دو هفته مشاوره رایگان برای تمامی پایه ها!

ارسال مشخصات به 09025646234

انتخاب رشته تخصصی کنکور

مشاوره تحصیلی آکو بهترین مرکز انتخاب رشته در کرج

انتخاب رشته تخصصی

تیم آکو  در انجام فرآیند انتخاب رشته بدون هیچ گونه چشم داشت مالی به تعداد نیاز دانش آموزان جلسات را برگزار می کند. تعداد جلسات معین شده برای دانش آموزان 3 جلسه می باشد.  نکته مهم و قابل توجه استفاده از تست های شخصیت شناسی در انجام فرآیند انتخاب رشته برای بازدهی حداکثری می باشد.

مشاوره تحصیلی آکو به عنوان بهترین مشاوره تحصیلی در کرج و استان البرز با طرح های متفاوت آماده خدمت رسانی به شما در زمینه انتخاب رشته می باشد. انتخاب رشته فرآیندی تخصصی است که باید با دقت بسیار زیادی انجام شود.

0%
مراجعین راضی
0%
قبولی در 20 انتخاب اول
0%
پشتیبانی موثر
0%
دقت انتخاب رشته

حرفه ای ترین هستیم

مشاوره حضوری در کرج

بهترین مشاور انتخاب رشته در کرج بصورت حضوری

به روزترین سیستم

لیست انتخاب رشته توسط به روز ترین نرم افزار انتخاب رشته و بر مبنای علایق و شهرهای مورد نظر شما تهیه می گردد.

متخصص و متعهد

مشاورین ما در زمنیه انتخاب رشته متخصص هستند و تجربیاتشان را چند جلسه در اختیار شما قرار خواهند داد.

تیم ما

سهیل حاج کرم
aset02
سرپرست مشاوره تحصیلی آکو
مجتبی سادات رسول
aset02
مشاور نظری
نرگس لک
aset02
مشاور
امید حیدری ریاضی
aset02
مدیر آموزش
پریا واعظی
aset02
مشاور
مهشید صالحی نژاد
aset02
مشاور تخصصی زبان
کیمیا کبیریان
aset02
مشاور و مدیر دانش پذیر

سامانه هوشمند

انتخاب رشته شما تماماً بصورت الکترونیک در نرم افزار انجام می شود. معیارهای مهم شما از قبیل شهر، رشته، علاقه مندی ها و ... بصورت کامل رتبه بندی می شوند و معیارهای شما به صورت کامل لحاظ شده و رشته محل ها بر اساس شانس قبولی رتبه بندی می شود.

دقت بالا

اطلاعات حاصل از لیست پس از چکش کاری های فراوان توسط مشاورین و تغییرات نهایی بصورت یک لیست 150 تایی مرتب می شود که بر مبنای معیارهای شما از شانس بسیار پایین تا شانس بالا مرتب می شوند. انتخاب رشته طوری طراحی می شود که احتمال قبولی 100 درصد است.

تعهد در انجام کار

با توجه به طرح و مشاوری که انتخاب می کنید. مشاور انتخاب رشته شما تا زمانی که نیاز به مشاوره و یا فرآیندهای سیستماتیک انتخاب رشته داشته باشید شما را رها نخواهد کرد. زمانی پرونده انتخاب رشته شما بسته می شود که 150 انتخاب شما نهایی شده باشد.

روانشناسی

انتخاب رشته علاوه بر اینکه نیاز به تجربه زیادی دارد یک فرآیند روانشناختی است. نیازمند شناخت دقیق از علایق، استعدادها و عادات یک داوطلب است. آزمون های شخصیت شناسی هالند، ام بی تی آی، آیزنک، EQ و ... با توجه به نیاز از داوطلبین گرفته خواهد شد.

مشاوره تحصیلی آکو 

انتخاب رشته تخصصی کنکوربه صورت آنلاین هم می شود!

انتخاب رشته کنکور سراسری معمولاً بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری آغاز می شود. این فرآیند با انتخاب رشته دانشگاه سراسری آغاز می شود. نتایج کنکور در نیمه دوم مرداد اعلام می شود.

باید قبل از هرچیزی دفترچه ی انتخاب رشته  سازمان سنجش که تمام شرایط وضوابط انتخاب رشته در آن وجود دارد مطالعه کنید و سپس در سایت sanjesh.org انتخاب های خود را وارد کنید.

دکمه بازگشت به بالا

طرح های مشاوره ای آنلاین

حذفیات امتحانات نهایی 1403 مشاوره تحصیلی کنکور زبان از صفر تا صد