پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

سلام من

پارمیس منتخبی هستم

مشاور تحصیلی پایه تا کنکور

من پارمیس منتخبی مشاور تخصصی متوسطه اول، هدایت تحصیلی و کنکور فارغ التحصیلی رشته زیست شناسی سلولی و مولکولی از دانشگاه سراسری خوارزمی تهران هستم و از سال 1399 عضو تیم مشاوره تحصیلی آکو می باشم

پارمیس منتخبی
بیش از 10 سال

سابقه کاری

تمام رشته ها

مشاور

سیستم مشاوره

حضوری و مجازی

من پارمیس منتخبی طهرانی

درباره ی من

من پارمیس منتخبی فارغ التحصیل رشته زیست شناسی سلولی و مولکولی دانشگاه سراسری خوارزمی هستم. از سال 1399 فعالیت آموزشی ام را با تیم مشاوره تحصیلی آکو با هدایت تحصیلی و برنامه ریزی برای داوطلبین تیزهوشان آغاز کرده ام. دانش آموز

برنامه های من برای دانش آموزان

نحوه برنامه ریزی و مشاوره کاملا بر اساس توانایی و شخصیت دانش آموز انجام میشه و نمیشه شیوه مشخصی برای آن تعیین کرد. مثلا برای کسی که سرعت کمی در یادگیری دارد باید چند دوره برای مرور و برنامه ریزی به صورت هفتگی در نظر گرفت و تست زنی را به هفته دوم یا سوم موکول کرد. اما برای داوطلبان قوی تر میتوان همان هفته اول تست های زمان دار و تست های کنکور را در برنامه درسی قرار داد.

بجز آنچه که به دانش آموز بستگی دارد، مواردی هم از طرف خود مشاور برای کنترل روند پیشرفت در نظر گرفته میشود. مثلا آزمون هر هفته قبل از مشاوره برگزار میشه و حتی در موارد مورد نیاز هم آزمون بیشتر از یک بار در هفته برگزار میشه.

وقتی به کنکور نگاه می کنم به یاد یک پروژه می افتم، یک پروژه دارای منابع مشخص و شروع و پایان مشخص می باشد. که باید برای انجام آن در زمان مشخص از منابع موجود بهترین استفاده را کرد. 

یک دانش آموز می تواند منابع مختلفی داشته باشد از توانایی های ذاتی تا کتاب و استاد و … که باید مدیریت و برنامه ریزی شوند. 

مهارت های من

در این سال ها چه آموخته ام

مشاوره کنکور تجربی
88%
مشاوره کنکور انسانی
77%
مشاوره کنکور فنی و حرفه ای
50%
انتخاب رشته
72%
مشاوره کنکور ریاضی
91%
مشاوره کنکور هنر
90%
هدایت تحصیلی
98%
مشاوره متوسطه اول و ابتدایی
94%

سوابق آموزشی و مشاوره ای

یک سفر پر از مسئولیت

تحصیلات

کارشناسی

زیست سلولی مولکولی

تجربیات

مشاوره مراکز برتر کشور علوم، پرسا، آکو و ....

نظرات دانش آموزان

کامنت های اخیر

من با خانم منتخبی معنی نظم رو فهمیدم و خیلی از انتخاب خودم راضی بودم. ایشون برنامه های منو دونه به دونه درست کردند
نیلا همت جو
رشته ریاضی
سلام وقت شما بخیر من خواستم از از خانم منتخبی برای یکسال زحمتی که کشیدن برای من تشکر کنم نتیجه مهم نیست چون من برنامه ریزی رو یاد گرفتم ایشون خیلی جدی بودند و به گزارش کار ها مخصوصا خیلی اهمیت می دادند
ستایش دانشیار
رشته تجربی
برنامه ریزی دقیق و جدیت باعث شدند تا من که تا شروع سا دوازدهم کاری نکرده باشم بتونم اون حجم زیاد دروس رو بخونم و رتبه ی کنکورم هم راضی کننده بود.
آناهیتا بدوهی
رشته تجربی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا