خبر

انتخاب رشته آزمون سراسری ۱۴۰۱

انتخاب رشته آزمون سراسری 1401 شروع شد.

تماس با ما تماس با ما آکو
به این نوشته امتیاز دهید

انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۱ از هفدهم مرداد ماه ۱۴۰۱ شروع شد، داوطلبانی که در کارنامه اولیه خود مجاز به انتخاب رشته در دوره روزانه و نوبت دوم شده اند می توانند با مطالعه دقیق دفترچه انتخاب رشته گروه آزمایشی خود اقدام به انتخاب رشته در رشته های دوره روزانه و شبانه داشته باشند، در ادامه با مرکز مشاوره آکو همراه باشید تا در جریان روند انتخاب رشته آزمون سراسری ۱۴۰۱ قرار گیرید.

انتخاب رشته آزمون سراسری ۱۴۰۱

انتخاب رشته آزمون سراسری ۱۴۰۱

داوطلبانی که در انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی نیز پذیرفته شده اند می توانند با انتخاب این رشته ها و درج کد رشته محل مورد نظر خود شانس خود را برای پذیرش در این رشته ها امتحان کنند.

همچنین داوطلبانی که علاقمند به انتخاب رشته در رشته های ارائه شده در دانشگاه های غیر انتفاعی و پیام نور می باشند می توانند با مطالعه دفترچه انتخاب رشته نسبت به وارد نمودن کد رشته محل این دانشگاه ها اقدام نمایند.

همچنین داوطلبان باید در صورت مغایرت معدل یا اطلاعات دیگر در این مرحله اقدامات لازم را به عمل آورند زیرا اگر اطلاعات شخصی یا معدل داوطلب مغایرتی با اصل مدارک داشته باید و داوطلب در دانشگاهی پذیرفته شده باشد این قبولی لغو خواهد شد.

بنابراین داوطلبان در زمان انتخاب رشته نهایت دقت را داشته باشند تا بتوانند انتخاب رشته ای دقیق داشته باشند و در صورت پذیرفته شدن بتوانند به راحتی و بدون هیچگونه محدودتی در دانشگاه پذیرفته شده به تحصیل بپردازند.

اینستاگرام مرکز انتخاب رشته تخصصی آکو

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا