه سوال تشریحی درس 1 دوازدهم (افعال مجهول و تگ کوسشن)
  • نمونه سوال تشریحی درس 2 دوازدهم (جمله های موصولی و شرطی نوع دوم)
  • نمونه سوال تشریحی درس 3 دوازدهم ( جملات مجهول با مدالز ها و زمان گذشته کامل)
دانلود

دانلود نمونه سوالات امتحان نهایی زبان رشته معارف در آکو

سوالات امتحان نهایی زبان انگلیسی 3 معارف خرداد 99 یک نمونه آزمون‌ امتحان نهایی از خرداد 99 می‌باشد. زبان انگلیسی کنکور سراسری یکی از دروس چالش برانگیز برای داوطلبان است. زیرا بسیاری از افراد با تکیه بر اطلاعات و توانایی خوب خودشان از زبان انگلیسی، این درس را کنار میگذارند و فکر میکنند امتحان نهایی هم برای آنها کار راحتی است.

اما این یک حقیقت است که باتوجه به تنوع سوالات و همچنین پیچیدگی ها و نکات ریزی که ممکن است در آموزشگاه ها تدریس نشود، دانش آموز دچار لغزش شده و حتی گاها نمره بدی در امتحان میگیرد. پیشنهاد میکنیم برای آمادگی بیشتر، نمونه سوالات امتحان نهایی زبان انگلیسی 1400 و 99 را جداگانه حل کنید و مثل یک امتحان به خودتان از دید مصحح امتحانات نهایی نمره دهید.

برای مشاوره بیشتر و دریافت برنامه آمادگی برای امتحانات نهایی با شماره 02633408944 تماس بگیرید و یا از طریق اینستاگرام مرکز مشاوره کنکور سراسری آکو با ما ارتباط آنلاین برقرار کنید.

به اشتراک بگذارید

مجتبی سادات رسول

مجتبی سادات رسول

کتاب های زیادی خوانده ایم، افراد بسیاری دیده ایم و با بزرگان بسیاری هم کلام شده ایم. راه درست را نشانتان خواهیم داد

نمونه سوالات مرتبط

دکمه بازگشت به بالا