دانلود ۱۰۰ تست دین و زندگی دوازدهم درس ۹

به این نوشته امتیاز دهید

درس ۹ دین و زندگی دوازدهم که به اسم احکام الهی در زندگی امروز در کتاب درسی به چاپ رسیده است، میتواند کمی برای دانش آموزان پایه دوازدهم چالش برانگیز باشد. دانلود تست های دین و زندگی دوازدهم درس ۹ به یادگیری عمیق درس مورد نظر کمک میکند.

شاید بسیاری از شما معتقد باشید که با حذف دروس عمومی از کنکور ۱۴۰۲ دیگر نیازی به حل و تمرین تست دین و زندگی یا تست های عربی و ادبیات ندارند. اما حقیقت این است که تست به یادگیری صحیح دانش آموزان کمک شایانی میکند.

نمونه تست های درس ۹ دین و زندگی دوازدهم را تیم مشاوره تحصیلی آکو تهیه و در اختیار شما قرار داده است. برای دانلود نمونه سوالات بیشتر کلیک کنید و یا سوالات خود را از طریق کانال تلگرام مرکز مشاوره تحصیلی کنکور آکو بپرسید.

دانلود تست دین و زندگی دوازدهم درس نهم

درسدین و زندگی
رشتهعمومی
پایهدوازدهم
نوع سوالاتتستی
تعداد سوالات۱۰۰
حجم فایل۱۴.۹ مگابایت
لینک دانلوددانلود تست های دین و زندگی دوازدهم درس 9دانلود تست دین و زندگی دوازدهم درس ۹
نمونه سوالات دین و زندگی دوازدهم درس 9

تحلیل سوالات دین و زندگی کنکور ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱نشان میدهد که دین و زندگی کنکور دیگر مثل قبلا درس ساده و فقط حفظی نیست. پیام آیات پیچیده قرآن و برقراری ارتباط معنی دار آنها با سخنان بزرگان و متن درسی کتاب و البته درک رابطه بسیار نزدیک برخی از مباحث دین و زندگی سوالات را در کنکور سال ۱۴۰۱ بسیار پیچیده کرده بود.

حالا هم باوجود حذف شدن دین و زندگی از کنکور، هنوز امتحانات نهایی دین و زندگی با شرایط ویژه و ناشناخته ای برقرار است. پس از مشاوره تحصیلی کنکور ۱۴۰۲ برای برنامه ریزی درست کمک بگیرید.

مشاوره تحصیلی کنکور سراسری آکو

برای دانلود جزوه تخصصی دین و زندگی کنکور کلیک کنید و یا برای دریافت یک جلسه مشاوره رایگان کنکور نظری با شماره ۰۲۶۳۳۴۰۸۹۴۴ تماس بگیرید. تیم مشاوره تخصصی تحصیلی کنکور آکو در کنار شماست تا با برقراری ارتباط مستقیم دانش آموز با مشاور بهترین نتیجه را برای داوطلبان کنکور رقم بزند.

مشخصات
اطلاعات
نام درس:
پایه :
رشته:
نوع سوالات:
تعداد سوالات :
مرجع سوالات:
طراح:
مشاوره تحصیلی کنکور

بانک جزوات رایگان!

جزوات آموزشی، درس به درس و جمع بندی بصورت رایگان دانلود کنید!

بانک نمونه سوالات رایگان!

نمونه سوالات تستی و تشریحی با منابع مختلف را بصورت مستقیم از سایت ما دانلود کنید.

سامانه آزمون!

سامانه آزمون با قابلیت خرید بانک سوالات و طراحی وساخت آزمون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا