مشاور من

آخرین مهلت ثبت نام در کنکور 1401

تماس با مشاوره تحصیلی رایگان
به این نوشته امتیاز دهید

مهلت ثبت نام برای کنکور سراسری سال ۱۴۰۱ که از ۱۰ بهمن آغاز شده است و آخرین مهلت ثبت نام در کنکور 1401 ساعت ۲۴ امشب ۲۰ بهمن ماه ۱۴۰۰ به پایان می رسد.

به گزارش مجله خبری آکو،، تاکنون بیش از یک میلیون و ۱۰ هزار نفر در کنکور ۱۴۰۱ ثبت نام کرده‌اند و داوطلبان تا پایان امروز ۲۰ بهمن ماه می‌توانند نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کنند. کسانی که پیش از این ثبت نام کرده‌اند تا ساعت ۲۴ امشب ۲۰ بهمن فرصت دارند نسبت به ویرایش فرم ثبت نام خود اقدام کنند.

آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ در روزهای چهارشنبه ۸ تیر ۱۴۰۱، پنجشنبه ۹ تیر ۱۴۰۱، جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ و شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ که تغییرات و شرایط و ضوابط ثبت نام در آن درج شده است، همزمان با آغاز ثبت نام در اختیار داوطلبان قرار گرفته است.

تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم

در خبر آخرین مهلت ثبت نام در کنکور 1401 سعی کردیم دید جامع و کاملی از این خبر را ارائه دهیم. اگر قبولی در کنکور و بهترین دانشگاه‌های کشور هدف شماست و می‌خواهید با ورود به دانشگاهی معتبر و انتخاب رشته‌ای مناسب آینده شغلی خود را به بهترین شکل بسازید، تیم مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی آکو به مدیریت مهندس حاج کرم در کنار شما خواهد بود. ما به شما کمک می‌کنیم تا در مهم‌ترین سال زندگی‌تان، بهترین خود را اجرا کنید و عالی‌ترین نتیجه را بگیرید. شما می‌توانید برای ارتباط با برترین مشاوران کشور با شماره 02633408944 ارتباط برقرار کنید. تیم مشاوره تحصیلی مهندس حاج کرم اینجا حضور دارند تا پاسخگوی سؤالات شما باشند. همچنین می‌توانید سؤالات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

مجتبی سادات رسول

کتاب های زیادی خوانده ایم، افراد بسیاری دیده ایم و با بزرگان بسیاری هم کلام شده ایم. راه درست را نشانتان خواهیم داد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا