پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

انتخاب رشته سراسری و آزاد

بهترین مرکز انتخاب رشته حضوری در استان البرز و تهران
بهترین مرکز مشاور انتخاب رشته آنلاین

انتخاب رشته تخصصی

تیم آکو  در انجام فرآیند انتخاب رشته بدون هیچ گونه چشم داشت مالی به تعداد نیاز دانش آموزان جلسات را برگزار می کند. تعداد جلسات معین شده برای دانش آموزان 3 جلسه می باشد.  نکته مهم و قابل توجه استفاده از تست های شخصیت شناسی در انجام فرآیند انتخاب رشته برای بازدهی حداکثری می باشد.

مشاوره تحصیلی آکو به عنوان بهترین مشاوره تحصیلی در کرج و استان البرز با طرح های متفاوت آماده خدمت رسانی به شما در زمینه انتخاب رشته می باشد. انتخاب رشته فرآیندی تخصصی است که باید با دقت بسیار زیادی انجام شود.

0%
مراجعین راضی
0%
قبولی در 20 انتخاب اول
0%
پشتیبانی موثر
0%
دقت انتخاب رشته

حرفه ای ترین هستیم

خودت را بهتر بشناس!

برای اینکه یک انتخاب رشته موفق داشته باشی! باید خودت رو بهتر بشناسی! پیشنهاد مشاوره تحصیلی آکو اینه که از هیچ کدوم از رشته ها به راحتی نگذر! ما همینجوری رو هوا ادعای بهترین مرکز انتخاب رشته در استان البرز رو نداریم! ما از هر دانش آموزی که می خواد انتخاب رشته سراسری یا انتخاب رشته آزاد انجام بده حتماً و مواکداً چند تا آزمون شخصیت شناسی می گیریم! 

شما می تونید آزمون های ما رو رایگان شرکت کنید و حتی شده یک اپسیلون خودتون رو بهتر بشناسید. لینک آزمون های شخصیت شناسی انتخاب رشته رو براتون می ذاریم تا رایگان خودتون رو محک بزنید:

تیم ما

سهیل حاج کرم
aset02
سرپرست مشاوره تحصیلی آکو
نرگس لک
aset02
مشاور
امید حیدری ریاضی
aset02
مدیر آموزش
مشاوره حضوری در کرج وتهران

بهترین مشاور انتخاب رشته در کرج بصورت حضوری

به روزترین سیستم

لیست انتخاب رشته توسط به روز ترین نرم افزار انتخاب رشته و بر مبنای علایق و شهرهای مورد نظر شما تهیه می گردد.

متخصص و متعهد

مشاورین ما در زمنیه انتخاب رشته متخصص هستند و تجربیاتشان را چند جلسه در اختیار شما قرار خواهند داد.

مهشید صالحی نژاد
aset02
مشاور تخصصی زبان
کیمیا کبیریان
aset02
مشاور و مدیر دانش پذیر

سامانه هوشمند

انتخاب رشته شما تماماً بصورت الکترونیک در نرم افزار انجام می شود. معیارهای مهم شما از قبیل شهر، رشته، علاقه مندی ها و ... بصورت کامل رتبه بندی می شوند و معیارهای شما به صورت کامل لحاظ شده و رشته محل ها بر اساس شانس قبولی رتبه بندی می شود.

دقت بالا

اطلاعات حاصل از لیست پس از چکش کاری های فراوان توسط مشاورین و تغییرات نهایی بصورت یک لیست 150 تایی مرتب می شود که بر مبنای معیارهای شما از شانس بسیار پایین تا شانس بالا مرتب می شوند. انتخاب رشته طوری طراحی می شود که احتمال قبولی 100 درصد است.

تعهد در انجام کار

با توجه به طرح و مشاوری که انتخاب می کنید. مشاور انتخاب رشته شما تا زمانی که نیاز به مشاوره و یا فرآیندهای سیستماتیک انتخاب رشته داشته باشید شما را رها نخواهد کرد. زمانی پرونده انتخاب رشته شما بسته می شود که 150 انتخاب شما نهایی شده باشد.

روانشناسی

انتخاب رشته علاوه بر اینکه نیاز به تجربه زیادی دارد یک فرآیند روانشناختی است. نیازمند شناخت دقیق از علایق، استعدادها و عادات یک داوطلب است. آزمون های شخصیت شناسی هالند، ام بی تی آی، آیزنک، EQ و ... با توجه به نیاز از داوطلبین گرفته خواهد شد.

مشاوره تحصیلی آکو 

انتخاب رشته تخصصی کنکوربه صورت آنلاین هم می شود!

انتخاب رشته کنکور سراسری معمولاً بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری آغاز می شود. این فرآیند با انتخاب رشته دانشگاه سراسری آغاز می شود. نتایج کنکور در نیمه دوم مرداد اعلام می شود.

باید قبل از هرچیزی دفترچه ی انتخاب رشته  سازمان سنجش که تمام شرایط وضوابط انتخاب رشته در آن وجود دارد مطالعه کنید و سپس در سایت sanjesh.org انتخاب های خود را وارد کنید.

دکمه بازگشت به بالا