زندگی نامه بزرگان کنکور

بیوگرافی شاهین شاهین زاد دبیر ادبیات کنکور

معرفی بهترین استاد ادبیات کنکور

تماس با ما
به این نوشته امتیاز دهید

استاد شاهین شاهین زاد از بهترین دبیر های ادبیات کنکور ، متولد اولین ماه پاییز 1357 با 23 سال سابقه تدریس جز برترین اساتید ادبیات کشور هستند . شاهین زاد دارای مدرک کارشناس حقوق و کارشناس ارشد زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه تربیت مدرس ، و همچنین مولف پرفروش ترین کتاب ادبیات و زبان فارسی کنکورهستند. بیوگرافی و رزومه کاری شاهین شاهین زاد نشان میدهد که او دارای فن بیان قوی که باعث میشه کلاس های ایشان کسل اور و خسته کننده نباشد. در ادامه این مقاله با بهترین مشاور کنکور و تحصیلی در کرج همراه باشید.

بیوگرافی شاهین شاهین زاد دبیر ادبیات کنکور و از بهترین استاد های کنکور کشوربیوگرافی شاهین‌زاد دبیر ادبیات کنکور

استاد شاهین شاهین زاد با 23  سال سابقه تدریس در آموزشگاه های پرستو ، گزینه 2 کرمان ، هدف ،اندیشه برتر اهواز، مدارس فرزانگان،ابو علی سینا،مهدوی، کوشش تا به امروز توانسته به عنوان بهترین استاد ادبیات کنکور به فعالیت خود ادامه دهد.بیوگرافی شاهین شاهین زاد نشان میدهد که ایشان همچنین در مسیر موفقیت و کارنامه 20 و برنامه کنکور1  چهره ای از خود در صدا سیما به نمایش گذاشته است . در ادامه باید گفت که شاهین شاهین زاد دبیر ادبیات کنکور مدارس تیزهوشان تهران و مدرس ده ها رتبه تک رقمی کنکور بوده است. در حال حاضر شاهین شاهین زاد مدرس برتر آموزشگاه آنلاین آکادمی – رایان کلاس هستند

درباره زندگی شخصی شاهین شاهین زاد اطلاعات زیادی در دسترس نمی باشد و  ما به عنوان یک مرکز معتبر مشاوره کنکور جهت جلوگیری از اطلاعات نادرست تلاش می کنیم تا اطلاعات کذب را بیان نکنیم.

سابقه تالیف کتاب شاهین شاهین زاد

استاد شاهین شاهین زاد به عنوان یکی از بهترین استاد های ادبیات کنکور ایران، مولف بیش از 11 جلد کتاب میباشد. که میتوان بهترین کتاب ایشان را کتاب موضوعی  تاریخ ادبیات و آرایه های ادبی مصور تخته سیاه دانست.

بیشتر بخوانید: بهترین منابع ادبیات کنکور

شاهین شاهین‌زاد مولف پرفروش ترین کتاب های کمک درسی ادبیات و زبان فارسی کنکور است. شرح تالیف های شاهین شاهین زاد به صورت زیر است:

  • کتاب تیزشیم ادبیات فارسی کنکور
  • چکیده ،جمع بندی ادبیات،لغت املا
  • آرایه های ادبی کاربردی مصور جامع کنکور تخته سیاه
  • کتاب قرابت معنایی کنکور موضوعی مشاوران آموزش
  • کتاب واژگان مصور تخته سیاه
  • تاریخ ادبیات مصور انتشارات تخته سیاه

کتاب های شاهین شاهین زادقرابت معنایی کنکور شاهین شاهین زاد

نقاط قوت شاهین زاد دبیر ادبیات

استاد شاهین شاهین زاد به عنوان بهترین دبیر ادبیات کنکور ایران در کلاس هایش با دادن ارائه خط فکری و الگوی خاص برای حل تست ها از جمله تست های آرایه ادبی را آسان تر میکند. همینطور شاهین زاد با ارائه دادن مثال های بیشمار و رایج کنکور در بخش درسنامه های کتب آرایه ادبی و طبقه بندی دقیق هر مبحث در کتب ها مهارت بسزایی دارد.

از جمله نقاط قوت در کلاس ایشون می توان به خسته کننده نبودن و کسل آور نبودن کلاس موقع تدریس و همینطور کنترل بر نظم کلاس و تمایل نسبتا خوب با دانش آموزان  و آموزش نکته ها و درسنامه های بررسی شده ، حل تست های مرتبط همان مبحث اشاره کرد. نمیتوان ظاهر آراسته شاهین شاهین زاد را در رغبت دانش آموزان برای شرکت در کلاس نادیده گرفت. اما میتوان گفت که تا بهامروز حاشیه ای در بیوگرافی شاهین شاهین زاد دیده نشده است.

نقاط ضعف بهترین استاد ادبیات کنکور

سرعت حل بالای تست در صورت مبهم بودن و ناآشنا بودن تست میتواند موجب عقب ماندن عده ای از دانش آموزان نسبتا ضعیف شود که این موضوع جزء ای از نقاط ضعف استاد می باشد و اندکی ضعف در کیفیت کلی محتوا و تطابق نداشتن زیاد با کنکور و همچنین مناسب نبودن تست ها اغلب برای دانش آموزانی که سطح متناسب رو به پایینی دارند

 روش الویت دادن به عنوان مثال برای آرایه ها در کتب آرایه های ادبی با اندکی تغییر مانند مطالب کتاب ها و تدریس اساتید دیگر می باشد که این ها هم نمونه های دیگری از نقاط ضعف می باشد

بررسی کیفیت تدریس استاد شاهین زاد در دوسال گذشته

سال تحصیلی 1400-1401

عنوان نمره از 10
تعامل با دانش آموز 8
تطابق با کنکور 7
کیفیت کلی محتوا 7

سال تحصیلی 1399-1400

عنوان نمره از 10
تعامل با دانش آموز 8
تطابق با کنکور 8
کیفیت کلی محتوا 7

نمونه تدریس شاهین شاهین زاد

شاهین شاهین زاد کیست؟

شاهین شاهین زاد دبیر ادبیات است که اخیرا به عنوان یکی از بهترین استاد های ادبیات کنکور شناخته شده است.

آیا آفای شاهین زاد خوبه؟

هر استادی میتواند برای دسته ای از دانش آموزان بهترین باشد و برای گروهی دیگر بدترین باشد. به طور کلی شاهین شاهین زاد دبیر خوبی برای ادبیات است.

بیوگرافی شاهین شاهین زاد چیست؟

شاهین شاهین زاد متولد مهرماه سال 1357 است و باتوجه به اخبار موجود متاهل است. جزئیات زیادی از زندگی شخصی شاهین شاهین زاد در دسترس نیست.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. سلام بهترین استاد در کرج مهندس فراهانی هستن با مشاوره خوب ودرس دادن خوب میتونید بهترین شرایط واسه خودتون رقم بزنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا