پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

بهترین مشاور تحصیلی در کرج

یک سوال مهم بهترین مشاور تحصیلی در کرج و استان البرز کیست؟  در این صفحه به معرفی فعالیت های بهترین مشاوره تحصیلی در استان البرز و یکی از بهترین ها در سطح کشور می پردازینم .با پیچیده تر شدن شرایط کنکور، مدارس ما باید روش های خود را برای آماده سازی دانش آموزان برای چالش های جدید تطبیق دهند.خدمات ما در استان البرز و شهر کرج به صورت زیر می باشد:

سهیل حاج کرم مشاور کنکور
 • مشاوره تخصصی کنکور ریاضی در کرج: تیم ما با بیش 500 رتبه 2 و 3 رقمی در سیستم نظام جدید آموزشی در استان البرز و تهران از این حیث سرآمد است.
 • مشاوره تخصصی کنکور تجربی در کرج: دانش آموزان ما در سخت ترین کنکور نیز بازخوردهای فوق العاده ای کسب کرده اند. بدون شک بهترین تیم مشاوره تحصیلی کنکور تجربی در کرج به سرپرسی سهیل حاج کرم در کرج آکو می باشد.
 • مشاوره تخصصی کنکور انسانی در کرج: دانش آموزان کنکور انسانی جزو محروم ترنی دانش آموزان هستند و معمولا مشاورین خوبی برای آن ها پیدا نمی شود که مسلط به دروس آن ها باشد. دپارتمان تخصصی انسانی در کرج در تیم مشاوره تحصیلی آکو فعال و آماده خدمت رسانی به دانش آموزان است.
 • مشاوره تخصصی کنکور هنر در کرج: مهندس مجتبی سادات رسول با سابقه ی بیش از 10 سال مشاوره در زمینه ی کنکور هنر و ساخت دپارتمان این رشته در آکو تمامی فوت و فن های کنکور هنر را به شما نشان خواهند داد و شما را برای آزمون عملی و ائوری این رشته آماده خواهند کرد.
 • مشاوره تخصصی کنکور زبان: مشاوره کنکور زبان نیز مشاوره خاصی است که ما در تیممان افراد متخصصی داریم. دانش آموزان با کمک مشاورین تخصصی زبان در کرج می توانند روی رتبه شدنشان حساب باز کنند.
مجتبی سادات رسول

به عنوان یک مشاور تحصیلی، می‌توان با مشاوره دادن به معلمان، خانواده‌ها، مدیریت مدرسه، هیئت‌مدیره مدارس و مقامات دولتی در مورد بهترین تکنیک‌ها و فناوری‌های آموزشی مورد استفاده در کلاس‌های درس در سراسر کشور، به تحقق اهداف آنان کمک کنید.

مشاوره تحصیلی یک وظیفه با ارزش و در حال گسترش برای کسانی است که در جهت بهبود بهترین شیوه های آموزشی هستند. و برای بهتر شدن دانش آموزان در تمام زمینه ها از قبیل هدایت تحصیلی روانشناسی و کنکور تلاش می کنند.

در یک نگاه چرا ما به مشاوره تحصیلی نیازمندیم؟

یک مشاور تحصیلی تفاوت معناداری در نحوه ارائه و دریافت آموزش ایجاد می کند. مشاوران تحصیلی و کنکور آکو به عنوان یک نیروی راهنما در بهبود یادگیری مطالب، برنامه ریزی صحیح و زمانبندی مطالعاتی دانش آموزان را همراهی می کنند. 

شرح وظایف یک مشاور تحصیلی

مشاور تحصیلی یا کنکور اغلب فردی است که تجربه تدریس یا مدیریت دارد و اکنون به عنوان مشاور در همه امور آموزشی فعالیت می کند. تمرکز آنها در آموزش و مشاوره اعضای جامعه آموزشی در مورد فن آوری های جدید، خط مشی های کلاس درس، موفقیت دانش آموزان در کنکور سراسری، هدایت تحصیلی و موارد دیگر است.

مشاوره تحصیلی کنکور در کرج

وظایف و خدمات یک مشاور تحصیلی: 

مشاوره تحصیلی آکو به عنوان یکی از بهترین مشاوره تحصیلی در کرج برای مشاورین تحصیلی خود وظایفی تعیین کرده است که دانش آموزان در واقع از این خدمات بهره مند می شوند.

به عنوان مشاور برای معلمان، والدین، مدیران مدارس، هیئت مدیره مدارس فعالیت می کنندیاست های کلاس درس، و همچنین نمرات و نمرات آزمون را ارزیابی کنید

 • برنامه ریزی اختصاصی برای دانش آموزان
 • برگزاری آزمون های دوره ای که مهارت های دانش آموزان سنجیده می شود.
 • کمک به اجرای تغییرات در برنامه ریزی مطالعاتی
 • گزارش اثر بخشی سیستم مشاوره تحصیلی فعلی
 • ابداع استراتژی هایی برای بهبود کیفیت آموزشی و کمک به اجرای سیاست های جدید
 • طرحی برنامه های آموزشی جدید و کارگاه های آموزشی
 • پیاده سازی و هدایت استفاده از فناوری های جدید
 • پیاده سازی و هدایت استفاده از فناوری های جدید
 • نظارت بر آموزش آنلاین
 • دانش‌آموزان را با محیط‌های آموزشی مناسب، مانند کلاس های کنکور، مطابقت دهد.
 • راهنمای انتخاب رشته و دانشگاه
 • برای بحث در مورد برنامه ها و کلاس ها با مدیران و معلمان در جهت پیشبرد اهداف برنامه ریزی تحصیلی جلساتی را برگزار می نماید.
 • برگزاری جلسات اولیه
 • برقراری تماس تلفنی و پیگیری 24 ساعته
بهترین مشاور تحصیلی در کرج

مشاوره تحصیلی در کرج

مشاوره تحصیلی آکو به عنوان بهترین مشاور تحصیلی در کرج از سال 1389 در کرج مشغول به کار می باشد. این مرکز به عنوان یکی از برجسته ترین مراکز مشاوره در کرج با مدارس و موسسات برتر همکاری داشته است. پذیرش مرکز مشاوره آکو در استان البرز مشاوره حضوری و  محدود و در کل کشور بصورت آنلاین می باشد. ‘معرفی رتبه های برتر کنکور تجربی و ریاضی و انسانی و هنر و زبان 1400

مشاوره تحصیلی آکو به عنوان بهترین مشاور تحصیلی در کرج، بهترین مشاور کنکور در کرج همه ساله رتبه های برتر زیادی را روانه دانشگاه های کشور می کند. مشاوره کنکور و تحصیلی در کرج داری ضعف بسیار زیادی در سال های اخیر بوده است. بالاخص در زمینه مشاوره تحصیلی کنکور که مشاورین حاضر توانایی برآورده کردن نیازهای دانش آموزان را نداشته اند. 

مشاوره تحصیلی کنکور یک فرآیند تخصصی و زمان بر است و نیازمند تخصص و تجربه ی بالایی دارد.

چندین رتبه ی سه رقمی و 7 رتبه دو رقمی جزو افتخارات این موسسه می باشند

بهترین مرکز مشاوره کنکور هنر

مشاوره تخصصی تمام رشته ها 

یکی از ویژگی های منحصر به فرد مشاوره تحصیلی آکو حضور مشاورین تخصصی از تمام شاخه ها  در این مرکز می باشد. دپارتمان های تخصصی کنکور تجربی، ریاضی، انسانی، فنی و حرفه ای و هنر با بروز ترین متدها فعال می باشند.

آکو را بیشتر بشناسید!

مشاوره تحصیلی آکو یک گروه از خبرگان مشاوره ی تحصیلی و روانشناسی می باشند. مشاوره تحصیلی آکو علاوه بر فعالیت در زمینه مشاوره ی کنکور در زمینه برگزاری کلاس های با کیفیت بالای آنلاین نیز فعالیت می کند. این گروه همه ساله تعداد محدودی دانش آموز در محدوده استان های البرز و تهران بصورت حضوری ثبت نام می کند.

همچنین دانش آموزان آنلاین در زمینه های مشاوره ای از سراسر کشور جذب می شوند و این افراد با توجه به برنامه ریزی های خاص درنظر گرفته شده با مشاورین برتر مجموعه ادامه می دهند

سهیل حاج کرم

مشاوره تحصیلی برای تمام ایران

تیم مشاوره تحصیلی آکو علاوه بر مشاوره حضوری در کرج به صورت آنلاین آماده خدمت رسانی به تمامی دانش آموزان در سراسر کشور می باشد. سیستم پیگیری حرفه ای مشاوره، پیگیری و آزمون یک سیستم جوابده است که به صورت آنلاین نیز جواب پس داده است.

 • دسترسی آسان و راحت به مشاور در هر زمان و مکان
 • صرفه جویی در وقت و هزینه
 • امکان برگزاری جلسات مشاوره به صورت خصوصی و انفرادی
 • استفاده از تجربیات و دانش مشاوران برجسته آکو در سراسر کشور

مشاوره تحصیلی آکو پرتجربه، به روز، کارآمد

مشاوره تحصیلی آکو به عنوان بهترین مشاوره تحصیلی در کرج است و دارای یک تیم حاذق است که برای موفقیت دانش آموزان می کوشد. تیم مشاوره آکو یک پلتفرم مشاوره است که در نقاط مختلف در کرج نمایندگی دارد:

مشاوره تحصیلی و کنکور در مهرشهر کرج

تیم آکو در دفتر مرکزی خود واقع در مهرشهر ساکن است. ما به عنوان تنها تیم و بهترین تیم حرفه ای در مهرشهر فعال هستیم. تیم مشاوره تحصیلی آکو از سال 1392 در مهرشهر فعالیت خود را آغاز کرده و با مدارس و موسسات برتر منطقه نیز همکاری داشته است. در مدتی که ما در مهرشهر کرج فعال هستیم بیش از 500 رتبه زیر 1000 به جامعه ی آموزش عالی کشور معرفی کرده ایم.

آدرس ما در مهرشهر: مهرشهر، بلوار شهرداری، ابتدای بلوار 200

مشاوره تحصیلی در کرج

مشاوره تحصیلی و کنکور در فردیس کرج

تقریبا کمتر کسی است که در شرق استان البرز نام مجتمع بزرگ پژوهش را نشنیده باشد. تیم مشاوره تحصیلی ما در شرق کرج با مجتمع آموزشی پژوهش همکاری می کند. و دفتر ما در فردیس جهت انجام مشاوره تحصیلی، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته و .. در این دفتر فعال است.

مشاوره تحصیلی در فردیس
بهترین مشاور تحصیلی در کرج 11

آدرس ما در فردیس: فردیس فلکه چهارم خیابان 45 ام

مشاوره تحصیلی و کنکور در گوهردشت و جهانشهر

مناطق گوهردشت و جهانشهر به دلیل نزدیک بودن به یک دیگر امکان ایجاد دفتر مجزا ندارد ما یک تیم فعال در جهانشهر خیابان زهره داریم که تمامی خدمات مشاوره تحصیلی و کنکور را به دانش آموزان ارائه می کند. اگر به دنبال مشاوره تحصیلی در جهانشهر کرج هستید می توانید به ما سر بزنید! دانش آموزان ساکن گوهردشت نیز با پیمودن فاصله ای اندک می توانند جهت دریافت مشاوره تحصیلی به دفتر مشاوره تحصیلی جهانشهر مراجعه کنند.

آدرس ما در جهانشهر: جهانشهر میدان سپاه بلوار بیژن خیابان زهره

برگزاری کارگاه های روانشناسی و همکاری با مدارس البرز

قابلیت های مشاورین تحصیلی ما به مشاوره تحصیلی ساده ختم نیم شود. ما در مدارس مختلف همایش های انگیزشی و روانشناسی زیادی برگزار می کنیم. این همایش شامل مسائل انگیزشی، زوانشناسی، کنکور، انتخاب رشته و … می باشد. تیم در استان البرز با مدارس برتر این استان شامل مدارس فرزانگان، شهید سلطانی، پژوهش، دکتر حسابی، ادب، البرز، شاهد، قلم چی، آیته و … سابقه همکاری دارد.

مشاوره آکو
مشاوره تحصیلی در کرج

تیم اصلی مشاورین تحصیلی آکو بهترین مشاور تحصیلی در کرج

تیم ما متشکل از مشاورین زبده کنکور و متوسطه دوم، تیزهوشان و متوسطه اول و دپارتمان های تخصصی زیر است:

 • تیم مشاوره کنکور ریاضی
 • تیم مشاوره کنکور تجربی
 • تیم مشاوره کنکور انسانی
 • تیم مشاوره کنکور هنر
 • تیم مشاوره کنکور زبان

هر کدام از این دپارتمان ها یک سرپرست دارند که به عملکرد مشاورین بر مبنای شاخصه های کلیدی مد نظر نظارت می کنند. این تیم شامل مشاورین رتبه برتر و دانشجویان با رتبه زیر 1000 کنکور سراسری می باشد.

دانش آموزان در تیم مشاوره تخصیلی آکو در شهر کرج با توجه به دوره ی انتخابی سیستم مشاوره تحصیلی خود به صورت روزانه، هفتگی یا دوره های مشخص به صورت حضوری برنامه خود را دریافت می کنند. مشاور همه روز گزارش کار ایشان را بررسی می کند و به طور منظم از آن ها آزمون گرفته می شود.

بهترین مشاورین تحصیلی کرج در تیم آکو هستند شک نکنید! نتایج دروع نمی گویند:

 • مهندس سهیل حاج کرم مشاور نام آشنا در استان تهران البرز
 • مهندس مجتبی سادات رسول مشاور تخصصی کنکور های نظری و فنی و حرفه ای
 • استاد نرگس لک مشاور تخصصی کنکور
 • استاد پارمیس منتخبی مشاور تخصصی کنکور و تیزهوشان
 • استاد پریا واعظی مشاور تخصصی کنکور
 • دکتر امید حیدری مشاور تخصصی کنکور
 • دکتر ایمان برزی نژاد مشاور تخصصی کنکور
 • استاد مهشید صالحی نژاد مشاور تخصصی کنکور زبان
 • مهندس سعید دولتخواه مشاور تخصصی کنکور ریاضی
 • مهندس کیمیا کبیریان مشاور تخصصی متوسطه دوم
 • استاد عرفان کبیریان مشاور تخصصی کنکور زبان تخصصی

و سایر اعضای تیم شامل مشاورین دانشجو، برنامه سازان و پشتیبان آموزشی که اسمشان در این لیست نیست. نکته جالب اینکه هیچ کدام از مشاورین سر تیم دانشجو نیستند!

بهترین مرکز مشاوره تحصیلی در کرج کجاست؟

بدون شک پیدا کردن مرکزی که از همه ی جهات کامل باشد بسیار سخت است. مرکز مشاوره تحصیلی آکو با سابقه ی درخشان و رتبه های برتر و استفاده از متد های روز آموزش و برنامه ریزی استفاده می کند.

مشاوره تحصیلی خوب چه کسی است؟

یک مشاور تحصیلی خوب علاوه بر اینکه در برنامه ریزی زبده است. باید برنامه ای برای آزمون های منظم و نظارت بر برنامه ریزی و اجرای برنامه داشته باشد.

دکمه بازگشت به بالا