پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت برنامه ی 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

مشاور من

بهترین تیم انتخاب رشته

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
به این نوشته امتیاز دهید

در این مقاله تیم مشاوره تحصیلی آکو به بررسی اهمیت انتخاب رشته کنکور پرداخته است. یکی از موضوعات مهم و سرنوشت ساز برای هر دانش آموزی، کنکور و انتخاب رشته و دانشگاه است. حتی می توان گفت که انتخاب رشته به اندازه خود آزمون سراسری حائز اهمیت است. انتخاب بهترین تیم انتخاب رشته نیز جزو یکی از دشوارترین کارهاست.

برای گرفتن مشاوره از مشاورین آکو با شماره تلفن 02633408944 تماس بگیرید.


انتخاب بهترین تیم نتخاب رشته

انتخاب رشته تخصصی فرایندی بسیار مهم و حساس است. یک اشتباه کوچک میتواند سرنوشت دانش آموز را دگرگون کند، چراکه آینده شغلی دانش آموزان تا حد زیادی به دانشگاه و رشته ای که در آن تحصیل میکنند بستگی دارد. البته آینده شغلی تنها موردی نیست که تاثیر پذیر است. تجربه فرد از زندگی و مهارت هایی که بدست می آورد هم بسیار مهم است.

اگر انتخاب رشته و دانشگاه به درستی انجام شود مسیر هموارتری پیش روی فرد قرار می گیرد. برای مثال فردی که به درستی انتخاب رشته کرده, هم زمان و فرصتهایش را به درستی استفاده کرده و هم باعث شکوفایی استعدادهایش شده. اما فردی که نتوانسته رشته مد نظر و متناسب با خودش را انتخاب کند, احتمالا در ادامه تصمیم به تغییر رشته یا تغییر شغل بدهد.

البته هیچوقت برای تغییر وضعیت فعلی که دارید دیر نیست و مهم خواستن و جسور بودن در تصمین گیری است. اما وضعیت ایده آل هر کسی انتخاب رشته درست و با آگاهی لازم است.شاید به همین دلایل باشد که است که دانش آموزان و خانواده هایشان در انتخاب رشته بسیار استرس دارند و به دنبال بهترین مشاور انتخاب رشته میگردند که از تجربیات زیادی برخوردار بوده و رزومه کاری موفقی هم داشته باشد.

توانایی های تیم انتخاب رشته چیست

باید بدانید بهره گرفتن از مشاوره زمانی سودمند و مفید خواهد بود که مطمئن باشید فرد مشورت دهنده، از آگاهی و اطلاعات کافی نسبت به این امر برخوردار است و چندین سال سابقه انتخاب رشته را دارد. همچنین از تغییراتی که هر ساله در روند انتخاب رشته به وجود می آید آگاه باشد و اطلاعاتش به روز باشد. شما می توانید درباره رزومه مشاور هم بررسی هایی انجام دهید و ببینید دانش آموزان قبلی چه رتبه هایی در کنکور کسب کرده اند. توجه داشته باشید که خود فرد هم در موفقیت و کسب رتب خوب یا بد تاثیر زیادی دارد و گاها مشاور به تنهایی قادر به تغییر شخصیت آن فرد نیست.

99

مشاورین تیم آکو با توجه به تحصیلات و سابقه ای که دارند از جدیدترین متدهای روز مطلع بوده و برای انتخاب رشته به دانش آموزان خود کمک زیادی می کنند. در ادامه بیش تر با توانایی های این تیم مشاوره ای جوان آشنا خواهید شد. لازم به ذکر است که تیم آکو هم مشاور خانم و هم مشاور آقا دارد. برای آنکه هر یک از مشاوران آکو را بهتر بشناسید می توانید در سایت پرسا بیوگرافی آن ها را مطالعه کنید.

با خانم پارمیس منتخبی, مشاور تحصیلی آکو آشنا شوید.

با آقای سهیل حاج کرم, مشاور تحصیلی آکو آشنا شوید.

ویژگی های تیم مشاوره انتخاب رشته کنکور آکو

 • آشنایی با قسمت های مختلف کارنامه
 • نقش سهمیه مناطق و شهدا و ایثارگران و مناطق محروم در انتخاب رشته
 • بومی گزینی در انتخاب رشته کنکور سراسری
 • آشنایی با امکانات و هزینه ها و شهریه های دانشگاه های دولتی روزانه، شبانه، دانشگاه های غیرانتفاعی، پیام نور، پردیس های خودگردان یا بین الملل و دانشگاه آزاد
 • نحوه صحیح انتخاب رشته کنکور سراسری، انتخاب دانشگاه
 • نحوه صحیح چینش انتخاب ها در انتخاب رشته کنکور سراسری
 • توضیحات لازم در رابطه با دفترچه انتخاب رشته
 • لیست رشته های پرطرفدار کنکور سراسری
 • لیست دانشگاه های معتبر
 • تراز و رتبه لازم برای قبولی در رشته دلخواه داوطلبین
 • درصد های مورد نیاز جهت کسب رتبه لازم

معرفی بهترین تیم انتخاب رشته کرج

مشاوره کنکور آکو‌ با مدیریت مهندس سهیل حاج کرم با ۱۰ سال سابقه تخصصی در زمینه انتخاب رشته یکی از بهترین و معتبر ترین مراکز انتخاب رشته در استان البرز است که هر ساله دانش آموزان بسیاری در این مجموعه انتخاب رشته انجام می دهند و به نتایج عالی دست پیدا می کنند و به هدف دلخواهشان می رسند.

شما در تیم مشاوره آکو با مشاور و دستیار و پشتیبان در ارتباط نیستید. در واقع انتخاب رشته با نظارت وحضور کامل مشاورین ارشد انجام میشود. به دلیل اهمیت بالای انتخاب رشته، 0 تا 100 انتخاب رشته شما توسط خود شخص مشاور انجام می پذیرد.
 ما به شما تضمین قبولی نمی دهیم بلکه تضمین کیفیت می دهیم! به شما قول می دهیم با رتبه ای که کسب کرده اید بهترین قبولی را به دست آورید؛ شعار نمی دهیم که با رتبه های بالا در رشته های پزشکی قبول شوید!!!!! قبولی منطقی و بهترین تتیجه با اجرای یک انتخاب رشته اصولی در انتظار شماست و ما بهترین هارو براتون رقم میزنیم.

کانال تلگرام تیم مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور

مشاوره های انتخاب رشته حضوری و غیر حضوری تیم آکو

تیم مشاوره آکو در کرج هستند اما اگر به هر دلیلی امکان مشاوره حضوری را ندارید, یعنی شهر دیگری زندگی می کنید یا بخاطر مشغله های زندگی وقت کمی دارید وو یا اصلا مشاوره حضوری را دوست ندارید می توانید با مشاور خود بصورت غیرحضوری در ارتباط بوده و برنامه درسی خود را دریافت کنید.

Capture

مراحل انتخاب رشته حضوری تیم آکو

انتخاب رشته در تیم مشاوره تحصیلی آکو به مراحل زیر تقسیم می گردد:

 • فرایند انتخاب رشته در حداقل سه جلسه برگزار می گردد.
 • در جلسه اول آزمون های ام بی تی آی، هالند نوع اول و دوم و بسته به نیاز فرد آزمون های دیگری نیز تعبیه می شوند.
 • در جلسه دوم انتخاب رشته اولیه با توجه به علایق، سلایق، استعدادهای یک دانش آموز که حدود 200 رشته است, آماده می گردد.
 • در این فایل اولیه همچنین اولویت های شهر، رشته، شهر و رشته، رشته و شهر نیز در نظر گرفته می شود.
 • پس از این جلسه دانش آموز برای اولویت بندی نهایی آماده می گردد.
 • در جلسات سوم و چهارم رشته ها اولویت بندی نهایی می گردند و آماده وارد شدن به سایت می شوند.

مجتبی سادات رسول

کتاب های زیادی خوانده ایم، افراد بسیاری دیده ایم و با بزرگان بسیاری هم کلام شده ایم. راه درست را نشانتان خواهیم داد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا