دو هفته مشاوره رایگان برای تمامی پایه ها!

ارسال مشخصات به 09025646234

45 تست سراسري از مدار فيزيك يازدهم فصل دو

5/5 - (1 امتیاز)

در اين مقاله 45 تست سراسري از مدار فيزيك يازدهم فصل دو،‌ كه به كوشش مهندس سهيل حاج كرم گرداوري شده است را ملاحضه مي كتيم. براي دانلود مجموعه تست هاي سراسري داخل و خارج از مبحث مدار به پايين صفحه مراجعه كنيد. مدار يكي از مهم ترين و چالشي ترين مباحث فيزيك كنكور است كه دانش آموزان در پايه يازدهم و در فصل دو با آن آشنا مي شوند. مبحث مدار فقط محدود به رشته تجربي نيست و دانش آموزان رشته رياضي هم با آن مواجه هستند.

يك تا دو تست سهم مدار در كنكور سراسري است. از اين رو به اهميت يادگيري آن پي مي بريم. خيلي ها از مبحث مدار مي ترسند و از به حذف آن در كنكور فكر مي كنند، اما اگر از يك درسنامه با كيفيت استفاده كنند و آموزش مفهومي داشته باشند، مدار به يكي از مباحث قابل اعتماد تبديل مي شود. پكيج 45 تستي از مدار علاوه بر اينكه به آموزش مفهومي اين مبحث كمك مي كند، در دوران جمع بندي نيز داوطلبان كنكور سراسري در رشته هاي رياضي و تجربي مي توانند از آن استفاده كنند.

از مزاياي اين پكيج تستي مي توان به سطح بندي آن اشاره كرد. در ضمن نبايد فراموش كنيم جمع شدن 45 تست سراسري در يك پكيج خود ويژگي فوق العاده اي است.اين پكيچ براي دانش آموزان در هر سطحي كاربرد دارد ولي نمي توان به ضرس قاطع گفت

من سهيل حاج كرم هستم يك معلم و يك مشاور تحصيلي. هدف من دسترسي آسان تمام فرزندان سرزمينم به محتوا آموزشي رايگان است. به اميد روزي كه همه عزيزان در سرتاسر كشور شرايطي بهتر براي آموزش بدون تبعيض داشته باشند.

طرح های مشاوره ا ی آنلاین
مشخصات
اطلاعات
نام درس:
فيزيك 2
پایه :
یازدهم
رشته:
رياضي،تجربي
نوع سوالات:
تستي
تعداد سوالات :
45
مرجع سوالات:
سراسري
طراح:
سهيل حاج كرم
تلگرام
فیسبوک
واتساپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

طرح های مشاوره ای آنلاین

حذفیات امتحانات نهایی 1403 مشاوره تحصیلی کنکور زبان از صفر تا صد