معرفی استاد محمدرضا مدنی استاد

بیوگرافی استاد محمدرضا مدنی استاد کنکور انسانی
تماس با ما
3.2/5 - (48 امتیاز)

با افزایش سال به سال داوطلبان کنکور انسانی، اهمیت رقابت صحیح در این گروه آزمایشی بیشتر میشود. دروس تخصصی کنکور انسانی را میتوان ناشناخته ترین دروس در میان گروه های آزمایشی دانست. اما محمدرضا مدنی استاد تدریس این عجیب الخلقه های کنکور انسانی است. دروسی مثل اقتصاد، فلسفه و منطق از جمله دروس تخصصی رشته انسانی است که برای قبولی در کنکور انسانی اهمیت زیادی دارد.

آشنایی با کلاس های کنکور استاد محمدرضا مدنی و بیوگرافی این استاد اقتصاد را در وبسایت تخصصی مشاوره آکو بخوانید و برای شرکت در کلاس های حضوری این مدرس برتر کنکور با بهترین آموزشگاه کرج همراه باشید.

بیوگرافی محمدرضا مدنی استاد کنکور انسانی

استاد محمدرضا مدنی که این روزها کنکور انسانی را قبضه کرده است، متولد شهریور ماه دهه هفتاد هجری شمسی است و تا به امروز خبری مبنی بر تاهل این استاد جوان ثبت نشده است. استاد مدنی ساکن تهران هستند و طبق آنچه در پیج اینستاگرام استاد مدنی مشاهده کرده ایم، مهمترین فرد زندگی او مادر گرامیشان هستند.

مادر محمدرضا مدنی استاد فلسفه و منطق و اقتصاد کنکور انسانی

 

به گفته خودشان مادر همیشه حامی زندگی شان بوده است و شاید بی تاثیر نباشد که بگوییم  مادر محمد رضا مدنی(سرکار خانم صدیقه مدنی) بانوی فرهیخته ایست. ایشان با مدرک کارشناسی مدیریت برنامه ریزی در زمینه گویندگی ، نریتوری و دکلماتوری فعالیت میکند.

آقای مدنی کمی حس شوخ طبعی را در پیج خود اضافه کرده است درباره ازدواج و تاهل در پیج اینستاگرامش نوشته است:

ترجیح میدهم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم تا اینکه ازدواج کنم و به سینگلی فکر کنم!

استاد محمدرضا مدنی در زندگی اجتماعیشان فردی بسیار خوش صحبت و البته با جایگاه اجتماعی بالا است. انگیزه بالا در پیشرفت و حتی مشاوره های لایف کوچینگ در روزهای زندگی ایشان مشهود است. شاید بتوان گفت که شعار این استاد فلسفه و منطق کنکور در زندگی این جمبه عمیق و تاثیر گذار باشد:

صبر، استقامت و سخت کوشی ترکیبی بینظیر برای موفقیت است!

این موفقیت را میتوان در زمینه شغلی و البته زندگی فردی ایشان نیز مشاهده کرد اما آنچه برای انتخاب کلاس کنکور استاد مدنی اهمیت دارد روش تدریس و نتایج سال های گذشته شاگردان وی در کنکور انسانی است. در ادامه درباره سه نکته اساسی این استاد بیشتری توضیح خواهیم داد.

رزومه کاری استاد مدنی دبیر کنکور انسانی

شاید اسم این استاد جوان را همزمان با کلاس فلسفه استاد مدنی یا همزمان با استاد مدنی اقتصاد یا استاد مدنی منطق شنیده باشید. این دبیر دروس تخصصی کنکور انسانی به صورت ویژه ای در آموزشگاه بزرگ بعثت تدریس میکند و علاوه بر کلاس های حضوری، کارگاه های آنلاین و آفلاین نیز برای کنکوری ها برگزار میکند.

استاد مدنی علاوه بر آموزشگاه بعثت در مجموعه های آموزشی مثل راه اندیشه، انرژی هسته ای، علوم، معرفت، دیبا، فرهیختگان و آموزشگاه های آنلاین دیگر نیز به صورت حضوری و غیرحضوری فعالیت میکنند. استاد مدنی کار تدریس دروس کنکور انسانی را بلافاصله بعد از کنکورش شروع کرد و از آنجا که این استاد در کنکور انسانی جزو رتبه های برتر سال خود بوده و فلسفه و منطق کنکور را صد زده است، موفقیت وی در زمینه تدریس فلسفه و منطق و اقتصاد کنکور قابل پیش بینی بود.

آنچه که در نمونه تدریس های آنلاین وی دیده میشود، تدریس با شیبی ملایم و متناسب با سطح کلاس است. این استاد در زمان تدریس از توضیح مجدد و مثال زدن برای فهم بهتر مضایقه نمیکند و برای تفهیم مطلب مثال و نمونه سوال را از یاد نخواهد برد.

 

نکته بعدی درباره کلاس های استاد مدنی که باتوجه به شخصیت شوخ طبع وی قابل پیش بینی است زمان های استراحت مفرحی است که استاد با دانش آموزان میگذراند. از آنجا که یادگیری فلسفه و منطق نیاز به ذهنی باز و البته فعال دارد، آنتراک ها و شوخی های چند دقیقه ای در کلاس خشک فلسفه و منطق استاد مدنی از واجبات است.

[aparat id=’4meZl’]

استاد مدنی فلسفه را چگونه تدریس میکند؟

فلسفه کنکور کلا درس سختی برای داوطلبان است چون روش مطالعه فلسفه و منطق برای همه واضح نیست. علاوه بر آن بسیاری از داوطلبان به علت علاقه به روانشناسی یا ادبیات وارد رشته انسانی شده اند و برنامه ای برای مطالعه دروس مفهومی مثل فلسفه و منطق نداشته اند.

استاد مدنی فلسفه

 

استاد مدنی فلسفه را برای پایه یازدهم و دوازدهم تدریس میکند و حل سوالات تستی از یازده درس فلسفه یازدهم و دوازده درس فلسفه دوازدهم جزو برنامه کاری در کلاس های کنکور استاد مدنی است. درس فلسفه باتوجه به تغییرات کنکور 1402 و حذف زیرگروه ها ضریب 5 دارد و باتوجه به سوالات مفهومی که از فلسفه در امتحانات نهایی 1401 نیاز است که تست های زیادی را از این درس حل کرد که استاد مدنی فلسفه را در این موضوع نادیده نخواهد گرفت.

با استاد مدنی منطق کنکور را صد میزنی

منطق به طور کلی مثل فلسفه درس مفهومی است و فقط در پایه دهم تدریس میشود. این دو درس به حدی پیوستگی و حتی همپوشانی مطالب دارند که در کنکور در یک بخش واحد قرار میگیرد و حتی استاد مدنی منطق و فلسفه را جزو یک کلاس میداند.

استاد محمدرضا مدنی برای فلسفه و منطق یک کتاب جامع در نظر گرفته است که تالیف خود ایشان است. درسنامه ، تست های کنکور و تالیفی و پاسخنامه تستی و تشریحی از ویژگی های کتاب استاد مدنی برای منطق کنکور است. روش تدریس مفهومی ده درس منطق دهم داوطلبان را برای داشتن درصد بالاتر تقویت میکند.

استاد مدنی منطق

 

استاد مدنی اقتصاد کنکور

اقتصاد کنکور انسانی یکی از درس های آسان ولی مفهومی کنکور است که میتواند برای داوطلبان تراز و رتبه را به جد زیادی جابجا کند. استاد مدنی اقتصاد کنکور انسانی را نیز به صورت تخصصی تدریس میکند و با حل تست های متنوع امکان یادگیری صحیح را یاد میگیرید. نمونه تدریس اقتصاد استاد محمدرضا مدنی را میتوانید در ویدئو زیر ببینی.

نظر دانش آموزان درباره استاد مدنی

استاد مدنی از نظر دانش آموزان یکی از باسواد ترین اساتید کنکور انسانی است که میتوانید برای یادگیری دروس واقعا روی علم او حساب کنید. برای یادگیری دانش آموزان از هیچ مثال و نمونه سوالی دریغ نمیکند و سوالات درسی را با حوصله پاسخ میدهد. این نکته را در ویدئو های نمونه تدریس استاد محمدرضا مدنی نیز میتوانید مشاهده کنید.

[pars-player mp4=”https://dl.akoedu.ir/سایر/مدنی تدریس 2.mp4″ aspect_ratio=”16:9″ id=”33820304″]

کلاس های استاد محمدرضا مدنی حاشیه ساز نیست و تا به امروز چیزی خارج از عرف کار حرفه ای از استاد مدنی دیده نشده است. استاد مدنی در سال گذشته از رتبه 56 تا 3000 بیش از 115 رتبه کنکور انسانی را در رزومه کاری کلاس های حضوری خود قرار داده است و مصاحبه بادانش آموزان سال های گذشته را در پیج اینستاگرام وی میتوانید مشاهده کنید.

مقایسه استاد مدنی و سایر اساتید فلسفه و منطق کنکور

به طور کلی اساتید زیادی در زمینه تدریس دروس تخصصی کنکور انسانی مثل اقتصاد کنکور یا فلسفه و منطق فعالیت نمیکنند و استاد مدنی تقریبا سرشناس ترین مدرس فلسفه و منطق و اقتصاد در تهران و کرج است. البته اساتیدی مثل استاد اصغر حجازیان یا علی فروغیان از جمله نام های آشنای کنکور انسانی هستند.

درباره مقایسه استاد حجازیان و استاد مدنی باید گفت که اولا محمدرضا مدنی روش تدریس کنکوری تری داره و نسبت به استاد حجازی که یک دبیر بازنشسته مدارس آموزش و پرورش است، نسبتا اطلاعات به روز تری دارد.

به علاوه کلاس های حضوری استاد مدنی در آموزشگاه های مطرح کشور مثل آموزشگاه پرسا کرج یا آموزشگاه بعثت پشتیبانی اختصاصی دارند و دانش آموزان میتوانند برای رفع اشکال روی پشتیبانان حساب کنند. درحالی که کلاس های استاد حجازی بیشتر به روش سنتی برگذار میشود و سوال و جواب کنکوری ها به ساعات کلاسی محدود میشود.

علاوه بر آن همکاری استاد مدنی با تیم مشاوره مهندس حاج کرم، توانسته سطح بازدهی اساتیدی مثل استاد مدنی را برای داوطلبان کنکور انسانی به میزان زیادی افزایش دهد. بررسی نحوه مطالعه و تست زنی دانش آموزان توسط مشاور این مسیر را برای آنها راحت تر میکند.

مشاوره کنکور انسانی و کلاس های کنکور فلسفه و منطق

مشاوره تحصیلی کنکور انسانی و کلاس کنکور

کنکور انسانی را میتوان کنکور آسانی نامید به شرطی که روش مطالعه صحیح را بدانید. روش صحیح درس خواندن را میتوانید از مشاور یا استاد بخواهید. برای دریافت مشاوره کنکور انسانی و یا ارتباط با استاد مدنی مدرس متخصص کنکور انسانی میتوانید از طریق شماره تلفن 02633408944 در تماس باشید و یا با تلفن گویای 02691690517 بخش ثبت نام ارتباط برقرار کنید.

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *