نمونه سوال امتحانی آمار و احتمال نیمسال دوم

به این نوشته امتیاز دهید

نمونه سوال آمار و احتمال یازدهم نیمسال دوم یک مجموعه سوال ترکیبی می باشد که برای دانش آموزان کنکوری طراحی شده است. این نمونه سوالات تماماً توسط تیم مشاوره تحصیلی آکو طراحی شده اند. شما پس از این آزمون می توانید سطح خود را در درس آمار و احتمال یازدهم بسنجید و خود را برای یادگیری بیشتر آماده کنید. تیم مشاوره تحصیلی و آموزشگاه کنکور آکو همواره در حال اضافه کردن و تکمیل نمونه سوال های جدید در سایت آکو می‌باشد.

تعداد نمونه سوالات این آزمون آمار و احتمال 300 عدد است.

نام درسآمار و احتمال
پایهیازدهم
رشتهریاضی
فصل همه فصول
مبحثمباحث نوبت دوم
نوع سوالاتتشریحی
حجم حدود 20 مگابایت
قیمت رایگان
تعداد صفحه85 صفحه
نویسندهمرکز کنکور آکو
نوع چاپرنگی چاپی
لینک دانلود دانلود جزوات کنکور دانلود نمونه سوال آمار و احتمال یازدهم ریاضی
نمونه سوال آمار و احتمال یازدهم ریاضی

نمونه سوال آمار و احتمال یازدهم

در این بخش 300 نمونه سوال آمار و احتمال یازدهم برای نیمسال دوم را برای شما طرح کرده ایم. سوال آمار و احتمال به شما کمک می‌کند شناختی نسبی نسبت به آمادگی خود در دروس پیدا کنید. هم چنین شما با شرکت در آزمون‌ها نقاط ضعف و قوت خود را می‌یابید و می‌توانید برای ساعات مطالعه خود برنامه ریزی بهتر و کامل‌تری داشته باشید.

نمونه سوالات پیشنهادی:

50 تست دامنه و برد توابع

بودجه بندی ریاضی در کنکور ریاضی 1400

تعداد سوالات درس ریاضی در کنکور سراسری ریاضی 55 عدد است. ضریب درس ریاضی در کنکور سراسری ریاضی 4 می‌باشد. بودجه بندی سوالات ریاضی در کنکور ریاضی تقریبا به صورت زیر است:

  • حسابان ریاضی دهم: 20 سوال
  • هندسه: 18 سوال
  • ریاضیات گسسته: 10 سوال
  • آمار و احتمال: 7 سوال

دانلود نمونه سوال آمار و احتمال در مرکز کنکور آکو

نمونه سوال آمار و احتمال برای داوطلبان ریاضی میتواند مهم و تاثیر گذار باشد. دانلود نمونه سوال آمار یازدهم برای داوطلبان کنکور ریاضی، مثل یک تسریع کننده عمل یادگیری بعد از خواندن درسنامه میباشد. همچنین این نمونه سوالات برای داوطلبان رشته ریاضی میتواند به عنوان نمونه سوالات پیش از امتحانات نهایی نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

مرکز مشاوره کنکور و آموزشگاه آکو در نظر دارد که با فراهم آوردن امکان دانلود نمونه سوالات تستی و تشریحی برای داوطلبان شرایط یادگیری بهتری را فراهم کند. برای دانلود نمونه سوالات بیشتر کلیک کنید و یا برای دریافت مشاوره ، با شماره 02633408944 تماس بگیرید.

اینستاگرام مرکز مشاوره آکو

طرح های مشاوره ا ی آنلاین
مشخصات
اطلاعات
نام درس:
پایه :
رشته:
نوع سوالات:
تعداد سوالات :
مرجع سوالات:
طراح:
تلگرام
فیسبوک
واتساپ
دکمه بازگشت به بالا

طرح های مشاوره ای آنلاین